کسب و کار کسب و کار
5 روز قبل

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی های کسب و کار :

دسته:کسب و کار


عنوان آگهی:جوشکار


چت کردن با آگهی دهنده :
شماره تماس: 09036433970
استان و شهر:کرمان/کرمان
آدرس حدودی:بزرگراه ایت الله خامنه ای
توضیحات:

خرده کاری جوشکاری جاکولری ساخت حفاظ بالکن راه پله و.......

جوشکار

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

چالش تامین نیروی کار ماهر در شرکت های خصوصی: راهکارها و راهبردها

نیروی کار ماهر و کارآمد یکی از عوامل کلیدی در موفقیت شرکت ها است. با داشتن کارکنانی با توانایی های بالا، شرکت ها می توانند بهبود عملکرد خود را داشته باشند و به رشد و توسعه بیشتری دست یابند. از آنجا که مهارت های مناسب و تخصصی برای انجام وظایف مختلف ضروری است، استخدام افراد ماهر و کارآمد برای شرکت ها بسیار اهمیت دارد.

دیدن متن کامل

احتمال برگزاری جلسه شورای عالی کار هفته آینده دستور جلسه مشخص نیست

معاون روابط کار وزیر کار با اشاره به اینکه دولت تلاش کرد با طرح کالابرگ کمکی به کارگران کند گفت:احتمالاً هفته آینده جلسه شورای عالی کار برگزار می شود اما هنوز دستور کار جلسه مشخص نیست.

دیدن متن کامل

تبلیغات رایگان: یک راهکار موثر برای رشد کسب و کار

تبلیغات همیشه یکی از راه‌های اصلی برای جذب مشتریان و رشد کسب و کار بوده است. اما هزینه‌های بالای تبلیغات ممکن است برای بسیاری از کسب و کارها یک مانع جدی باشد. در این مقاله، به بررسی روش‌های تبلیغات رایگان و اهمیت آنها برای رشد کسب و کارها می‌پردازیم.

دیدن متن کامل

نگاهی نوین به نحوه استفاده از سایت های استخدامی برای جذب توانمندی های با استعداد

در دنیای امروز، یافتن و جذب توانمندی های با استعداد برای سازمان ها و شرکت ها امری حیاتی و اساسی است. با توجه به رقابت بیش از پیش در بازار کار، استفاده از روش های نوین و موثر برای جذب نیروی کار با کیفیت و مناسب بسیار اهمیت دارد. یکی از روش های موثر برای جذب توانمندی های با استعداد، استفاده از سایت های استخدامی است. در این مقاله، به بررسی نحوه استفاده از سایت های استخدامی برای جذب توانمندی های با استعداد پرداخته خواهد شد.

دیدن متن کامل

رتبه برتر گلستان در توسعه کارآفرینی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از گرگان، حسینعلی خواجه مظفری بعدازظهر امروز در کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، اظهار کرد: ۲۲ مرکز در گلستان مجوز کارآفرینی داشته و استان به همراه خراسان رضوی، رتبه برتر در توسعه کارآفرینی را کسب کرده است.

دیدن متن کامل

اگهی کاریابی انلاین

یکی از مزایای اصلی اگهی کاریابی انلاین، صرفه جویی در زمان و هزینه است. این روش به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به آگهی در رسانه‌های سنتی مانند روزنامه‌ها یا مجلات، به سرعت و با هزینه کمتر به جستجوی کارمندان بپردازند. همچنین برای افراد جویای کار، این روش امکان دسترسی آسان و سریع به فرصت‌های شغلی مختلف را فراهم می‌کند. اگهی کاریابی انلاین همچنین به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد که با استفاده از فیلترها و الگوریتم‌های خاص، بهترین متقاضیان را برای موقعیت شغلی خود انتخاب کنند، که این موضوع می‌تواند به بهبود کیفیت و موفقیت استخدام منجر شود. به طور کلی، اگهی کاریابی انلاین یک روش موثر و کارآمد برای ایجاد ارتباط بین شرکت‌ها و افراد جویای کار است که باعث تسهیل و بهبود فرآیند استخدام می‌شود.

دیدن متن کامل