رزومه آگهی اگهی مدل و زیبایی
4 هفته پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:اگهی مدل و زیبایی


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:جویایی کار هستم برای مدلینگ


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟سابقه کار ندارم
جنسیت : مرد هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی ساعتی
نیاز به جای خواب دارید؟ خیر

شماره تماس: 09191505704
آدرس حدودی:تهران/تهران
مهارت ها:

مدلینگ در کشور های مختلف


سابقه کارها:

سه سال مدلینگ در کشور های اروپایی و آسیایی


توضیحات:

در روز های تعطیل هم امکان همکاری هست

جویایی کار هستم برای مدلینگ

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

هشدار معاون صمت ایلام به آرایشگران مردانه و زنانه

«مهدی کاکاخانی» در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اجرای مستمر گشت های مشترک نظارت بر واحدهای خدمات آرایشگری از اواخر سال گذشته تاکنون اظهار کرد: تعداد ۲۳۳ واحد صنفی بازرسی و بیش از ۴۰ واحد متخلف شناسایی و جریمه و یک واحد آرایشگری زنانه و یک واحد آرایشگری مردانه نیز پلمب شد.

دیدن متن کامل

رتبه برتر گلستان در توسعه کارآفرینی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از گرگان، حسینعلی خواجه مظفری بعدازظهر امروز در کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، اظهار کرد: ۲۲ مرکز در گلستان مجوز کارآفرینی داشته و استان به همراه خراسان رضوی، رتبه برتر در توسعه کارآفرینی را کسب کرده است.

دیدن متن کامل

نوشتن اگهی جذاب برای جذب نیروی کار

نوشتن یک اگهی جذاب و موثر نیازمند توجه به جزئیات و نکات مهم است. ابتدا باید توجه کنیم که اهداف اصلی ما از این اگهی چیست؟ آیا می‌خواهیم محصول خود را به فروش برسانیم؟ یا اینکه خدماتمان را معرفی کنیم؟ یکی از نکات مهم در نوشتن اگهی، تاکید بر مزایای منحصر به فرد محصول یا خدمات شما است. مخاطبان باید در اولین نگاه به اگهی، متوجه ارزش افزوده و منحصر به فردی که شما ارائه می‌دهید، شوند. همچنین، استفاده از عبارات جذاب و تشویقی می‌تواند تاثیر بسزایی در جلب توجه مخاطبان داشته باشد.

دیدن متن کامل

اگهی نیروی کار فروشنده و بازاریاب در تهران

در دنیای امروز، بازار کار بسیار پویا و پر رقابت است و شرکت‌ها برای جذب نیروی کار ماهر و با تجربه به تبلیغات گسترده و موثری نیاز دارند. یکی از روش‌های موثر برای جذب نیروی کار فروشنده و بازاریاب، انتشار اگهی‌های مختلف در رسانه‌های مختلف است. در این مقاله به بررسی اگهی‌های استخدام نیروی کار فروشنده و بازاریاب در شهر تهران خواهیم پرداخت.

دیدن متن کامل

با حداقل دستمزد در شهرستان‌ها دو هفته هم نمی‌شود دوام آورد زندگی در تهران ۳۰ میلیون حقوق ماهانه می‌خواهد!

گزارش خبرنگار ایلنا، بیست و دوم خردادماه سال جاری، سه عضو کارگری شورایعالی کار با ثبت یک درخواست رسمی در دبیرخانه‌ی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خواستار برگزاری یک نشست سه‌جانبه با موضوع ترمیم دستمزد شدند.

دیدن متن کامل

اگهی کار انلاین

کار انلاین یک فرصت بزرگ برای افراد است که به دنبال کسب درآمد اضافی یا حتی کار اصلی هستند. این نوع کار امکانات بسیاری را برای افراد فراهم می‌کند اما با چالش‌هایی نیز همراه است. برای بهره‌مندی بهتر از این فرصت، لازم است که افراد به دقت اگهی‌ها را بررسی کنند و از اعتماد به امکانات و شرایط ارائه شده اطمینان حاصل کنند. با رعایت این موارد، کار انلاین می‌تواند یک فرصت بسیار موثر برای کسب درآمد و کارآفرینی باشد.

دیدن متن کامل