رزومه آگهی اگهی کار مربی درسی
2 ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:اگهی کار مربی درسی


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:اموزش مجازی انواع کار های کامپیوتری و آرایشگری


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟سابقه کار ندارم
جنسیت : خانم هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی روزانه
چت کردن با آگهی دهنده :
نیاز به جای خواب دارید؟ خیر


آدرس حدودی:خراسان رضوی/خراستان رضوی
توضیحات:

اموزش مجازی انواع کار های کامپیوتری اعم از فتوشاپ. طراحی سایت. تایپ کردن در ورد. پاورپونت. اکسل اموزش مجازی انواع کار های آرایشگری اعم انواع بافت.شنیون.میکاپ.رنگ

اموزش مجازی انواع کار های کامپیوتری و آرایشگری

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

اگهی کار انلاین

با پیشرفت فناوری و اینترنت، امکانات زیادی برای کار انلاین ایجاد شده است که به افراد این امکان را می‌دهد تا به صورت آنلاین کار کنند و درآمدزایی کنند. اگهی کار انلاین یکی از روش‌های محبوب برای کسب درآمد و اشتغال در دنیای امروز است. در این مقاله به بررسی اهمیت و روندهای اگهی کار انلاین پرداخته خواهد شد.

دیدن متن کامل

خبر خوش استخدامی برای پرستاران

ایسنا نوشت: معاون پرستاری وزارت بهداشت از جذب ۱۰ هزار نیروی پرستاری در بخش درمان در آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۲۸ مهرماه خبر داد.

دیدن متن کامل

پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به مشاغل خانگی در برنامه هفتم

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،نقش مشاغل خانگی در توسعه اقتصادی به‌عنوان یک فعالیت کارآفرینانه امری اثبات‌شده است و در کشورهای توسعه‌یافته چند دهه از اجرای سیاست‌های حمایتی از مشاغل خانگی می‌گذرد و درصد زیادی از مشاغل در کشورهای پیشرفته به مشاغل کوچک و خانگی وابسته هستند.

دیدن متن کامل

اگهی کار در شهر شیراز

شهر شیراز یکی از شهرهای زیبا و پرجاذبه ایران است که هر ساله گردشگران بسیاری را به خود جذب می‌کند. این شهر با تاریخ طولانی و فرهنگ غنی، به عنوان یکی از مراکز فرهنگی و آموزشی کشور شناخته می‌شود. اگهی کار در شیراز نیز از جمله فرصت‌های شغلی مهم در این شهر محسوب می‌شود.

دیدن متن کامل

استخدام و کار راننده

همچنین، استفاده از تجهیزات مدرن نیز می تواند به افزایش ایمنی کمک کند. از تجهیزاتی مانند لوازم اضافی برای آماده بودن در مواقع اضطراری، تجهیزات ایمنی فردی مانند کمربند ایمنی و کلاه ایمنی و همچنین تجهیزات ایمنی خودرو مانند ترمزهای ضد قفل و کنترل استحکام خودرو می توان استفاده کرد. از طرفی، رعایت قوانین و مقررات رانندگی و همچنین رعایت نکات ایمنی از اهمیت بسیاری برخوردار است و می تواند به کاهش حوادث رانندگی کمک کند. به طور کلی، با ترکیب این روش ها و استراتژی ها، می توان بهبود ایمنی و کارایی راننده را بهبود داد و خطرات مرتبط با رانندگی را کاهش داد

دیدن متن کامل

ترس از دست دادن مشاغل به واسطه هوش مصنوعی چقدر واقعیت دارد؟

خبرگزاری آریا-بیراه نیست اگر ادعا شود اغلب افرادی که نگران نقش هوش مصنوعی در بازار کار هستند، قبل از هر چیز نگران از دست‌ دادن شغل خود هستند. حال سؤال اینجاست این ترس تا چه حد مقرون به واقعیت است؟

دیدن متن کامل