دسته آگهی اگهی کار کارگر ساده
2 هفته پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:اگهی کار کارگر ساده


عنوان آگهی:استخدام فوری کارگر تولید


امکان استخدام فرد دارای معلولیت:خیر
امکان استخدام اتباع خارجی:بله تایید اگهی رایگان
دهنده آگهی:کارفرما
سابقه کار:نیاز ندارد
بیمه:بیمه ندارد
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی ثابت ماهانه
همراه جای خواب باشد؟ بله

شماره تماس: 09398799288
آدرس حدودی:تهران/تهران
مهارت ها:

کار فیزیکی نیروی جوان سالم


توضیحات:

شماره تماس فقط با سرپرست کارگاه 09120319368

استخدام فوری کارگر تولید

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

قطعات خودروهای چینی کمیاب شد گرانی کاذب قطعات چینی

رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو تهران گفت: قطعات خودورهای نسل جدید چینی در بازار کم است و به همین دلیل نیز قیمت این قطعات به صورت کاذب بالا رفته است بنابراین مالکین خودرو دچار سردرگمی شده اند.

دیدن متن کامل

وزارت کار: اشتغال اتباع فاقد پروانه کار ممنوع است

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، وزارت کار طرح ملی تعیین وضعیت اشتغال اتباع افغانستانی (سامانه جامع اشتغال اتباع خارجی) را از 9 اسفندماه 1401 در 16 استان کشور آغاز کرده است. به‌موجب این طرح اقامت مجاز این افراد منوط به روشن‌ شدن وضعیت شغلی آنان خواهد بود و افراد شرکت‌کننده از مزایای قانونی این طرح برخوردار خواهند شد.

دیدن متن کامل

اهمیت و کاربرد ماکت‌ها به عنوان ابزار موثر در صنایع مختلف

ماکت‌ها به عنوان یک ابزار بسیار موثر در زمینه معماری و طراحی ساختمان استفاده می‌شوند. با ساخت یک ماکت از یک ساختمان، معماران و مهندسان می‌توانند ایده‌ها و طرح‌های خود را به صورت سه‌بعدی مشاهده کنند و از این طریق اشکال و ایرادات طراحی را رفع کنند. علاوه بر این، با استفاده از ماکت‌ها، مشتریان و سایر افراد مرتبط می‌توانند بهتر از طرح و نقشه‌های معماری درک کنند و تصمیم‌گیری مناسب‌تری داشته باشند.

دیدن متن کامل

کار یا بیکاری؛ پیروزی در خوزستان با کیست

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، استان خوزستان با جمعیتی بالغ بر ۵ میلیون نفر، یکی از پرجمعیت‌ترین استان‌های ایران است. این استان با وجود ظرفیت‌های فراوان در حوزه‌های مختلف اقتصادی، از جمله نفت و گاز، کشاورزی، صنعت و گردشگری، با مشکل بیکاری روبرو است.

دیدن متن کامل

مرتضوی: بانک‌ها کمک کنند تا اقتصاد در حوزه اشتغال پویا شود

به گزارش ایلنا، نشست بررسی عملکرد اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی از منابع تکلیفی و بودجه سنواتی و تشریح برنامه‌های اعطای تسهیلات از منابع جدید برگزار شد. «سیدصولت مرتضوی» در این نشست؛ ضمن تقدیر از عملکرد بانک‌های کشور اظهار کرد: تحقق مأموریت‌های خطیر دولت در زمینه‌هایی همچون ایجاد اشتغال مولد و پایدار و صیانت از نیروی کار جز با اتکاء به عنایت الهی، سرلوحه قراردادن خدمات صادقانه خودجوش به مردم، وجدان کاری و مسئولیت‌پذیری نسبت به آحاد جامعه میسر نمی‌شود.

دیدن متن کامل

قرارداد موقت دغدغه همیشگی کارگران روزمزدها از هیچ کجا حمایت نمی‌شوند

دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران کشور با اشاره به اینکه قراردادهای موقت آسیب جدی به امنیت شغلی وارد کرده است گفت:کارگری که خود وضعیت چند ماه دیگر خود را نمی‌داند چه طور و با چه امیدی خواهد توانست برای بقیه کاری انجام دهد؟

دیدن متن کامل