دسته آگهی اگهی کار کارگر ساده
4 هفته پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:اگهی کار کارگر ساده


عنوان آگهی:کارگر ساده جهت کار در فروشگاه و خدمات ام دی اف


امکان استخدام فرد دارای معلولیت:خیر
امکان استخدام اتباع خارجی:بله تایید اگهی رایگان
دهنده آگهی:کارفرما
سابقه کار:نیاز ندارد
بیمه:بیمه دارد
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی ثابت ماهانه
همراه جای خواب باشد؟ خیر

چت کردن با آگهی دهنده :
شماره تماس: 09198865048
آدرس حدودی:تهران/تهران
مهارت ها:

جوان و پرکار بدون حاشیه


کارگر ساده جهت کار در فروشگاه و خدمات ام دی اف

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

کاریابی و شغل در ایران

در دنیای امروز، یافتن شغل مناسب و مطابق با توانایی‌ها و علایق فرد، یکی از چالش‌های اساسی برای اکثر افراد است. ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست و با وجود منابع انسانی بسیار با استعداد، هنوز هم بسیاری از افراد با مشکلاتی مانند بیکاری یا شغل‌های نامناسب مواجه هستند. در این مقاله، به بررسی وضعیت کاریابی و شغل در ایران پرداخته و راهکارهایی برای بهبود این وضعیت مطرح خواهیم کرد.

دیدن متن کامل

۲۰۰هزار فرصت شغلی با حمایت صندوق کارآفرینی امید تثبیت یا ایجاد شد

سروآباد- مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از پرداخت تسهیلات به ۷۰ هزار طرح اشتغالزایی خبر داد و گفت: حمایت‌های لحاظ شده زمینه ایجاد و تثبیت ۲۰۰ هزار فرصت شغلی در کشور را فراهم کرده است.

دیدن متن کامل

ورود هوش مصنوعی به صنعت رستوران‌داری

تحلیلگران می‌‌‌گویند یک مزیت کلیدی استفاده از هوش مصنوعی، پتانسیل کاهش چالش‌های نیروی کار در بازار فشرده استخدام است. انجمن ملی رستوران‌‌‌های ایالات متحده پیش‌بینی می‌کند که این صنعت تا پایان سال ۲۰۲۳حدود ۵۰۰‌هزار شغل به اقتصاد اضافه کند، اما خاطرنشان می‌کند که در حال حاضر به ازای هر دو موقعیت شغلی خالی، فقط یک کارجو وجود دارد. علاوه بر این، TD Cowen شرکت سرمایه‌گذاری آمریکایی تخمین می‌‌‌زند که هوش مصنوعی با قابلیت صوتی می‌تواند فروش را تا ۱۵‌درصد از طریق فروش پیشنهادی افزایش داده و همچنین سرعت بخشیدن به زمان خدمات را ۱۰ ثانیه افزایش دهد.

دیدن متن کامل

کدام شغل ها با هوش مصنوعی از بین نمی روند

به گزارش خبرگزاری آریا،همزمان با پیشرفت بی‌امان هوش مصنوعی در صنایع مختلف، نگرانی‌ها درباره از بین رفتن مشاغل به موضوع بحث‌برانگیزی تبدیل شده است. با این حال، در میان تغییرات دگرگون‌کننده‌ای که هوش مصنوعی ایجاد کرده است، شغل‌های مشخصی وجود دارند که نه تنها در برابر ظهور تکنولوژی مقاوم هستند، بلکه حتی با وجود آن‌ها شکوفا می‌شوند. در ادامه 10 شغلی که کارشناسان معتقدند در برابر انقلاب هوش مصنوعی مقاوم خواهند ماند را مرور می‌کنیم.

دیدن متن کامل

استخدام در شرکت های معتبر خصوصی

استخدام یکی از مراحل مهم و حیاتی در زندگی هر فرد است. اما امروزه با وجود رقابت بسیار بالا در بازار کار، انتخاب یک شغل مناسب و در یک شرکت معتبر و موفق، چالش های بسیاری را برای افراد ایجاد کرده است. در این مقاله به بررسی مزایا و معایب استخدام در شرکت های معتبر خصوصی می پردازیم.

دیدن متن کامل

پیدا کردن شغل و کیفیت ان بر زندگی افراد

در دنیای امروز، افراد به دنبال یافتن یک شغل مناسب و با کیفیت هستند که بتوانند از آن بهره‌وری کنند و زندگی بهتری داشته باشند. اما چگونه می‌توانیم یک شغل مناسب را پیدا کنیم و چگونه می‌توانیم اطمینان داشته باشیم که این شغل به ما کیفیت زندگی می‌دهد؟ در این مقاله به بررسی اهمیت پیدا کردن یک شغل مناسب و کیفیت آن بر زندگی افراد می‌پردازیم.

دیدن متن کامل