دسته آگهی اگهی سرایداری و نظافت و ابدارچی
یک ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی


دسته:اگهی سرایداری و نظافت و ابدارچی


عنوان آگهی:جوان فعال


امکان استخدام فرد دارای معلولیت:خیر
امکان استخدام اتباع خارجی:خیر
دهنده آگهی:کارفرما
سابقه کار:نیاز ندارد
بیمه:بیمه ندارد
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی ماهانه
همراه جای خواب باشد؟ خیر

شماره تماس: 09214030630
آدرس حدودی:تهران/یافت‌آباد
توضیحات:

جهت امور نظافت و پذیرایی با حقوق توافقی

جوان فعال

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

سایت ها اگهی کار امروز و به روز

با استفاده از سایت های آگهی، کسب و کارها می توانند به سرعت و به صورت موثر تبلیغات خود را ارتقا دهند. این سایت ها ابزاری قدرتمند برای افزایش شناخت برند و جلب مشتریان جدید هستند. با ارائه آگهی های جذاب و متنوع، کسب و کارها می توانند توجه مشتریان را به خود جلب کرده و بازار خود را گسترش دهند. همچنین، سایت های آگهی به کسب و کارها این امکان را می دهند که به راحتی و با هزینه کمتر، تبلیغات خود را منتشر کنند و به دسترسی به مخاطبان جدید بپردازند.

دیدن متن کامل

دنبال کار میگردم

در دنیای امروز، به دنبال کار بودن یکی از اولویت های اصلی بسیاری از افراد است. با افزایش رقابت در بازار کار و تغییرات مداوم در صنایع مختلف، یافتن یک شغل مناسب و مورد علاقه میتواند چالش برانگیز باشد. اما با داشتن روش های مناسب برای جستجو و تلاش، میتوان به راحتی به کار مورد نظر خود دست یافت.

دیدن متن کامل

اگهی برای یافتن نیروی ماهر برای کار

در دنیای امروزه رقابت بین شرکت‌ها برای یافتن نیروی انسانی ماهر و با تجربه بسیار شدید شده است. با توجه به پیشرفت‌های فناوری و تغییرات سریع در بازار کار، یافتن کارکنانی که دارای مهارت‌های مورد نیاز برای انجام وظایف خاصی هستند، چالش بزرگی برای شرکت‌ها به حساب می‌آید. از این رو، اگهی‌ها به عنوان یک روش موثر برای جلب نیروی کار ماهر و کارآمد مورد توجه قرار گرفته است.

دیدن متن کامل

اگهی کار ادمین و تولید محتوا و بلاگری

در دنیای امروزه اینترنت و وبسایت‌ها به عنوان یکی از ابزارهای اصلی برای انتقال اطلاعات و ارتباط با مخاطبان بسیار مهم شده‌اند. از جمله این وبسایت‌ها، وبلاگ‌ها و سایت‌هایی هستند که محتواهای متنوع را برای کاربران خود ارائه می‌دهند. اگهی کار ادمین و تولید محتوا و بلاگری یکی از مواردی است که در دنیای مدرن بسیار مورد توجه قرار گرفته است و به عنوان یک فرصت شغلی جذاب برای افراد مختلف شناخته می‌شود.

دیدن متن کامل

تعویق حقوق کارگر ممنوع اولویت کارفرما باید پرداخت حقوق کارگر باشد

به گزارش خبرنگاراقتصادی خبرگزاری تسنیم، درحالی که تعدادی از کارگران از عدم پرداخت به موقع حقوق و دستمزد گلایه دارند که این مسئله در برخی از کارگاه ها مانند معدن بیشتر نمود دارد.

دیدن متن کامل

آشنایی با انواع پنیر و کاربرد‌های متفاوت پنیر در اشپزی

پنیر دارای انواع متفاوتی است که این تفاوت‌ها ممکن است از لحاظ نوع شیر مورد استفاده برای تولید پنیر، فرایند تولید، میزان رطوبت، بافت پنیر، رنگ و مزه پنیر باشد. هر کدام از این پنیر‌ها دارای خواص متفاوت و کاربرد‌های جداگانه هستند.

دیدن متن کامل