کسب و کار کسب و کار
یک هفته پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی های کسب و کار :

دسته:کسب و کار


عنوان آگهی:تاتو بدن


شماره تماس: 09911450902
استان و شهر:قم/قم
آدرس حدودی:هفت تیر
توضیحات:

برای تکمیل البوم نیازمتد چند تا مدل زنده برای تاتو بدن هستم کار رایگان انجام‌میشه فقط میداری هزینه مواد دریافت میشه لطفا اگر واقعا قصد دارید انجام بدید تماس پاسخگو هستم چت جواب نمیدم

تاتو بدن

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

اگهی نیروی کار ادمین فضای مجازی

در دنیای امروز، با پیشرفت فناوری و افزایش استفاده از اینترنت، نیاز به نیروی کار ماهر در حوزه فضای مجازی به شدت احساس می‌شود. ادمین‌ها یکی از این نیروهای کلیدی هستند که در مدیریت و اجرای امور مختلف در این فضا نقش اساسی دارند. این مقاله به بررسی اهمیت و نیاز به اگهی نیروی کار ادمین در فضای مجازی می‌پردازد و اهمیت این نیروها در جامعه امروزی را مورد بررسی قرار می‌دهد.

دیدن متن کامل

کاریابی  و استخدام در سایت ما

در دنیای امروز، بازار کار بسیار رقابتی و پویا است و افراد برای پیدا کردن شغلی مناسب و مطابق با توانایی‌ها و علاقه‌های خود، با چالش‌های زیادی روبرو هستند. یکی از روش‌هایی که برای یافتن شغل مورد نظر می‌توان از آن استفاده کرد، استفاده از سایت‌های کاریابی و استخدام است. در این مقاله قصد داریم به بررسی اهمیت و ابزارهای موجود برای کاریابی و استخدام در سایت‌های مختلف بپردازیم.

دیدن متن کامل

اگهی کار پزشکی و پرستاری

اگهی کار در حوزه پزشکی و پرستاری یکی از موارد گسترده‌ای است که در بازار کار حاکم است. با توجه به اهمیت و حساسیت حوزه پزشکی و پرستاری، یافتن کار مناسب در این زمینه برای افراد بسیار حیاتی است. در این مقاله، به بررسی اهمیت اگهی کار در حوزه پزشکی و پرستاری پرداخته و راه‌هایی برای یافتن کار مناسب و مطابق با توانایی‌ها و تجربیات فرد را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

دیدن متن کامل

راه های یافتن شغل مناسب از آگهی های کار تا مشاوره شغلی

یکی از روش های اصلی برای یافتن شغل مناسب، مراجعه به سایت های اینترنتی معتبر است. این سایت ها اغلب اطلاعات جامعی در مورد فرصت های شغلی مختلف ارائه می دهند و به افراد کمک می کنند تا با توجه به توانایی ها و علاقه های خود، شغل مناسب را پیدا کنند. همچنین، افراد می توانند از طریق شبکه های اجتماعی و ارتباط با افرادی که در حوزه مورد نظر فعالیت می کنند، به اطلاعات بیشتری در مورد فرصت های شغلی دست پیدا کنند.

دیدن متن کامل

نقش برجسته سایت‌های شغلی اینترنتی در جامعه مدرن

سایت‌های شغلی اینترنتی به افراد این امکان را می‌دهند که بر اساس تخصص، مهارت‌ها و تجربیات خود، به دنبال فرصت‌های شغلی مناسب بگردند. این سایت‌ها اطلاعات مربوط به شغل‌های مختلف را در اختیار افراد قرار می‌دهند و این امکان را به آنها می‌دهند که با جستجو در این سایت‌ها، به راحتی شغلی مناسب برای خود پیدا کنند. همچنین، افراد می‌توانند رزومه خود را بر روی این سایت‌ها قرار داده و با کمک اطلاعات شخصی و تحصیلی‌شان، به دنبال فرصت‌های شغلی مناسب بگردند.

دیدن متن کامل

تعویق حقوق کارگر ممنوع اولویت کارفرما باید پرداخت حقوق کارگر باشد

به گزارش خبرنگاراقتصادی خبرگزاری تسنیم، درحالی که تعدادی از کارگران از عدم پرداخت به موقع حقوق و دستمزد گلایه دارند که این مسئله در برخی از کارگاه ها مانند معدن بیشتر نمود دارد.

دیدن متن کامل