دسته آگهی اگهی مدل و زیبایی
یک ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:اگهی مدل و زیبایی


عنوان آگهی:مدل میکرو ابرو


امکان استخدام فرد دارای معلولیت:خیر
امکان استخدام اتباع خارجی:بله تایید اگهی رایگان
دهنده آگهی:کارفرما
سابقه کار:نیاز ندارد
بیمه:بیمه ندارد
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی ساعتی
همراه جای خواب باشد؟ خیر

چت کردن با آگهی دهنده :
شماره تماس: 09190681051
آدرس حدودی:تهران/بهارستان
مهارت ها:

برای پیج اینستام عکس جمع میکنم میکرو ابرو رو رایگان میزنم فقط 300 پول مواد میگیرم


توضیحات:

برای پیج اینستام عکس جمع میکنم میکرو ابرو رو رایگان میزنم فقط 300 پول مواد میگیرم

مدل میکرو ابرو

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

کار در تهران با حقوق بالا

کار در تهران با حقوق بالا می‌تواند جذابیت زیادی برای افراد باشد، اما با توجه به شرایط اقتصادی و تورم در کشور، تنها حقوق بالا کافی نیست و نیاز به توجه به جوانمردانه‌ترین نکات و اقدامات برای بهبود شرایط کاری و زندگی داریم. افزایش حقوق به تنهایی کافی نیست و باید به توجه به سایر جنبه‌های مهم مانند بیمه، محیط کاری، امکانات و تسهیلات، ارتقاء مهارت‌ها و توانمندی‌ها، ایجاد فرصت‌های پیشرفت و رشد حرفه‌ای، توازن بین کار و زندگی شخصی و ... پرداخت.

دیدن متن کامل

اشتغال و زندگی نیاز به کار

اشتغال یکی از عوامل مهمی است که بر تعادل زندگی انسان تاثیرگذار است. این امر نه تنها به افراد احساس استقلال و اعتماد به نفس می‌دهد، بلکه به افراد کمک می‌کند تا اهداف و آرزوهای خود را دنبال کنند و به رشد و توسعه شخصی خود بپردازند. بنابراین، بررسی اهمیت اشتغال و ارتباط آن با زندگی موضوعی جذاب و حائز اهمیت است که در این مقاله به آن پرداخته خواهد شد.

دیدن متن کامل

به دنبال فرصت شغلی هستید راهنمایی‌هایی برای کارجویان

علاوه بر این، شبکه‌سازی و ارتباط برقراری با افراد موفق و توانمند در حوزه مورد نظر، یکی از راه‌های مهم برای یافتن فرصت شغلی مناسب است. این ارتباطات می‌تواند در جذب فرصت‌های شغلی جدید و در توسعه حرفه‌ای افراد بسیار مؤثر باشد. همچنین، استفاده از منابع آگهی‌های استخدامی و پورتال‌های شغلی نیز به افراد کمک می‌کند تا از فرصت‌های شغلی جدید و متنوع آگاه شوند و بتوانند بهترین انتخاب برای خود را انجام دهند. به طور کلی، با توجه به این راهنمایی‌ها و توصیه‌ها، افراد می‌توانند به راحتی و با موفقیت به یافتن یک فرصت شغلی مناسب برای خود بپردازند و در حرفه‌شان پیشرفت کنند.

دیدن متن کامل

برگزاری دوره‌های آموزشی و کارگاه‌های عملی برای ارتقای دانش و توانایی نیروهای فروش و بازاریاب

در دنیای امروزی رقابت بین شرکت‌ها برای جذب مشتریان و افزایش فروش بسیار شدید است. بنابراین، توانایی نیروهای فروش و بازاریابی در انجام وظایف خود به درستی و بهترین شکل، امری بسیار حیاتی است. برای این منظور، برگزاری دوره‌های آموزشی و کارگاه‌های عملی می‌تواند به ارتقای دانش و توانایی این نیروها کمک شایانی کند.

دیدن متن کامل

مجوز استخدام ١٠ هزار نفر در شوراهای حل اختلاف صادر شد

به گزارش خبرنگار ایرنا عبدالرضا مصری روز سه‌شنبه در همایش "وحدت، مهرورزی و صلح" در مشهد افزود: قانون شوراهای حل اختلاف نیز پس از ١٧ سال در مجلس به تصویب رسید و در مرحله تایید در شورای نگهبان است.

دیدن متن کامل

اگهی کار در تهران

تهران به عنوان پایتخت ایران، یکی از پرجمعیت‌ترین و پرترافیک‌ترین شهرهای کشور است. این شهر به عنوان مرکز فرهنگی، اقتصادی و تجاری ایران، همواره جذابیت‌های فراوانی برای افراد جویای کار داشته است. از این رو، اگهی های استخدام در تهران به عنوان یکی از مهمترین راه‌های جذب نیروی کار در این شهر، مورد توجه قرار گرفته است.

دیدن متن کامل