هنوز مجوز استخدام مربی پرورشی صادر نشده است

هنوز مجوز استخدام مربی پرورشی صادر نشده است


به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، اصغر باقرزاده معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت صدور مجوز جذب مربی پرورشی، اظهار کرد: مذاکرات فراتر از ۱۱ هزار مجوز است و تا حدود ۲۵ هزار نفر هم مطرح است. وی ادامه داد: سازمان امور اداری و استخدامی در مراحل بررسی داده‌های ما هستند و به ما وعده کردند که بعد از اعلام نتایج دبیری و تکمیل ظرفیت آموزگاری، در آبان‌ اعلام می‌شود.

استخدام سراسرس

باقرزاده اضافه کرد: هنوز مجوز صادر نشده است و در حالت رفت و برگشت و تبادل اطلاعات هستیم تا این مجوز صادر شود. وی با بیان اینکه در تمام مدارس سراسر کشور تلاش بر این است که کتابخانه‌های کلاسی ایجاد شود، گفت: طرح‌هایی در دستور کار است که بخشی از آن‌ها از سال گذشته شروع شده است.

کار در تهران

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه این معاونت ۵ هزار کتابخانه کلاسی را تجهیز کرده است، اضافه کرد: اخیرا تفاهم‌نامه‌ای بین مؤسسه منادی تربیت از طرف ما، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و معاونت ابتدایی امضا شده است که طی آن ۲۰ هزار کتابخانه کلاسی ایجاد خواهد شد؛ کتاب‌ها توسط مؤسسه منادی تربیت تهیه و تأیید می‌شود و اکنون در حال تأمین اعتبار هستیم. وی تصریح کرد: باید انگیزه و علاقه‌مندی مطالعه کتاب در بچه‌ها ایجاد شود و امسال خوشبختانه به مناسبت اربعین کتاب‌های خوبی تهیه شد.

تاریخ انتشار این پست : 2023-10-08
لینک متن اصلی
منبع:فارس
7 ماه پیش