رزومه آگهی آگهی کار ادمین و تولید محتوا و بلاگری
2 هفته پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی


دسته:آگهی کار ادمین و تولید محتوا و بلاگری


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:ادمین دایرک


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟سابقه کار ندارم
جنسیت : خانم هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی ساعتی
چت کردن با آگهی دهنده :
نیاز به جای خواب دارید؟ خیر


آدرس حدودی:خراسان رضوی/خراسان رضوی
مهارت ها:

کارباگوشی


سابقه کارها:

سابقه‌کاری‌ندارم


توضیحات:

توانایی‌کارشبانه‌راندارم

ادمین دایرک

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

اگهی کار نیروی خدماتی و نظافت

استخدام نیروی انسانی در حوزه خدماتی و نظافت یکی از موارد حیاتی برای حفظ تمیزی و نظم در محیط‌های مختلف می‌باشد. اگهی کار نیروی خدماتی و نظافت ابزاری موثر برای جذب نیروی کار ماهر در این حوزه است. در این مقاله به بررسی اهمیت اگهی کار نیروی خدماتی و نظافت و تأثیر آن در بهبود کیفیت خدمات می‌پردازیم.

دیدن متن کامل

کار در خانه یا دورکاری

کار در خانه یا دورکاری به عنوان یکی از روش‌های جدید کارآفرینی و اشتغال‌زایی در دنیای امروز به شهرت رسیده است. این روش کاری، افراد را قادر می‌سازد تا بدون حضور فیزیکی در محل کار، از راه دور از طریق اینترنت و ابزارهای دیجیتالی به انجام وظایف خود بپردازند. با توجه به افزایش استفاده از فناوری‌های روز و نیازهای متغیر بازار کار، کار در خانه یا دورکاری به عنوان یک راه حل جدید برای افرادی که به دنبال انعطاف و آزادی زمانی هستند، مورد توجه قرار گرفته است.

دیدن متن کامل

اصرار بی‌نتیجه کارگران برای برگزاری جلسه شورای عالی کار

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،با توجه به عدم رضایت نمایندگان کارگران در پایان سال گذشته برای میزان افزایش دستمزد, مزد کارگران برای سال1402 حدود 27درصد افزایش یافت و این مسئله باعث شد تا نمایندگان کارگران در جلسه از وزیرکار و دولتی ها قول این موضوع را بگیرند که در صورت عدم کنترل تورم مجدداً مزد بازنگری شود. حالا در شرایطی که دولتی ها معقتدند مزد کنترل شده است, نمایندگان کارگران گلایه ها از عدم برگزاری جلسه شورای عالی کار و بررسی وضعیت معیشتی کارگران دارند.

دیدن متن کامل

مهارت جهت ورود به بازار کار و استخدام در کل کشور

برای بهبود مهارت‌های لازم برای جذب کارفرمایان، افراد می‌توانند از روش‌های مختلفی استفاده کنند. اولین گام برای بهبود مهارت‌ها، آموزش و یادگیری مداوم است. افراد باید به‌روز با تغییرات و نیازهای بازار کار باشند و آمادگی لازم را برای توسعه مهارت‌هایشان داشته باشند. همچنین، شرکت در دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی، مطالعه کتب و منابع مرتبط با حوزه کاری و شرکت در پروژه‌ها و فعالیت‌های عملی می‌تواند بهبود مهارت‌های شخصی را تسریع کند. به طور کلی، تلاش برای بهبود مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار باید یک اولویت برای هر فردی باشد تا بتواند با موفقیت وارد بازار کار شود و در محیط کار به خوبی عمل کند.

دیدن متن کامل

کاریابی اشتغال و رزومه نویسی

کاریابی اشتغال و رزومه نویسی امروزه دو موضوع بسیار مهم و حیاتی برای افرادی است که به دنبال یافتن شغل مورد نظر خود هستند. با گسترش روزافزون بازار کار و رقابت فراوان بین افراد برای جذب فرصت های شغلی، داشتن یک رزومه قوی و انجام موثر فرآیند کاریابی اهمیت بسیاری پیدا کرده است. در این مقاله به بررسی اصول و مبانی کاریابی اشتغال و رزومه نویسی می‌پردازیم و راهکارهایی برای بهبود این فرآیند ارائه خواهیم داد.

دیدن متن کامل

انشتار اگهی برای کاریابی در اصفهان

استخدام نیروی کار ماهر و متخصص از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا نیروی کار به عنوان یکی از عوامل اصلی موفقیت یک سازمان محسوب می‌شود. یکی از روش‌های موثر برای جذب نیروی کار متخصص و ماهر، انشتار اگهی برای کاریابی است. در این مقاله، به بررسی انشتار اگهی برای کاریابی در استان اصفهان می‌پردازیم و روش‌ها و راهکارهایی را برای جذب نیروی کار متخصص در این منطقه معرفی می‌کنیم.

دیدن متن کامل