دسته آگهی اگهی سرایداری و نظافت و ابدارچی
3 ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی


دسته:اگهی سرایداری و نظافت و ابدارچی


عنوان آگهی:کاریابی و استخدام


امکان استخدام فرد دارای معلولیت:خیر
امکان استخدام اتباع خارجی:بله تایید اگهی رایگان
دهنده آگهی:کارفرما
سابقه کار:نیاز ندارد
بیمه:بیمه دارد
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی ثابت ماهانه
همراه جای خواب باشد؟ بله

چت کردن با آگهی دهنده :
شماره تماس: 09142163411
آدرس حدودی:تهران/تهران
توضیحات:

به تعدادی خانم و اقا در زمینه های شعلی زیر با حقوق و شرایط عالیبا فرصت محدود نیازمندیم نصب لیبل برچسبهای تبلیغاتیبا درامد روزانه۸۰۰ الی ۹۰۰ هزاربدونه جای خواب بیمه هزینه ایاب ذهاب کار در اسایشگاه با درآمد ۱۲م جای خواب غذا بیمه کار در رستورانبا درامد ۱۰الی ۱۵ م با جای خواب نگهبانی با درامد ۱۵ م جای خواب و غذا نظافت ساختمان با درامدروزانه ۶۰۰الی ۸۰۰ جای خواب انعام ناهار استخدام راننده خاور پایه ۲ روزانه۷۰۰ الی ۹۰۰ استخدام کارگرکارخانه مواد غذایی و ایران خودرو همراه با جای خواب غذا بیمه حقوق ۱۲ الی ۱۵م

کاریابی و استخدام

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

کاریابی تهران

تهران به عنوان پایتخت ایران، یکی از پرجمعیت‌ترین و پرتنوع‌ترین شهرهای کشور محسوب می‌شود. این شهر با دارا بودن صدها شرکت و موسسه مختلف، یکی از مهمترین مراکز کاریابی کشور محسوب می‌شود. هر ساله هزاران فرد به دنبال فرصت‌های شغلی در تهران می‌آیند و از این راه برای بهبود شرایط زندگی خود و یا پیشرفت حرفه‌ای استفاده می‌کنند. در این مقاله قصد داریم به بررسی و تحلیل وضعیت کاریابی در تهران بپردازیم و به مهمترین نکات و روندهای این حوزه پرداخته و راهکارهایی برای بهبود آن ارائه دهیم.

دیدن متن کامل

متقاضیان کار در خارج کشور بخوانند

هیأت مرکزی موضوع ماده (۲) آیین‌نامه اجرایی قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی بدون داشتن پروانه کار در جلسه ۱۴۰۲/۵/۱ به استناد تبصره ۴ ماده ۱۳تصویب نامه مذکور موارد الزامی برای درج در مفاد قرارداد منعقده بین کارجو و کاریابی خارجی را تعیین و تصویب کرد.

دیدن متن کامل

نکات اگهی نویسی

اگهی نویسی، یکی از ابزارهای اساسی در بازاریابی است که می‌تواند به رشد و توسعه کسب و کار شما کمک کند. با رعایت نکات مهم اگهی نویسی مانند انتخاب عنوان مناسب، استفاده از تصاویر و ویدیوها، توضیح مزایا و معایب محصول، ایجاد فرصت‌های ویژه، ایجاد ارتباط با مشتریان و پیگیری و اندازه‌گیری نتایج، می‌توانید اگهی‌های مؤثری طراحی و اجرا کنید و به دستیابی به اهداف بازاریابی خود نزدیک شوید.

دیدن متن کامل

ایجاد یک سایت جامع برای ارائه مقالات و اخبار جدید در زمینه بازار کار و فرصت‌های شغلی

در دنیای امروز، بازار کار به سرعت تغییر می‌کند و فرصت‌های شغلی متنوعی برای افراد فراهم می‌شود. اما یافتن اطلاعات دقیق و به‌روز درباره این فرصت‌ها و اخبار مرتبط با بازار کار ممکن است چالش‌بر باشد. به همین دلیل، ایجاد یک سایت جامع برای ارائه مقالات و اخبار جدید در زمینه بازار کار و فرصت‌های شغلی ضروری به نظر می‌رسد.

دیدن متن کامل

بکارگیری 710 نفر از جویندگان کار توسط کاریابی های غیر دولتی استان

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، حسینعلی خواجه مظفری در جلسه هیات اسـتانی کاریابی‌های غیر دولتی در محل سالن جلسات اداره‌کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: از ابتدای سال تا کنون یک هزار و ۶۱۷ فرصت شغلی توسط کاریابی های غیردولتی استان کسب شده که این مهم از طریق مراجعه کارفرمایان به سامانه جستجوی شغل و یا مراکز کاریابی انجام شده است.

دیدن متن کامل

اختصاص ۴ هزار میلیارد تومان برای توسعه مشاغل خانگی در سال‌جاری

به گزارش خبرنگاراقتصادی خبرگزاری تسنیم، سیدصولت مرتضوی؛ وزیرکار با حضور در چهل‌و‌هشتمین نشست ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی با گرامیداشت یاد شهدای مقاومت و محکومیت جنایات رژیم صهیونسیتی در نوار غزه، اظهار داشت: در حمله به بیمارستان و کشتار زنان و کودکان اوج نیت پلید صهیونیسم مشاهده شد.

دیدن متن کامل