رزومه آگهی آگهی کار ادمین و تولید محتوا و بلاگری
3 ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی


دسته:آگهی کار ادمین و تولید محتوا و بلاگری


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:ادمین و کار در منزل


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟سابقه کار ندارم
جنسیت : خانم هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:ثابت + پورسانت
چت کردن با آگهی دهنده :
نیاز به جای خواب دارید؟ خیر


آدرس حدودی:شیراز/شیراز
توضیحات:

خواهان کار ادمین پاسخگویی و کار در منزل

ادمین و کار در منزل

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

ایجاد ۱۶۰ هزار شغل خانگی طی ۲ سال گذشته

رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت کار گفت:در ۲سالی که گذشت بیش از ۳۹۰هزار مجوز مشاغل خانگی صادر شد و به اشتغال بیش از ۱۶۰هزار نفر انجامید که در هر ۲ زمینه رشد بی‌سابقه‌ای ثبت شد.

دیدن متن کامل

بازاریابی کسب و کار شما به صورت کاملا رایگان

در دنیای امروز، بازاریابی یکی از عناصر اساسی برای موفقیت هر کسب و کار است. اما هزینه های بازاریابی ممکن است برای بسیاری از کسب و کارها بسیار بالا باشد و این می تواند یک مانع بزرگ برای رشد و توسعه آنها باشد. اما با پیشرفت تکنولوژی و ابزارهای جدید، امروزه امکان بازاریابی کسب و کار به صورت کاملا رایگان وجود دارد.

دیدن متن کامل

سایت های کاریابی

در دنیای امروز، به دنبال یافتن شغلی مناسب و بازاریابی خود به منظور یافتن موقعیت های شغلی متناسب با توانایی ها و تجربیات شخصی شان، افراد به دنبال سایت های کاریابی معتبر و موثق می گردند. سایت های کاریابی به عنوان یک سکوی ارتباطی بین کارجویان و کارفرمایان، امکان انتخاب شغل مورد نظر را برای هر دو طرف فراهم می کنند. اما در این فضا، وجود گسترده سایت های کاریابی باعث می شود که افراد گیج شوند و دچار سردرگمی شوند که کدام سایت برای یافتن شغل مناسب برای خود انتخاب کنند. در این مقاله، به بررسی سایت های کاریابی مختلف پرداخته و به اهمیت و انتخاب صحیح سایت های کاریابی پرداخته خواهد شد.

دیدن متن کامل

توزیع ۲ تن تخمه شور برای جلوگیری از خواب‌آلودگی رانندگان واقعیت دارد؟

دو روز اخیر در شبکه‌های اجتماعی موضوع توزیع ۲ تن تخمه شور برای جلوگیری از خواب‌آلودگی رانندگان، واکنش برانگیز شده است تا جایی که برخی این موضوع را یک شوخی یا خبر کذب عنوان کرده‌اند، اما ماجرا چیست؟

دیدن متن کامل

هشدار معاون صمت ایلام به آرایشگران مردانه و زنانه

«مهدی کاکاخانی» در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اجرای مستمر گشت های مشترک نظارت بر واحدهای خدمات آرایشگری از اواخر سال گذشته تاکنون اظهار کرد: تعداد ۲۳۳ واحد صنفی بازرسی و بیش از ۴۰ واحد متخلف شناسایی و جریمه و یک واحد آرایشگری زنانه و یک واحد آرایشگری مردانه نیز پلمب شد.

دیدن متن کامل

سایت اگهی رایگان برای کارجویان و ساخت رزومه

در دنیای امروزه اینترنت و فناوری اطلاعات و ارتباطات نقش بسیار مهمی در زندگی افراد ایفا می‌کند. از جمله این تغییرات و تحولات، امکان دسترسی آسان و سریع به اطلاعات و امکانات برای جستجوی کار و استخدام شدن افراد است. در این متن به بررسی یک سایت اگهی رایگان برای کارجویان و ساخت رزومه خواهیم پرداخت.

دیدن متن کامل