دسته آگهی آگهی کار تبلیغاتی
3 هفته پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:آگهی کار تبلیغاتی


عنوان آگهی:کارمند بازاریابی و تبلیغاتی


امکان استخدام فرد دارای معلولیت:خیر
امکان استخدام اتباع خارجی:خیر
دهنده آگهی:کارفرما
سابقه کار:نیاز ندارد
بیمه:بیمه ندارد
نوع همکاری:فوری
شرایط پرداخت:پرداختی توافقی
همراه جای خواب باشد؟ خیر

شماره تماس: 09354000019
آدرس حدودی:تهران/تهران
مهارت ها:

فن بیان و روابط عمومی بالا تبلیغات در کلیه فضاهای مجازی گرفتن کار معرفی شرکت و....


توضیحات:

شرکت آرتا راوک نیازمند چند نیروی خانم جهت کارهای تبلیغاتی و گرفتن کار می باشد. حقوق توافقی امکان ارتقاء شغلی محدوده سنی زیر ۴۰ سال امکان استخدام نیروهای کارآموز و بعد از آن استخدام شرح کار : تبلیغات در کلیه فضاهای مجازی گرفتن کار معرفی شرکت و.... اموزش های مربوط به کار و نحوه تبلیغات به صورت رایگان داده خواهد شد تنها نیاز است با فضای مجازی اشنا باشید.

کارمند بازاریابی و تبلیغاتی

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

حضور «آرایشگر شهر سِویل» در ارکستر سمفونیک تهران!

به گزارش خبرنگار موسیقی ایرنا، ارکستر سمفونیک تهران زیرمجموعه بنیاد فرهنگی هنری رودکی پس از ۶ اجرا در مهرماه امسال، شامگاه چهارشنبه- دهم آبان ماه- با اجرای آثار آهنگسازان کلاسیک و بنام جهان به رهبری منوچهر صهبائی با حضور نوازندگان جوان و پیشکسوت به روی صحنه رفت.

دیدن متن کامل

کار در رستوران های تهران با جای خواب

در روزهای اخیر، با توجه به شرایط اقتصادی نامناسب کشور، بسیاری از افراد به دنبال کسب درآمد اضافی هستند. یکی از راه‌های محبوب برای کسب درآمد در این شهرها، کار در رستوران‌ها و کافه‌ها است. این صنعت، به دلیل رونق بالایش و وجود مشتریان ثابت، از جذابیت خاصی برخوردار است. اما چالش‌های خاصی نیز با خود به همراه دارد، به خصوص در شهرهای پرجمعیتی مانند تهران. در این مقاله به بررسی شرایط کاری در رستوران‌های تهران و اهمیت جای خواب برای کارمندان این صنعت پرداخته خواهد شد.

دیدن متن کامل

بازاریابی و تبلیغ کسب و کار با انتشار اگهی

تبلیغات و بازاریابی یکی از عناصر اساسی برای موفقیت کسب و کارها است. توانایی جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان فعلی از طریق تبلیغات و بازاریابی موثر، می تواند به رشد و توسعه پایدار کسب و کار کمک کند. انتشار اگهی ها یکی از روش های مهم در بازاریابی و تبلیغات است که می تواند به شناخت برند و جذب مشتریان کمک کند.

دیدن متن کامل

اگهی نیروی کار فروشنده و بازاریاب در تهران

در دنیای امروز، بازار کار بسیار پویا و پر رقابت است و شرکت‌ها برای جذب نیروی کار ماهر و با تجربه به تبلیغات گسترده و موثری نیاز دارند. یکی از روش‌های موثر برای جذب نیروی کار فروشنده و بازاریاب، انتشار اگهی‌های مختلف در رسانه‌های مختلف است. در این مقاله به بررسی اگهی‌های استخدام نیروی کار فروشنده و بازاریاب در شهر تهران خواهیم پرداخت.

دیدن متن کامل

اگهی کار انلاین در سایت ها

اگهی کار انلاین به عنوان یک روش جدید برای یافتن کار یا استخدام کردن کارمندان، مزایای بسیاری دارد که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به صرفه‌جویی در زمان و هزینه اشاره کرد. با استفاده از این روش، افراد می‌توانند به راحتی از طریق اینترنت به اطلاعات مربوط به شغل‌های مختلف دسترسی پیدا کنند و بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل مصاحبه، با کارفرمایان ارتباط برقرار کنند. این امر به صرفه‌تر بودن و سرعت بیشتر در فرایند استخدام منجر می‌شود و همچنین برای کارجویانی که در مناطق دورافتاده زندگی می‌کنند، فرصت مناسبی برای دسترسی به فرصت‌های شغلی فراهم می‌آورد.

دیدن متن کامل

اگهی استخدام فروشنده و فروشگاه

در عصر امروز، با رشد روزافزون صنعت خرده فروشی و افزایش رقابت بین فروشگاه‌ها، یافتن فروشنده‌های ماهر و نیروی کار مجرب برای این صنعت بسیار حیاتی است. فروشندگان، به عنوان رابط اصلی بین مشتری و کالا، نقش بسزایی در موفقیت یا شکست یک فروشگاه دارند. از این رو، اهمیت انتخاب و جذب نیروی کار مناسب و با تجربه برای فروشگاه‌ها بیش از پیش مشهود است. اگهی استخدام نقش مهمی در این فرآیند دارد و باید با دقت و حساسیت بالا طراحی شود تا افراد مناسبی به این فروشگاه ها جذب شوند.

دیدن متن کامل