رزومه آگهی آگهی کار رستوران و آشپزی
2 ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:آگهی کار رستوران و آشپزی


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:پیتزا پز، ساندویچ زن ، آماده سازی مواد اولیه پیتزا،


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟بیشتر از ۱۰ سال
جنسیت : مرد هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی ماهانه
نیاز به جای خواب دارید؟ خیر

شماره تماس: 09197704376
آدرس حدودی:تهران/تهران
توضیحات:

ساکن تهران هستم و مشکلی در مورد جای خواب ندارم ،

پیتزا پز، ساندویچ زن ، آماده سازی مواد اولیه پیتزا،

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

اهمیت مدیریت استرس در فضای کسب و کار

به گزارش خبرگزاری مهر، سید صدرالدین نجاتی گیلانی، کارشناس حوزه کسب و کار درباره راهکارهایی برای مدیریت کسب و کار و بهبود آن در برنامه‌ای تلویزیونی گفت: هنگامی که مدل کسب و کار را آماده کردیم، در گام بعدی باید خود را آماده سازیم. برای تحقق این امر لازم است که شخصیت و مهارت خود را به خوبی بشناسیم. در واقع ما باید قبول کنیم که شروع یک کسب و کار، فرهنگ زندگی ما را تغییر می‌دهد.

دیدن متن کامل

اگهی کار انلاین

با پیشرفت فناوری و اینترنت، امکانات زیادی برای کار انلاین ایجاد شده است که به افراد این امکان را می‌دهد تا به صورت آنلاین کار کنند و درآمدزایی کنند. اگهی کار انلاین یکی از روش‌های محبوب برای کسب درآمد و اشتغال در دنیای امروز است. در این مقاله به بررسی اهمیت و روندهای اگهی کار انلاین پرداخته خواهد شد.

دیدن متن کامل

ترمیم دستمزد کارگران منتفی شد؟ معاون وزیر کار: دستمزد سالی یکبار افزایش می‌یابد

در حالی نمایندگان کارگران در شورای عالی کار چندین بار تقاضای افزایش مجدد مزد را مطرح کرده اند، این بار معاون وزیر کار با اعلام اینکه دستمزد سالی یکبار افزایش می یابد، گفت: صرفا یکی از شرکا نمی‌تواند تقاضا بدهد و بخواهد دستمزد اضافه شود.

دیدن متن کامل

اگهی کار در شهر تبریز

شهر تبریز یکی از شهرهای مهم و پرجمعیت استان آذربایجان شرقی در ایران است. با وجود توسعه و رشد اقتصادی شهر، ایجاد فرصت های شغلی برای جوانان و افراد جویای کار امری حیاتی و حیاتی است. در این مقاله، تبلیغات شغلی در شهر تبریز و اهمیت آن برای افراد جویای کار مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

دیدن متن کامل

مدیریت در کار  و بازار کسب و کار

مدیریت یکی از عناصر اصلی و حیاتی در هر سازمان و کسب و کار است. اهمیت مدیریت در اداره و اجرای اهداف و استراتژی‌های تعیین شده، به خصوص در یک محیط رقابتی و پویا مانند بازار کار، بیش از پیش آشکار شده است. مدیریت در کار و بازار کسب و کار به‌معنای بهینه‌سازی منابع انسانی، مالی، و فنی برای دستیابی به اهداف و رشد سازمانی، امری حیاتی است که هر مدیر باید به خوبی آن را درک کند.

دیدن متن کامل

مراحل استخدام و کاریابی به چه صورت می باشد

استخدام و کاریابی یکی از مراحل مهم و حیاتی در هر سازمان و شرکت است. با توجه به رشد روز افزون شرکت ها و تکنولوژی، فرایند استخدام و کاریابی نیز تغییرات زیادی را تجربه کرده است. در این مقاله، به بررسی مراحل استخدام و کاریابی و نحوه انجام آنها می پردازیم.

دیدن متن کامل