کسب و کار کسب و کار
4 روز قبل

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی های کسب و کار :

دسته:کسب و کار


عنوان آگهی:طراحی و اجرا . کابینت . کمد . دیوار کوب . قرنیز . و... تمام اجرائیات با mdf ام دی اف و ملامین .


شماره تماس: 09307837755
استان و شهر:اصفهان/اصفهان
آدرس حدودی:اصفهان پل تمدن
توضیحات:

طراحی و اجرا دکوراسیون . کابینت کمد دیوارکوب قرنیز و... ام‌دی‌اف و ملامین . به صورت نقد و اقساط .

طراحی و اجرا . کابینت . کمد . دیوار کوب . قرنیز . و... تمام اجرائیات با mdf ام دی اف و ملامین .

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

نگاهی نوین به نحوه استفاده از سایت های استخدامی برای جذب توانمندی های با استعداد

در دنیای امروز، یافتن و جذب توانمندی های با استعداد برای سازمان ها و شرکت ها امری حیاتی و اساسی است. با توجه به رقابت بیش از پیش در بازار کار، استفاده از روش های نوین و موثر برای جذب نیروی کار با کیفیت و مناسب بسیار اهمیت دارد. یکی از روش های موثر برای جذب توانمندی های با استعداد، استفاده از سایت های استخدامی است. در این مقاله، به بررسی نحوه استفاده از سایت های استخدامی برای جذب توانمندی های با استعداد پرداخته خواهد شد.

دیدن متن کامل

برگزاری وبینارهای آموزشی آنلاین رایگان برای افزایش مهارت‌های نیروی کار در تهران

در دنیای امروزه، با پیشرفت فناوری و انتقال بسیاری از فعالیت‌ها به فضای آنلاین، اهمیت آموزش و یادگیری آنلاین بیش از پیش مشهود است. این امر به ویژه در شهرهای پرجمعیت و پرترافیک مانند تهران اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. برگزاری وبینارهای آموزشی آنلاین می‌تواند به عنوان یک راهکار موثر برای افزایش مهارت‌های نیروی کار در تهران مطرح شود.

دیدن متن کامل

اگهی کار انلاین و کاریابی

در دنیای امروزه، با پیشرفت فناوری و اینترنت، امکانات بسیاری برای انجام کارها به صورت آنلاین فراهم شده است. از این رو، اگهی کار انلاین و کاریابی به یکی از روش‌های محبوب برای یافتن فرصت‌های شغلی تبدیل شده است. در این مقاله، به بررسی این موضوع و اهمیت آن خواهیم پرداخت.

دیدن متن کامل

تکذیب موافقت وزیر کار با ساخت خانه‌های ۲۵متری

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادعای مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های عمرانی شهر تهران مبنی بر موافقت وزیر کار با ساخت خانه‌های ۲۵متری را تکذیب کرد.

دیدن متن کامل

اشتغال و کاریابی در عصر جدید

در دنیای امروز، با تغییرات سریع در فناوری و اقتصاد جهانی، بازار کار نیز تحت تأثیر قرار گرفته و روندهای جدیدی در حوزه اشتغال و کاریابی شکل گرفته است. امروزه، فناوری های نوین مانند هوش مصنوعی، اینترنت اشیا و اتوماسیون، نحوه عملکرد بازار کار را تغییر داده و شرکت ها و فرد ها را به بهبود فرصت های شغلی و کاریابی تحت تأثیر قرار داده است. در این مقاله، به بررسی این تغییرات و چالش های جدیدی که در ارتباط با اشتغال و کاریابی در عصر جدید وجود دارد، خواهیم پرداخت.

دیدن متن کامل

مدیریت در کار  و بازار کسب و کار

مدیریت یکی از عناصر اصلی و حیاتی در هر سازمان و کسب و کار است. اهمیت مدیریت در اداره و اجرای اهداف و استراتژی‌های تعیین شده، به خصوص در یک محیط رقابتی و پویا مانند بازار کار، بیش از پیش آشکار شده است. مدیریت در کار و بازار کسب و کار به‌معنای بهینه‌سازی منابع انسانی، مالی، و فنی برای دستیابی به اهداف و رشد سازمانی، امری حیاتی است که هر مدیر باید به خوبی آن را درک کند.

دیدن متن کامل