رزومه آگهی آگهی کار عمران و ساخت سازی
5 ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی


دسته:آگهی کار عمران و ساخت سازی


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:اجرای آسفالت و ایزوگام و قیر گونی و محوطه سازی


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟بیشتر از ۱۰ سال
جنسیت : مرد هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی توافقی
نیاز به جای خواب دارید؟ خیر

شماره تماس: 09939092003
آدرس حدودی:اصفهان/اصفهان
توضیحات:

هرجا مراجع میکنم به دلیل نداشتن آشنا و سرمایه زیاد کار نمیدهند.در صورتی که اجرای کار بنده دارای استاندارد و کیفیت بالا و قیمت و سود پایین بوده .کمکم کنید یا معرفیم کنید به شرکتها و پروژها شخصی و دولتی خورده کاری و بزرگ تا بتونم مشکلاتم کم کنم و دیگه شرمنده خانوادم نباشم و احساس خجالت و شرمساری جلوی زن و بچم نداشته باشم

اجرای آسفالت و ایزوگام و قیر گونی و محوطه سازی

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

استخدام نیروی کار پرستاری

استخدام نیروی کار پرستاری یکی از مهمترین و حیاتی‌ترین موضوعات در حوزه بهداشت و درمان است. با توجه به افزایش نیاز به خدمات بهداشتی و درمانی در سراسر جهان، نیاز به نیروی کار پرستاری نیز افزایش یافته است. این مقاله به بررسی اهمیت استخدام نیروی کار پرستاری، چالش‌ها و راهکارهای موجود در این حوزه می‌پردازد.

دیدن متن کامل

دنبال کار میگردم

در جوامع مدرن امروزی، بسیاری از افراد در تمام دنیا دنبال کاری مناسب برای خود هستند. این فرایند ممکن است برای برخی آسان و سریع باشد، اما برای بسیاری دیگر این یک چالش بزرگ است. در این مقاله، به بررسی روش های مختلف برای پیدا کردن کار مناسب و رضایت بخش خواهیم پرداخت.

دیدن متن کامل

حضور «آرایشگر شهر سِویل» در ارکستر سمفونیک تهران!

به گزارش خبرنگار موسیقی ایرنا، ارکستر سمفونیک تهران زیرمجموعه بنیاد فرهنگی هنری رودکی پس از ۶ اجرا در مهرماه امسال، شامگاه چهارشنبه- دهم آبان ماه- با اجرای آثار آهنگسازان کلاسیک و بنام جهان به رهبری منوچهر صهبائی با حضور نوازندگان جوان و پیشکسوت به روی صحنه رفت.

دیدن متن کامل

کار و استخدام اخبار

در دنیای امروز، یافتن کار و استخدام یکی از مهمترین چالش‌های افراد است. با رشد جمعیت و افزایش رقابت در بازار کار، اخبار استخدام و فرصت‌های شغلی اهمیت بیشتری پیدا کرده‌اند. اطلاعات صحیح و به‌روز در مورد فرصت‌های شغلی می‌تواند به افراد کمک کند تا بهترین تصمیم را بگیرند و به شغلی که به نیازها و توانایی‌هایشان می‌خورد، دست پیدا کنند. اخبار استخدام از طریق اینترنت، رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شوند و افراد می‌توانند با دنبال کردن این منابع، به سرعت اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند. بنابراین، مطالعه و دنبال کردن اخبار استخدام می‌تواند به افراد کمک کند تا به سرعت به شغلی مناسب دست یابند و زندگی شغلی موفقی را برای خود خلق کنند.

دیدن متن کامل

اگهی کار در شهر شیراز

شهر شیراز یکی از شهرهای زیبا و پرجاذبه ایران است که هر ساله گردشگران بسیاری را به خود جذب می‌کند. این شهر با تاریخ طولانی و فرهنگ غنی، به عنوان یکی از مراکز فرهنگی و آموزشی کشور شناخته می‌شود. اگهی کار در شیراز نیز از جمله فرصت‌های شغلی مهم در این شهر محسوب می‌شود.

دیدن متن کامل

اگهی کسب و کار در ایران

اگهی کسب و کار یکی از روش‌های اصلی برای تبلیغ محصولات و خدمات در ایران است. از آنجایی که بازار ایران به شدت رقابتی است، تبلیغات اهمیت بسیاری دارد. اگهی های تلویزیونی، رادیویی، مطبوعاتی و دیجیتالی از جمله روش‌های مورد استفاده برای تبلیغ کسب و کار هستند.

دیدن متن کامل