رزومه آگهی اگهی کار کارگر ساده
3 ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:اگهی کار کارگر ساده


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:کار گرساده هستم ودنبال کار


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟بله تایید اگهی رایگان
سابقه کار دارید؟حداقل ۱ سال
جنسیت : مرد هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی روزانه
چت کردن با آگهی دهنده :
نیاز به جای خواب دارید؟ خیر

شماره تماس: 09373562908
آدرس حدودی:مشهد/مشهد
توضیحات:

اتباع خارجی هستم

کار گرساده هستم ودنبال کار

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

تکذیب موافقت وزیر کار با ساخت خانه‌های ۲۵متری

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادعای مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های عمرانی شهر تهران مبنی بر موافقت وزیر کار با ساخت خانه‌های ۲۵متری را تکذیب کرد.

دیدن متن کامل

اگهی کار مدل و اگهی کار بلاگری

روز به روز استفاده از اینترنت و شبکه‌های اجتماعی بیشتر و بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد و بسیاری از افراد به دنبال راه‌هایی هستند تا از این فضاها برای کسب درآمد و تبلیغ محصولات خود استفاده کنند. اگهی کار و اگهی کار بلاگری از ابزارهایی هستند که به افراد و شرکت‌ها کمک می‌کنند تا به دنباله‌ای برای تبلیغات خود در این فضاها بیابند. در این مقاله به بررسی این دو موضوع و نحوه استفاده از آن‌ها برای تبلیغات آنلاین خواهیم پرداخت.

دیدن متن کامل

کار در رستوران

در بسیاری از رستوران‌ها، شیفت‌های کاری ثابت و مشخص وجود دارد. این شیفت‌ها معمولاً بر اساس نیازهای رستوران و تعداد مشتریان تعیین می‌شوند. برخی از رستوران‌ها ممکن است شیفت‌های صبح، ظهر و شب داشته باشند تا بتوانند تمام ساعات روز را پوشش دهند. از طرف دیگر، برخی از رستوران‌ها ممکن است به دلیل نیاز به کارکنان زیاد، شیفت‌های چندگانه برای کارمندان خود داشته باشند. این شیفت‌ها می‌توانند شامل ساعات کامل و یا حتی شیفت‌های نیمه وقت باشند. بنابراین، این وابستگی به شیفت‌های کاری تاثیر مستقیمی بر عملکرد و ساعات کاری کارمندان دارد و می‌تواند تأثیرات مثبت یا منفی بر روی رضایت شغلی آن‌ها داشته باشد.

دیدن متن کامل

نیاز به نیروی کار ماهر واقعیت غیرقابل انکار جامعه

گزارش های میدانی حکایت از این دارد که عدم مهارت نیروی جویای کار از دلایل اصلی بیکاری است؛ معاون وزیر کار معتقد است اینکه بنگاه های اقتصادی نیازمند نیروی کار ماهر هستند، غیرقابل انکار است.

دیدن متن کامل

این نشانه‌ها روی ناخن خبر از بیماری می‌دهد

سلامت‌نیوز نوشت: پاره شدن عروق خونی در محل ناخن باعث ایجاد خطوط باریک و عمودی زیر سطح ناخن می‌شود. خونریزی خطی در ناخن به دلیل آسیب مستقیم به ناخن یا مصرف برخی داروها، و همچنین ناشی از برخی بیماری‌ ها رخ می‌دهد. با این حال، عامل شایع‌تر آن، آسیب ناخن ناشی از ضربه است.

دیدن متن کامل

ثبت بیش از ۱۳۰ هزار فرصت شغلی در سامانه جستجوی شغل

مطابق آخرین آمار بیش از ۱۰۶هزار کارجو درخواست های خود را ثبت کرده اند و بیش از ۱۳۰هزار فرصت شغلی توسط کارفرماها بارگذاری شده است و نزدیک به ۱۰هزار به کارگماری و معرفی نامه از طریق سامانه ارائه شده است.

دیدن متن کامل