خبر جدید از آزمون استخدامی وزارت راه و شهرسازی

خبر جدید از آزمون استخدامی وزارت راه و شهرسازی


ایسنا : زمان توزیع کارت شرکت در جلسه آزمون تأسیس و فعالیت شرکت‌های حمل و نقل بین المللی کالا سازمان راهداری و حمل و نقل جادهای وزارت راه و شهرسازی مشخص شد.بیست و نهمین آزمون تأسیس و فعالیت شرکت های حمل و نقل بین المللی کاال ـ سازمان راهداری و حمل و نقل جادهای وزارت راه و شهرسازی ـ سال ۱۴۰۲ در صبح روز جمعه ۱۴ مهر منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد. فرآیند برگزاری آزمون صبح از ساعت ۸:۳۰ آغاز می‌شود و درهای ورود به جلسه آزمون نیز در این ساعت بسته خواهد شد، لذا متقاضیان باید قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند. کارت شرکت در آزمون فوق از روز چهارشنبه ۱۲ مهر برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی https://www.sanjesh.org/ قرار خواهد گرفت. لذا متقاضیان ، برای شرکت در جلسه آزمون باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به درگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه و با وارد نمودن اطالعات ثبت نامی(شماره پرونده، کد پیگیری ثبت‌نام و کد ملی) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و براساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند.

استخدام و اشتغال

رای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است. برای حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار الزامی است. هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد. رد و بدل کردن این موارد در جلسه آزمون تخلف محسوب می‌شود.

استخدام به روز

داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین حساب، هرگونه و یادداشت و نظایر آن به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند.

تاریخ انتشار این پست : 2023-10-02
لینک متن اصلی
منبع:ایسنا
10 ماه پیش