دسته آگهی اگهی کار کارگر ساده
3 ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:اگهی کار کارگر ساده


عنوان آگهی:کارگر کارواش


امکان استخدام فرد دارای معلولیت:خیر
امکان استخدام اتباع خارجی:بله تایید اگهی رایگان
دهنده آگهی:کارفرما
سابقه کار:نیاز ندارد
بیمه:بیمه ندارد
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی روزانه
همراه جای خواب باشد؟ بله

شماره تماس: 09020365739
آدرس حدودی:تهران/تهران
توضیحات:

کارگر کارواش حقوق روزانه

کارگر کارواش

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

اگهی استخدام راننده

در زمان حاضر، با توجه به رشد روز افزون صنعت حمل و نقل و نیاز های مختلف شرکت ها و سازمان ها به خدمات حمل و نقل، استخدام رانندگان حرفه ای بسیار مهم و حیاتی است. اگهی های استخدام راننده ابزاری قدرتمند برای کسب و کارها و شرکت ها می باشند تا به دنبال یافتن نیروهایی ماهر و متعهد برای تامین نیازهای حمل و نقل خود باشند.

دیدن متن کامل

ارسال اگهی رزومه و کسب و کار

ارسال رزومه و انجام تبلیغات ابزارهای بسیار مهمی برای رشد و موفقیت در زمینه‌های شغلی و تجاری هستند. اهمیت دقت و حرفه‌ای بودن در این دو زمینه بسیار بالا است. ارسال یک رزومه قوی و جذاب و انجام تبلیغات موثر می‌تواند به شما کمک کند تا به اهداف خود در حوزه شغلی و تجاری برسید. در دنیای امروز، ارسال رزومه و انجام تبلیغات به یکی از ابزارهای بسیار مهم برای جذب توجه و دستیابی به فرصت‌های شغلی و تجاری تبدیل شده است. از طریق ایمیل، شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌ها، افراد و کسب و کارها می‌توانند رزومه‌های خود را ارسال کرده و تبلیغات خود را منتشر کنند.

دیدن متن کامل

۲۰۰هزار فرصت شغلی با حمایت صندوق کارآفرینی امید تثبیت یا ایجاد شد

سروآباد- مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از پرداخت تسهیلات به ۷۰ هزار طرح اشتغالزایی خبر داد و گفت: حمایت‌های لحاظ شده زمینه ایجاد و تثبیت ۲۰۰ هزار فرصت شغلی در کشور را فراهم کرده است.

دیدن متن کامل

آموزش کسب و کار و اشتغال در خانه درآمد،درامد از بسته بندی قند

در سالهای گذشته مادرها و مادربزرگهایمان وقتی قند خانه تمام می شد. کله قند های بزرگ خریداری می کردند و درگوشه ای از خانه و یا مسکن یا حیاط منزل پارچه بزرگ پهن میشد و بساط قند شکستن به راه می افتاد. کلی از تکه ها به این طرف و آن طرف میپرید و بچه ها تکه ها را در دهانشان مزمزه می کردند و دبه ها پر میشد از حبه های قند یکدست و خاک قند های مانده ته ظرف قند شکن، برای پختن شیرینی های عید جابجا می شدند.

دیدن متن کامل

تعویق حقوق کارگر ممنوع اولویت کارفرما باید پرداخت حقوق کارگر باشد

به گزارش خبرنگاراقتصادی خبرگزاری تسنیم، درحالی که تعدادی از کارگران از عدم پرداخت به موقع حقوق و دستمزد گلایه دارند که این مسئله در برخی از کارگاه ها مانند معدن بیشتر نمود دارد.

دیدن متن کامل

کسب درامد با کار پاره وقت در ایران

امروزه کار پاره وقت یکی از راه‌های محبوب برای کسب درآمد اضافی و انعطاف‌پذیری زمانی است که برای بسیاری از افراد جذابیت دارد. این روش برای دانشجویان، خانه‌داران، افراد بازنشسته و حتی کسانی که شاغلند، یک فرصت مناسب است. از آنجایی که شرایط اقتصادی کشور موجب شده است که بسیاری از افراد به دنبال راه‌های کسب درآمد اضافی باشند، کار پاره وقت می‌تواند یک گزینه مناسب برای آن‌ها باشد. با توجه به تنوع زیاد کارهای پاره وقت و انعطاف‌پذیری زمانی که ارائه می‌دهند، این روش می‌تواند برای بسیاری از افراد یک گزینه جذاب باشد.

دیدن متن کامل