دسته آگهی آگهی استخدام فروشنده
4 ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:آگهی استخدام فروشنده


عنوان آگهی:به یک فروشنده خانم در مغازه پوشاک زنانه نیازمندیم


امکان استخدام فرد دارای معلولیت:خیر
امکان استخدام اتباع خارجی:خیر
دهنده آگهی:کارفرما
سابقه کار:نیاز ندارد
بیمه:بیمه ندارد
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی ماهانه
همراه جای خواب باشد؟ خیر

شماره تماس: 09148913400
آدرس حدودی:آذربایجان شرقی/تبريز
توضیحات:

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

به یک فروشنده خانم در مغازه پوشاک زنانه نیازمندیم

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

ثبت بیش از ۱۳۰ هزار فرصت شغلی در سامانه جستجوی شغل

مطابق آخرین آمار بیش از ۱۰۶هزار کارجو درخواست های خود را ثبت کرده اند و بیش از ۱۳۰هزار فرصت شغلی توسط کارفرماها بارگذاری شده است و نزدیک به ۱۰هزار به کارگماری و معرفی نامه از طریق سامانه ارائه شده است.

دیدن متن کامل

راهی به سوی شغل مناسب: نقش حیاتی سایت‌های استخدام در جستجوی فرصت‌های شغلی

سایت‌های اگهی استخدام به عنوان یکی از ابزارهای اصلی برای یافتن شغل جدید و رسیدن به فرصت‌های شغلی مختلف برای افراد در حال جستجوی کار بسیار مهم هستند. این سایت‌ها به شرکت‌ها و کارفرمایان امکان می‌دهند تا آگهی‌های خود را برای جذب نیروی کار مناسب منتشر کنند و به دنبال کاندیدهای مناسب برای جایگزینی خالی خود بگردند. اما تفاوت‌های مختلفی بین سایت‌های استخدام وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد.

دیدن متن کامل

مهارت های لازم جهت اشتغال

در دنیای امروز، بازار کار بسیار رقابتی و پویا است و افراد باید برای اشتغال و پیشرفت حرفه‌ای خود، به مهارت‌های خاصی دست یابند. این مهارت‌ها از جنبه‌های مختلفی مانند فنی، ارتباطی، رهبری و تجاری می‌توانند برای یک فرد بسیار ارزشمند باشند. در این مقاله به بررسی مهارت‌های لازم جهت اشتغال پرداخته و نکات مهمی را برای توسعه این مهارت‌ها مورد بررسی قرار می‌دهیم.

دیدن متن کامل

اگهی کار نیروی ماهر

اگهی کار نیروی ماهر یکی از روش‌های مهم برای استخدام افراد با تجربه و مهارت در یک سازمان یا شرکت است. این نوع اگهی‌ها معمولا در وب‌سایت‌های استخدامی، روزنامه‌ها یا شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود و به افراد متقاضی فرصتی برای ارائه سوابق کاری و تجربیاتشان می‌دهد.

دیدن متن کامل

راهنمای جامع برای پیدا کردن شغل رویایی در سایت های کار و استخدام ایرانی

در دنیای امروز، یافتن یک شغل مناسب و رویایی از اهمیت بالایی برخوردار است. با پیشرفت فناوری و اینترنت، امکان دسترسی به اطلاعات و فرصت های شغلی افزایش یافته و این امر برای افرادی که به دنبال یافتن شغل رویایی خود هستند، انتخاب های بیشتری را فراهم می کند. در این مقاله، به بررسی راهکارها و راهنمایی هایی برای پیدا کردن شغل رویایی خود در سایت های کار و استخدام ایرانی می پردازیم.

دیدن متن کامل

لطیفی: مسئله هوشمندسازی در استخدام دولتی مدنظر قرار می‌گیرد

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم،‌ میثم لطیفی رئیس سازمان اداری و استخدامی در حاشیه نشست هفتگی هیئت دولت در پاسخ به سوالی درباره نظر این سازمان پیرامون نحوه استخدام‌های دولتی که در برنامه هفتم توسعه به آن تصریح شده، گفت:اعتقاد ما این است که در بحث استخدام اولا باید اثر فناوری را ببینیم چرا که به هر حال فناوری‌ها نیازهای ما به بخشی از نیروی انسانی را تغییر داده است.

دیدن متن کامل