رزومه آگهی آگهی کار عمران و ساخت سازی
یک ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی


دسته:آگهی کار عمران و ساخت سازی


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:نقاشی ساختمان پذیرفته می شود صفر تا صد


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟بیشتر از ۱۰ سال
جنسیت : مرد هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی توافقی
نیاز به جای خواب دارید؟ خیر

شماره تماس: 09106994414
آدرس حدودی:البرز/البرز
توضیحات:

نقاشی ساختمان رنگ آمیزی تمام نقاط کشور

نقاشی ساختمان پذیرفته می شود صفر تا صد

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

آشنایی با هتل‌های تهران برای سفرهای کاری با دسترسی مناسب

انتخاب هتل‌های شهر تهران برای اقامت در یک سفر کاری باید دارای ویژگی‌های مختلفی باشند تا افراد بتوانند یک اقامت راحت و خوب را در آن‌ها تجربه کنند. یک سری هتل‌های تهران مناسب برای اقامت افراد در سفر های کاری وجود دارند. افراد با دانستن ویژگی این هتل‌ها می‌توانند راحت‌تر انتخاب کرده و بدون فوت وقت در آن‌ها اقامت گزینند. حال با ما همراه باشید تا در رابطه با ویژگی‌های هتل‌های در تهران اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

دیدن متن کامل

اگهی کار منشی خانم

اخیراً بازار کار به شدت رقابتی شده است و برای یافتن یک شغل مناسب، افراد نیاز به روش‌های جدیدی برای جلب توجه کارفرمایان دارند. یکی از روش‌های موثر برای جلب توجه، استفاده از اگهی کار منشی خانم است. این نوع اگهی‌ها، با استفاده از عکس‌های جذاب و عناوین جالب، می‌توانند توجه کارفرمایان را به خود جلب کنند و فرصت مناسبی برای ارائه مهارت‌ها و تجربیات فرد به آنها بدهند.

دیدن متن کامل

بهترین راه تقویت ناخن ها بعد ریمو کاشت و ژلیش

این روزها روش هایی مثل کاشت، پدیکور و مانیکور ناخن های دست و پا از رایج ترین اقدامات زیبایی در سالن های آرایشی است. معمولا طی این پروسه، لایه سطحی ناخن تراشیده و بافت حفاظتی اطراف ناخن به نام کوتیکول کنده می‌شود. تراشیدن لایه ای از ناخن، کندن کوتیکول، استفاده مکرر از لاک‌های ژلی و پاک کردن آن‌ها با استون و... از عواملی هستند که باعث آسیب به ناخن‌ و ضعیف شدن آن می شوند. اگر شما هم از این روش های زیبایی استفاده کرده اید و ناخنتان ضعیف و شکننده شده است، در این بخش کمکتان می کنیم تا بتوانید دوباره ناخن هایتان را تقویت نمایید.

دیدن متن کامل

کار در تهران با حقوق بالا برای خانم

در دنیای امروز، افراد بسیاری به دنبال فرصت‌های شغلی با حقوق بالا هستند، اما بخصوص برای خانم‌ها، پیدا کردن یک شغل مناسب که هم حقوق بالا داشته باشد و هم امکانات لازم را برای رشد حرفه‌ای فراهم کند، می‌تواند چالش بزرگی باشد. در این مقاله، به بررسی فرصت‌های شغلی با حقوق بالا برای خانم‌ها در تهران می‌پردازیم.

دیدن متن کامل

اگهی کار مدل و اگهی کار بلاگری

روز به روز استفاده از اینترنت و شبکه‌های اجتماعی بیشتر و بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد و بسیاری از افراد به دنبال راه‌هایی هستند تا از این فضاها برای کسب درآمد و تبلیغ محصولات خود استفاده کنند. اگهی کار و اگهی کار بلاگری از ابزارهایی هستند که به افراد و شرکت‌ها کمک می‌کنند تا به دنباله‌ای برای تبلیغات خود در این فضاها بیابند. در این مقاله به بررسی این دو موضوع و نحوه استفاده از آن‌ها برای تبلیغات آنلاین خواهیم پرداخت.

دیدن متن کامل

تبلیغات رایگان کسب و کار

در دنیای امروز، تبلیغات یکی از ابزارهای اصلی برای معرفی و تبلیغ کسب و کارها است. اما هزینه های بالای تبلیغات ممکن است برای بسیاری از کسب و کارها بسیار سنگین باشد. از این رو، استفاده از روش های تبلیغات رایگان می تواند یک گزینه مناسب برای کسب و کارها با بودجه محدود باشد. در این مقاله، به بررسی انواع تبلیغات رایگان و نحوه استفاده از آنها برای توسعه کسب و کارها می پردازیم.

دیدن متن کامل