رزومه آگهی آگهی کار تبلیغاتی
4 ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:آگهی کار تبلیغاتی


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:دنبال کار درمنزل خودهستم


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟سابقه کار ندارم
جنسیت : خانم هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی روزانه
چت کردن با آگهی دهنده :
نیاز به جای خواب دارید؟ خیر


آدرس حدودی:تهران/تهران
توضیحات:

دنبال کار درمنزل خودهستم

دنبال کار درمنزل خودهستم

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

بکارگیری 710 نفر از جویندگان کار توسط کاریابی های غیر دولتی استان

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، حسینعلی خواجه مظفری در جلسه هیات اسـتانی کاریابی‌های غیر دولتی در محل سالن جلسات اداره‌کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: از ابتدای سال تا کنون یک هزار و ۶۱۷ فرصت شغلی توسط کاریابی های غیردولتی استان کسب شده که این مهم از طریق مراجعه کارفرمایان به سامانه جستجوی شغل و یا مراکز کاریابی انجام شده است.

دیدن متن کامل

اگهی کار برای خانم ها

اخیرا با پیشرفت فناوری و افزایش استفاده از اینترنت، گسترش استفاده از اگهی های کاری آنلاین بسیار زیاد شده است. اگهی های کاری می تواند یک راه بسیار موثر برای یافتن شغل مناسب باشد. اما مساله اینجاست که اغلب این اگهی ها برای شغل های مردانه و یا با شرایطی که برای خانم ها مناسب نیستند، می باشند. در این مقاله به بررسی اگهی های کاری مناسب برای خانم ها خواهیم پرداخت.

دیدن متن کامل

بازاریاب برای کسب کار خود به صورت رایگان

در دنیای امروز، بازاریابی یکی از عوامل اصلی موفقیت در هر کسب و کار است. اما برای کسب و کارهای کوچک و متوسط، ممکن است منابع مالی محدودی برای سرمایه گذاری در بازاریابی داشته باشند. اما این موضوع هیچ ارزشی برای عدم رشد و توسعه کسب و کار ندارد. به همین دلیل، مطالعه و استفاده از روش‌های بازاریابی رایگان می‌تواند به کسب و کارها کمک کند تا به رشد و توسعه خود برسند.

دیدن متن کامل

ثبت بیش از ۱۳۰ هزار فرصت شغلی در سامانه جستجوی شغل

مطابق آخرین آمار بیش از ۱۰۶هزار کارجو درخواست های خود را ثبت کرده اند و بیش از ۱۳۰هزار فرصت شغلی توسط کارفرماها بارگذاری شده است و نزدیک به ۱۰هزار به کارگماری و معرفی نامه از طریق سامانه ارائه شده است.

دیدن متن کامل

شغل های پر درامد  در دنیا

در دنیای امروزه، انتخاب شغل یکی از مهمترین تصمیمات زندگی برای هر فرد است. بسیاری از افراد به دنبال شغل های پر درآمد و پرفراز و نشیب هستند تا بتوانند زندگی لاکچری و آرامش بیشتری را تجربه کنند. در این مقاله به بررسی شغل های پر درآمد در دنیا می‌پردازیم و به بررسی اینکه چه عواملی باعث موفقیت و پر درآمد بودن این شغل ها می‌شود.

دیدن متن کامل

نشست وزارت کار با سفیر ارمنستان برای اعزام نیروی کار ایرانی

به گزارش خبرنگاراقتصادی خبرگزاری تسنیم،به گفته ی امید ملک,مدیر کل دفتر توسعه نهادهای اشتغال و هدایت نیروی کار وزارت کار پیش زمینه اعزام نیروی کار مازاد ایرانی به خارج از کشور، در وهله نخست حفظ کرامت نیروی کار ایرانی با هدف تجربه اندوزی،ارزآوری و انتقال دانش می باشد در همین راستا آشنایی با زبان ، داشتن مهارت ، توانایی و استانداردهای لازم بر اساس نیاز کشورهای متقاضی و نیرو پذیر، دانش زبانی، مدرک زبان معتبر و سایر مدارک مورد نیاز است.

دیدن متن کامل