دسته آگهی آگهی استخدام فروشنده
4 ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:آگهی استخدام فروشنده


عنوان آگهی:نیازمند ویزیتور فروش چراغ دست ساز


امکان استخدام فرد دارای معلولیت:خیر
امکان استخدام اتباع خارجی:بله تایید اگهی رایگان
دهنده آگهی:کارفرما
سابقه کار:نیاز ندارد
بیمه:بیمه ندارد
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی پورسانت
همراه جای خواب باشد؟ خیر

شماره تماس: 09012627041
آدرس حدودی:البرز/منظریه
توضیحات:

ویزیتور فروش لامپ دست ساز حقوق پورسانتی هر چقدر بفروشی درصد خوب میدیم

نیازمند ویزیتور فروش چراغ دست ساز

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

اهمیت و تأثیر اگهی کار در جذب نیروی کار و رونق کسب و کارها در تهران

با توجه به اهمیت اگهی کار در تهران و تأثیر آن بر رونق کسب و کارها، می‌توان گفت که این روش یکی از مهم‌ترین ابزارها برای جذب نیروی کار و بهبود بازار کار است. از این رو، توجه به این نکته اهمیت دارد که اگهی کار به صورت صحیح و موثر انجام شود تا بتواند به بهبود و رشد کسب و کارها کمک کند و همچنین افرادی که به دنبال شغل هستند را به فرصت‌های شغلی مناسب هدایت کند. این امر نه تنها به اقتصاد شهر کمک می‌کند بلکه به افزایش رضایت شغلی و توسعه فردی و اجتماعی نیز کمک می‌کند.

دیدن متن کامل

استفاده از ابزارهای رایگان یا پولی برای جلب توجه به اگهی استخدام و افزایش احتمال دریافت رزومه‌های کامل از متقاضیان

در دنیای امروز، با رقابت شدید بین شرکت‌ها برای جذب بهترین استعدادها، استفاده از ابزار‌های مختلف برای جلب توجه به اگهی استخدام و افزایش احتمال دریافت رزومه‌های کامل از متقاضیان امری حیاتی و ضروری است. در این مقاله، به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت و ابعاد مختلف استفاده از ابزار‌های رایگان یا پولی برای این منظور را بررسی خواهیم کرد.

دیدن متن کامل

سامانه متمرکز اگهی کار،راهی برای بهبود جذب نیروی کار و انتخاب شغل

با اینکه اگهی‌های کار در اینترنت و رسانه‌های مختلف منتشر می‌شوند، اما ایجاد یک سامانه متمرکز می‌تواند به بهبود فرآیند انتخاب شغل و همچنین جذب نیروی کار موثرتر کمک کند. این سامانه می‌تواند به شرکت‌ها و کارفرمایان نیز کمک کند تا بهترین نیروهای کاری را برای خود جذب کنند و از امکانات موجود در بازار کار بهره ببرند. به طور کلی، ایجاد یک سامانه متمرکز اگهی کار می‌تواند به بهبود فرآیند جستجوی شغل و اشتغالزایی در کشور کمک کند و به افراد و شرکت‌ها امکان ارتباط و همکاری بهتری را فراهم کند.

دیدن متن کامل

مرتضوی: بانک‌ها کمک کنند تا اقتصاد در حوزه اشتغال پویا شود

به گزارش ایلنا، نشست بررسی عملکرد اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی از منابع تکلیفی و بودجه سنواتی و تشریح برنامه‌های اعطای تسهیلات از منابع جدید برگزار شد. «سیدصولت مرتضوی» در این نشست؛ ضمن تقدیر از عملکرد بانک‌های کشور اظهار کرد: تحقق مأموریت‌های خطیر دولت در زمینه‌هایی همچون ایجاد اشتغال مولد و پایدار و صیانت از نیروی کار جز با اتکاء به عنایت الهی، سرلوحه قراردادن خدمات صادقانه خودجوش به مردم، وجدان کاری و مسئولیت‌پذیری نسبت به آحاد جامعه میسر نمی‌شود.

دیدن متن کامل

اهمیت اگهی تبلیغات کسب و کار در جذب مشتریان و افزایش فروش

تبلیغات موثر، می‌توانند به شما کمک کنند تا به مشتریان خود اعتماد ایجاد کنید و ارتباط برقرار کنید. با ارائه پیام‌های مناسب و جذاب، مشتریان احتمالاً به خدمات یا محصولات شما علاقه‌مند شوند و از آنها استفاده کنند. علاوه بر این، تبلیغات می‌توانند به شما کمک کنند تا بازاریابی رقابتی داشته باشید و از رقبا پیشی بگیرید. اهمیت تبلیغات در جذب مشتریان و افزایش فروش به نحو قابل توجهی افزایش می‌یابد و بنابراین برای هر کسب و کاری امری ضروری و حیاتی به حساب می‌آید.

دیدن متن کامل

قانون جدید بیمه کارگران ساختمانی مشکل بیمه کارگران را حل نمی‌کند

رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی با اشاره به اینکه بیمه حق مسلم تمام کارگران ساختمانی است گفت: طبق گفته ی کارشناسان تأمین اجتماعی با تصویب قانون بیمه کارگران ساختمانی فقط ۷۰۰هزار نفری که بیمه هستند حفظ می شوند امکان بیمه جدید نیست.

دیدن متن کامل