کسب و کار کسب و کار
3 هفته پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی های کسب و کار :

دسته:کسب و کار


عنوان آگهی:تمامی فال ها با کمترین هزینه


چت کردن با آگهی دهنده :

استان و شهر:آذربایجان شرقی/ابشاحمد
توضیحات:

عزیزان تمامی فال ها با کمترین هزینه برای شما عزیزان لطفا جهت اطلاع بیشتر پیام بدید

تمامی فال ها با کمترین هزینه

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

دنبال کار میگردم

در جوامع مدرن امروزی، بسیاری از افراد در تمام دنیا دنبال کاری مناسب برای خود هستند. این فرایند ممکن است برای برخی آسان و سریع باشد، اما برای بسیاری دیگر این یک چالش بزرگ است. در این مقاله، به بررسی روش های مختلف برای پیدا کردن کار مناسب و رضایت بخش خواهیم پرداخت.

دیدن متن کامل

نیروی کار مهار جهت استخدام برای دور کاری

در دنیای امروز، با توسعه فناوری و انتشار کروناویروس، روش‌های کار کردن و استخدام نیروی کار تغییر کرده است. یکی از روش‌های جدید استخدام نیروی کار، استفاده از نیروی کار مهار جهت دور کاری است. در این مقاله به بررسی نیروی کار مهار جهت استخدام برای دور کاری خواهیم پرداخت.

دیدن متن کامل

بیش از هزار نفر در شهرستان بهار صاحب شغل شدند

محمد رضا شفیعی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: میزان تعهد اشتغال شهرستان بهار برای سال جاری یک هزار و ۶۱۹ نفر بود که تعداد یک هزار و ۸۰ نفر از آنها محقق شده که این میزان تحقق در مقایسه با سال گذشته که ۲۲ درصد بود، سه برابر افزایش داشته است.

دیدن متن کامل

اگهی کار

اگهی کار به عنوان یکی از ابزارهای اصلی برای جذب نیروی انسانی در شرکت‌ها و سازمان‌ها از اهمیت بسزایی برخوردار است. این اگهی‌ها اطلاعات مربوط به شغل مورد نظر، شرایط کاری، حقوق و مزایا و سایر جزئیات مرتبط را برای افراد جستجوکننده شغل فراهم می‌کنند. در این مقاله به بررسی اهمیت اگهی کار، روش‌های موثر برای ایجاد اگهی کار جذاب و تاثیرگذار و نکاتی که در انتخاب یک اگهی کار باید مد نظر قرار گیرد، می‌پردازیم.

دیدن متن کامل

تاثیر هوش بر کار و استخدام

هوش به عنوان یکی از عوامل مهم در تعیین موفقیت افراد در زندگی شخصی و حرفه‌ای شناخته شده است. این موضوع باعث شده تا تحقیقات زیادی در زمینه تاثیر هوش بر کار و استخدام انجام شود. هوش یکی از عوامل مهم در تعیین موفقیت افراد در زمینه کار و استخدام است. افراد با هوش بالا معمولاً توانایی حل مسائل پیچیده، تفکر استدلالی، و تصمیم‌گیری منطقی برتری دارند. همچنین، این افراد به راحتی می‌توانند اطلاعات جدید را فرا گرفته و به سرعت در مواجهه با چالش‌های جدید عمل کنند.

دیدن متن کامل

استخدام داوطلبان تکمیل ظرفیت آزمون آموزگاری در دستور کار آموزش و پرورش قرار دارد

به گزارش اخبارکار ، حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، درباره ابهاماتی که در نحوه جذب پذیرفته‌شدگان آزمون آموزگاری مطرح می‌شود، گفت: متقاضیان جذب در وزارت آموزش و پرورش که در آزمون آموزگاری شرکت کرده بودند، این روزها سؤالات متعددی درباره نحوه جذب معلم دارند.

دیدن متن کامل