کسب و کار کسب و کار
6 روز قبل

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی های کسب و کار :

دسته:کسب و کار


عنوان آگهی:ذبح و قربانی گاو و گوسفند


چت کردن با آگهی دهنده :
شماره تماس: 09939304625
استان و شهر:شیراز/شیراز
آدرس حدودی:شیراز بصورت سیار
توضیحات:

قصابی و قربانی گاو و گوسفند در محل مورد نظر شما وبا سابقه کار بالای ۳۰ سال در کشتارگاه با تعیین وقت قبلی پذیرفته میشود

ذبح و قربانی گاو و گوسفند

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

نیروی کار مهار و کاریابی انلاین

در دنیای امروز، با پیچیدگی های مختلفی روبرو هستیم که باعث ایجاد چالش های جدیدی در بازار کار شده است. یکی از این چالش ها، نیاز به نیروی کار مهار و با تجربه است که اغلب برای کسب و کارها مشکل اصلی محسوب می‌شود. از طرف دیگر، افرادی که دنبال کار هستند نیز با مشکلاتی مانند پیدا کردن فرصت های شغلی مناسب و ارتباط با کارفرمایان مواجه هستند.

دیدن متن کامل

نیروی کار برای نظافت و تمیز کاری

نظافت و تمیز کاری یکی از موارد مهم و ضروری در هر سازمان و محیط کاری است. اهمیت نظافت و تمیزی در محیط کاری به مواردی از جمله بهبود سلامت و رفاه کارکنان، افزایش بهره وری و کارایی، حفظ سرمایه فیزیکی و تجهیزات و همچنین ایجاد یک محیط کاری مطلوب برای کارکنان برمی‌گردد. بنابراین، استفاده از نیروی کار ماهر و متخصص در حوزه نظافت و تمیز کاری، امری بسیار حیاتی برای هر سازمان می‌باشد.

دیدن متن کامل

دنبال کار میگردم

در دنیای امروز، به دنبال کار بودن یکی از اولویت های اصلی بسیاری از افراد است. با افزایش رقابت در بازار کار و تغییرات مداوم در صنایع مختلف، یافتن یک شغل مناسب و مورد علاقه میتواند چالش برانگیز باشد. اما با داشتن روش های مناسب برای جستجو و تلاش، میتوان به راحتی به کار مورد نظر خود دست یافت.

دیدن متن کامل

فواید استخدام پرستار کودک در منزل

امروزه با توجه به شاغل بودن پدران و مادران، در جامعه، نیاز خانواده هایی که کودک خردسال دارند به پرستار مخصوص و آموزش دیده کودک جزوی از ضروریات خانواده ها می باشد. ضمن این که بخاطر این که تعداد مهد کودک هایی که مراقبت از خردسالان را برعهده می گیرند محدود می باشد در خیلی از شهرها استخدام پرستار کودک ضروری ترین کاری است که والدین بایستی برای کودک خود انجام دهند‌. استخدام پرستار کودک در منزل فوایدی به همراه دارد.

دیدن متن کامل

شغل‌های پردرآمد در کانادا کدامند؟

مشاغل زیادی در کانادا هستند که این مشاغل یا با تحصیلات عالیه بدست می‌آیند یا بدون مدرک می‌توان با آن‌ها کسب درآمد کرد. اگر نیاز به مدرک دانشگاهی نداشته باشند، مسلما نیاز به سابقه کاری، مهارت و گذراندن دوره‌ای خاص دارند. به طور کل در کانادا با داشتن شغلی می‌توانید درآمد خوب و زندگی باکیفیتی داشته باشید. درآمد این مشاغل نیز بسته به فاکتورهای مختلفی مانند مدرک تحصیلی، سابقه کاری، منطقه مشغول به فعالیت و غیره متفاوت است. مثلا هر چه سابقه کاری بیشتر باشد درآمد نیز بالاتر خواهد بود.

دیدن متن کامل

اگهی کار اریشگر

اخیراً با پیشرفت فناوری و افزایش استفاده از اینترنت، امکانات بسیاری برای افراد برای پیدا کردن کار و ارتباط با کارفرمایان فراهم شده است. یکی از روش‌های محبوب برای جذب استخدامیان و یافتن کار مناسب، استفاده از اگهی‌های کار است. اگهی کار اریشگر یکی از روش‌هایی است که امکان ارتباط بین افراد جویای کار و کارفرمایان را فراهم می‌کند. در این مقاله قصد داریم در مورد اهمیت و روند اگهی کار اریشگر صحبت کنیم و نکاتی را برای موفقیت در این عرصه مطرح کنیم.

دیدن متن کامل