سایت کار50 :

سایت اگهی استخدام و کاریابی و موقعیت شغلی در تهران و سایر شهرهای کشور می باشد،در این سامانه کارفرما و کارجو به صورت مستقیم،مشخصات مورد نظر خود و شرایط نیروی کار را به صورت ساده توضیح می دهد و در صورت نیاز کارفرماو کارجو می توانند با هم همکار نمایند.(معرفی اولیه نیروی کار و یا کارفرما)

دنبال کار می گردم:

اگر دنبال کار هستید و یا می خواهید خود را به کارفرمایان معرفی کنید می توانبد از خدمات سایت ما استفاده فرمایید،بر اساس تجربه ای که وجود دارد موثرترین حالت جهت استخدام و کاریابی اگهی گذاری توسط کارفرما جهت پیدا کردن نیروی کار ماهر و کاربلد،مناسب با توجه به شرایط خود است،اما شما هم می توانید اگهی خود را در صورتی که جویایی کار هستید در سایت ما نیز منتشر نمایید تا با شانس بیشتری به کار مورد نظر خود دست پیدا فرمایید.

آگهی کار انلاین:

در سایت ما کارفرما و یا کارجو می توانید نوع همکاری خود را در اگهی مشخص نموده تا به راحتی به کار و شرایط مناسب با خود دست یابد،در جهان امروز که بخش زیادی از کارهای برپایه تکنولوژی بنا شده است،بخشی از کارها نیاز به حضوری فیزیکی در محیط کارنبوده و در صورت دوکاری می توان با با کارفرما همکاری نمود، امکان انجام کار به صورت وانلاین و دور کاری می باشد.ما در طراحی اگهی قالب ها سایت این موارد را در نظر گرفته ایم که شما بتوانید به عنوان کارفرما یا کارجو نوع همکاری خود را بر روی اگهی مشحص نمایید.

ایا در سایت اگهی کار50 فقط اگهی ها به روز کاریابی و استخدام تهران می باشد؟

باید بگویم نه شما در هر شهری از ایران باشد،می توانید اگهی خود را منتشر کنید ،اما در شرایط امروز بخش بزرگی از نیروی کار در تهران می باشد.ترتیب نمایش اگهی در سایت ما بر اساس زمان انتشار می باشد، اگهی ها معمولا عمره یک ماه داشته و در صورت نیاز کارفرما اگهی را تمدید می نمایید.

کار در تهران با حقوق بالا:

بخش بزرگی از نیروی کار کشور که در تهران می باشد به واسطه مرکز کشور بودن،شرایط کار در تهران کمی سخت تر می باشد به دلیل ترافیک و هزینه مسکن و خوراکی، به همین خاطری بخشی از کارفرما های محل خواب به همراه کار به نیروی خود جهت راحتی هرچه بیشتر می دهند،میزان حقوق دریافتی در تهران می توانید بر اساس میزان زمان کاری و شرایط کار،شامل دریافتی حقوق بالایی باشد. اگر دنبال کار با حقوق بالاتر در تهران هستید باید دارای تخصص خاص باشید،چرا که در صورت داشتن تخصص خاص می توانید در چند کار به صورت پاره وقت فعالیت داشته باشید و به درامد مد نظر خود دست یابید.

میزان حقوقی پرداختی در تهران و سایز شهر ها چگونه هست:

میزان حقوق پرداختی معمولا بالای 8 میلیون تومان می باشد،البته این میزان بر اساس نوع کار و ساعت کار و سختی کار و شرایط محیایی برای نیروی کار می توانید متفاوت باشد،با این وجود کارفرما ها معمولا میزان پرداختی حقوق نیروی های خود را بر اساس وزارت کار که هر سال اعلام می کند تعیین می نمایید.

از شرایط مهم برای تعیین میزان حقوق می شود به موارد زیر اشاره نمود:

-میزان تخصصی بودن کار
-جای خواب و یا بدون جای خواب
-میزان ساعت کار
-میزان سختی کار
-میزان اضافه کار

ایا کارجو هم امکان ارسال اگهی استخدام را دارد؟

بله در سایت ما در بخش ارسال اگهی کارجو(نیروی اماده بکار) می توانید با انتخاب گزینه دنبال کار هستم در زمان ارسال اگهی ،خود را به عنوان نیروی اماده به کار معرفی نموده،تا کارفرماهای که دنبال نیروی اماده به کار هستند با انها تماس بگیرند،بر همین اساس بهتر است شرایط خود را به ضورت کامل و واضح مشخص نمایید تا شانس بیشتری جهت دید شدن داشته باشید.

چگونه اگهی استخدام متناسب خود را پیدا کنیم؟

ما در سایت بخش جستجو فراهم نموده ایم،بخش جستجو را به چندین دسته تقسیم نموده ایم،که بر اساس نیاز کاربران به راحتی بتوانند به شرایط مورد نظر خود جهت جستجو آگهی دست پیدا نمایند، در همین راستا ما برای معلولین عزیز و اتباع عزیز از فیلتر مخصوص در سرچ استفاده نموده ایم، با انتخاب فیلتر تمام کار های که مناسب انها می باشد به نمایش گذاشته می شود،که نمایش اگهی ها بر اساس زمان انها بود که هر اگهی استخدام که به روزتر و در زمان نزدیکتری ارسال شده باشد در بالا اگهی ها نمایش داده می شود،ما در سایت سعی نموده ایم که محیط ساده و اسان جهت سرچ راحت تر ایجاد نماییم تا کاربرد در هر سطحی از سواد و دانش بتواند به راحتی ارتباط گرفته و به نتیجه مورد نظر خود دست پیدا نمایید.و در همین راستا سعی بر ان می کنیم که مسیری ساده تر و اسان تر جهت هر چه بیشتر کاربران عزیز ایجاد نماییم.

ایا اگهی ها ارسالی قابل اعتماد بوده؟

سایت ما یک سایت و بیلبورد تبلیغاتی کاریابی می باشد،ما سعی می کنیم در صورت مشکوک بودن اگهی ان را حذف نماییم،اما باید به صورت کلی کارجو یا کارفرمای محترم خود نیست با رعایت قوانین و سنجیدن شرایط به این نقطه دست یابد،ما در سایت در زیر هر اگهی گزینه جهت اعلام خلاف و گزارش اگهی ایجاد نموده ایم در صورتی که در اگهی خلاف قوانین گزارش داده شود مورد برسی دوباره قرار می گیرد در صورتی که از جعلی بود مطمعن شویم اگهی مورد نظر را حذف خواهیم نمود. به صورت کلی کارفرما و کارجو عزیز باید مراقب باشد.ما تنها یک بیلبورد تبلیغاتی بدون واسطه بین نیروی کار و کارفرما می باشیم.

ایا موقعیت کاری برای معلولین در سایت شما فراهم می باشد؟

بله ما در قسمت پر کردن اگهی گزینه ای جهت مشخص نمود کار که متناسب با معلولین عزیز می باشد گذاشته ایم ، کارفرما با انتخاب ان اعلام می دارد که امکان استخدام نیروی کار معلول نیز می باشد،در همین راستا در صفحه اول سایت در بالای اگهی های متناسب با معلولین از لگو ونماد استفاده می نماییم تا به راحتی این اگهی ها قابل تشخص باشد.و همچنین جهت راحتی کار در بخش جستجوی سایت نیز فیلتر مناسب گنجانده شده است،که با انتخاب فیلتر و زدن دکمه جستجو تمام کار های مناسب معلولین عزیز به نمایش در می اید.

اگهی کار متناسب اتباع خارجی:

در سایت اگهی انلاین ما جهت سهولت نمایش کار مناسب دسته ها مختلف از نمادهای متناسب استفاده شده است، در همین راستا در استخدامی ها و کار ها متناسب اتباع نیز از نماد متناسب استفاده شده است، در ادامه جهت سهولت در پیدا شدن کارهای متناسب با اتباع عزیز در بخش جستجو سایت گزینه مناسب جهت این عزیزان ایجاد شده است که با انتخاب این گزینه به صورت سراسری به نمایش کار ها که کارفرما در ان متناسب با اتباع می باشد نیز به نمایش گذاشته می شود.

تعریف کارفرما و کارجو:

کارفرما:کارفرما می توانید شخص،شرکت،گروه باشد که جهت انجام خدمات خود به نیروی کار مناسب نیازمند بوده که اگهی جهت یافت نیروی مورد نظر خود منتشر می نماید. کارجو:کارجو می توانید شخص شرکت یا گروهی باشد،که برای توانایی خود دنبال کار می باشد،که در بخش کارجو یانیرویا نیروی اماده به کار می باشد که در ادامه علت بیان این تعریف را متوجه خواهید شد.

دسته بندی کارجو وکارفرما:

در بخش انتشار اگهی جهت انتخاب و انتشار اسان اگهی در دو سته کارفرما و کار جو کا در بالا تعریف نموده ایم ایجاد می گردد،شما می توانید به عنوان کارفرما که به دنبال نیروی کار مناسب و یا به عنوان کارجو که دنبال کار مناسب است رزومه مناسب با تجربیات خود را بار گذاری نمایید .
1-بخش اگهی کارجو(در بالا تعرف گردید)
2-بخش کارفرما(در بالا تعریف گردید)
ایجاد این دسته های جهت کیفیت بهتر می باشد،و همچنین کاهش هزینه پرداختی برای اگهی ها کارفرما و کارجو و همچنین ایجاد تغییر در بخش جستجو متناسب کارفرما و کارجو می باشد،که بعد از اعمال این تغییر بخش جستجو سایت به روز رسانی خواهد شد.

صفحه خانه یا اغازین کار50:

در صفحه خانه سایت کار50 سعی شده که اگهی ها به صورت خلاص و نکات مهم نمایش داده شود و نماد های مناسب در اگهی نمایش داده شود،برای دیدن اگهی بر روی ان کلیک کنید تا توضیحات بیشتر مربوط به هر اگهی را بیشتر نمایش داده شود.

طریقه انتشار اگهی در سایت به چه صورت است؟

برای ارسال اگهی در سایت باید اول از همه شماره موبایل خود را تایید نماید،در همین راستا بعد از وارد کردن شماره موبایل خود کد ارسالی را وارد نموده تا پس از تایید شماره موبایل شما وارد داشبورد اگهی جهت انتشار اگهی شود. بعد از ورد به بخش اگهی سایت با زدن دکمه ارسال اگهی به صفحه انتخاب کارفرما و یا نیروی کار امده به کار شده بعد از انتخاب دسته مناسب به صفحه ارسال اگهی وارد خواهید شده،ما در این صفحه سعی نموده ایم که محیطی بسیار ساده و اسان برای انتشار اگهی ار فراهم نماییم، و در هر بخش توضیحات لازم جهت انتشار اگهی داده شده است.

نکات جهت انتشار اگهی استخدام کارفرما:

-عکس مربع استفاده کنید مناسب با اگهی خود در صورتی که عکس اگهی شما غیر از مربع باشد دچار کشیدگی خواهد شد.
-از عنوان مناسب جهت اگهی استخدام نیروی خود استفاده نمایید
-ادرس حدودی خود را در اگهی درج نمایید
-توانایی لازم را از نیروی خود توضیح دهید
-و توضیح کوتاه و لازم را جهت روشن شدن کار قرار دهید.
-در هر اگهی امکان انتخاب کار مناسب برای معلولین و اتباع می باشد با انتخاب گزینه مناسب می توانید به این عزیزان کمک فرمایید.
-بخش بزرگی از نیروی کار دنبال کارهای می باشند که جای خواب داشته باشد بهتر است که در صورت داشتن شرایط جای خواب این گزینه را پر فرمایید.

نکات جهت انتشار اگهی توسط کارجو:

-در صورت استفاده از عکس خود یا عکس مناسب بهتر است که عکس مربع شکل باشد، در غیر این صورت دچار کشیدگی خواهد شد.
-در صورتی که از معلولین عزیز یا اتباع عزیز هستید،حتما گزینه مناسب خود را انتخاب کنید تا کار فرما در جریان کار باشد.
-در صورتی جای خواب برای شما مهم است،حتما جواب را انتخاب فرمایید.
-بهتر است عنوان مناسب را انتخاب بفرمایید
-بهتر است در قسمت توضیحات رزمه کوتاهی از خود بیان فرماید،میزان حقوقه درخواستی و درصورتی که نکاتی مد نظر خود دارید را وارد فرمایید.

عکس اگهی کاریابی:

دقت شود جهت انتشار بهتر و با کیفیت عکس شما سعی بران نمایید ابتدا عکس مناسب رو انتخاب کرده و به ضورت مربع ادیت فرمایید در صورتی که عکس ارسالی شما مربع شکل نباشد دچار کشیدگی و فشردگی خواهد شد،فرمت عکس شما باید jpg بوده ،برای بهتر دیدن اگهی شما سعی کنید از عکس متناسب اگهی خود استفاده نمایید.

دسته بندی کاریابی و اشتغال کار50:

در زمینه دسته های اشتغال ما سعی بر ان شدیم تا برای جلوگیری از دست های زیاد و پیچیدگی سعی نمودایم دسته های کلی و مناسب جهت عنوان کار ها انتخاب نماییم تا کارفرماو کارجو بتوانند دسته مناسب توان خود را انتخاب و در انتشار اگهی از ان استفاده نماید،تعداد از دسته ها که به صورت کلی انتخاب شده است و به مرور زمان متاسب با اگهی ها ارسال دسته های مرتب خواهد شد تا بتوان در جستجو و انتشار اگهی به نتیجه مطلوب تر و بهتر دست یافت.

ایا اگهی استخدامی انتشار در تمام ایران نمایش داده می شود؟

ما در سیستم کار50 به گونه ای طراحی شده که اگهی ارسالی در سراسر کشور در صفحه اول نمایش داده شود،این نکته را در نظر داشته باشید که از انتشار اگهی تکرار خوداری فرمایید در صورت مشاهد اگهی کار تکرار حذف خواهد شد،برای بهروری بیشتر می توانید از فرصت نمایش مجدد در بالا صفحه(یا نردبان اگهی)استفاده کنید، با زدن نردبان اگهی به صدر اگهی ها برگشته و دوبار نمایش و بازدیده بالا در سراسر کشور خواهد داشتت.

ایا امکان ارسال رزومه می باشد؟

شما می توانید در داشبور اگهی خود با ارسال اگهی به عنوان کارجو در بخش توضیحات رزومه مناسب خود را وارد کنید و کارفرمایان و کسانی که دنبال نیروی کار می باشند،می توانند مشخصات و رزومه شما را به صورت کامل مشاهده کرده و با شما تماس حاصل فرمایید،دقت فرمایید که سعی نمایید در بخش توضیحات رزومه خود را دقیقا و متناسب با تونایی ها و خواسته های خود تنظیم نمود تا بتوانید به راحتی فرصت کار مناسبی پیدا نمایید.

بخش بلاگ و خبری کار50:

ما در بخش بلاگ سایت اگهی کار و اگهی استخدام کار 50 سعی نموده ایم که اخبار ،موضوعات و مطالب مربوط به کار،کارافرینی،اشتغال و سایر دسته های مرتبت را از منابع معتبر به اشتراک بگذاریم،تا کارجویان و کارفرمایان عزیز از این اخبار و موضوعات با خبر گردند،در این بخش می توانید موضوعات استخدامی سراسر کشو و شهر ها را ببنید و در اخر هر مطلب لینک منبع نیز ذکر می شود.

چرا باید کار50 را برای برای ارسال اگهی کار و اگهی استخدام انتخاب کنیم؟

کار50 با ایجاد یک سیستم قدرتمند و ساده بدون پیچیدگی و با داشتن جایگاه شماره یک درگوگل و تبلیغات مناسب در فضای مجازی از بازدید بالایی برخودار بوده، و هزینه پرداختی برای اگهی نسبت به سایر سایت های اگهی استخدام بسیار ارزانتر بوده و بازده بالاتر دارد، و روزانه اگهی های زیادی در دسته های مختلف در سایت ما انتشار می یابد،از اگهی نگهبانی،اگهی کارگر ساده تا اگهی های پزشکی و مهندسی و پرستاری هنر، وسایر دسته ها به روز در حال انتشار در سایت می باشد. کلام اخر: ما در سایت کار50 که امروز ایجاد محیط انلاین ومجازی برای فرصت های کاری و ایجاد ارتباط بین نیروی کار و کارفرما به سادگی و به درو از پیچیدگی یکی از اهداف ما می باشد،و سعی می کنیم که در این مسیر بازده بالاتر یعنی کاهش هزینه و افزایش بازدید جهت پیدا شدن فرصت کاری تمام تلاش خود را بفرمایید،با اغوش باز از پیشنهادات و انتقادات شما استقبال می فرماییم،با تکر از اینکه سایت ما را جهت انتشار اگهس استخدام انتخاب نموده اید.تماس با ما