دسته آگهی آگهی کار هنری
3 ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:آگهی کار هنری


عنوان آگهی:قبول سفارش طراحی چهره سیاه قلم


امکان استخدام فرد دارای معلولیت:خیر
امکان استخدام اتباع خارجی:خیر
دهنده آگهی:کارفرما
سابقه کار:نیاز ندارد
بیمه:بیمه ندارد
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی ساعتی
همراه جای خواب باشد؟ خیر

چت کردن با آگهی دهنده :

آدرس حدودی:تهران/تهران
توضیحات:

☆قبول سفارش طراحی چهره (سیاه قلم) کار با ذغال، مداد کنته، انواع پودر طراحی☆ ● ابعاد مختلف ( A5,A4,A3,A2) ■عکس چهره ارسال می‌شود. ●سیاه قلم روی کاغذ. (۲۱*۱۵سانتی‌متر) آ۵ تومان 200 (۲۹*۲۱سانتی‌متر) آ۴ تومان 250 (۴۲*۲۹سانتی‌متر) آ۳ تومان 300 (۷۰*۵۰سانتی‌متر) آ۲ تومان 500 #قاب_عکس pvc قطر ۲×۲ سفید. ●#ورق_طلا و مس برای نوشتن متن روی طراحی. ■ولنتاین♡ تولد ♡ کودکی ♡ عکسهای فرسوده قدیمی ♡ ازدواج ♡ فرزندان ♡ عزیزان فوت شده♡ ■نصف مبلغ اول کار گرفته میشه مابقی زمان اتمام کار، بعد میتونید تشریف بیارید برای تحویل ●ساکن فردیس کرج هستم. تحویل سریع، کیفیت عالی، فیکس شده.

قبول سفارش طراحی چهره سیاه قلم

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

اگهی استخدام

در دنیای امروز، یکی از مهمترین روش‌های برای یافتن شغل مناسب، اگهی‌های استخدام است. اگهی‌های استخدام معمولا در رسانه‌های مختلف منتشر می‌شوند و اطلاعاتی درباره شرایط شغلی، حقوق و مزایا، نیازمندی‌های شرکت و مهارت‌های مورد نیاز ارائه می‌دهند. این اگهی‌ها برای افرادی که به دنبال شغل هستند، امکان مقایسه و انتخاب بهتر را فراهم می‌کنند. علاوه بر این، شرکت‌ها و سازمان‌ها نیز از طریق اگهی‌های استخدام، به راحتی می‌توانند نیروی کار ماهر و متخصص را جذب کنند و به توسعه کسب و کار خود بپردازند. در نتیجه، اگهی‌های استخدام نقش بسیار مهمی در ارتقای اقتصاد و اشتغال کشورها دارند.

دیدن متن کامل

حضور «آرایشگر شهر سِویل» در ارکستر سمفونیک تهران!

به گزارش خبرنگار موسیقی ایرنا، ارکستر سمفونیک تهران زیرمجموعه بنیاد فرهنگی هنری رودکی پس از ۶ اجرا در مهرماه امسال، شامگاه چهارشنبه- دهم آبان ماه- با اجرای آثار آهنگسازان کلاسیک و بنام جهان به رهبری منوچهر صهبائی با حضور نوازندگان جوان و پیشکسوت به روی صحنه رفت.

دیدن متن کامل

ایجاد سامانه‌ مشکل بیکاری را حل نمی‌کند ضرورت مشارکت تعاونی ها در اشتغالزایی

به گزارش خبرنگاراقتصادی خبرگزاری تسنیم، طی چند وقت اخیربارها دولتی ها از کاهش نرخ بیکاری و ثبت کمترین نرخ بیکاری طی چندسال اخیر خبر داده اند.

دیدن متن کامل

استخدام و کار در ایران

استخدام و کار به عنوان موضوعات اصلی در زندگی انسانی، در ایران نیز با چالش‌هایی روبه‌رو است. بالا بودن نرخ بیکاری، عدم توانایی دولت در ایجاد شغل‌های پایدار و تحمیل تحریم‌های اقتصادی تنها برخی از مشکلات بازار کار در این کشور هستند. ایجاد قوانین کاری منعطف و تضمین حقوق کارگران می‌تواند بهبود چشمگیری در وضعیت استخدام و کار در ایران داشته باشد.

دیدن متن کامل

اگهی کار مدل و زیبایی

اگهی کار و زیبایی یکی از موضوعات مهم و جذاب در عصر حاضر است که تاثیر بسزایی بر جوانان و جامعه دارد. با پیشرفت تکنولوژی و ارتقای سطح زندگی، افراد همواره به دنبال روش‌های جدید برای بهبود ظاهر و افزایش جذابیت خود هستند. از این رو، تبلیغات کار و زیبایی اهمیت بسزایی پیدا کرده است و بسیاری از افراد به دنبال روش‌ها و محصولاتی هستند که به آن‌ها کمک کنند تا زیباتر به نظر برسند.

دیدن متن کامل

دنبال کار میگردم

در جوامع مدرن امروزی، بسیاری از افراد در تمام دنیا دنبال کاری مناسب برای خود هستند. این فرایند ممکن است برای برخی آسان و سریع باشد، اما برای بسیاری دیگر این یک چالش بزرگ است. در این مقاله، به بررسی روش های مختلف برای پیدا کردن کار مناسب و رضایت بخش خواهیم پرداخت.

دیدن متن کامل