رزومه آگهی اگهی کار نیروی فنی و مهندسی
6 روز قبل

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی


دسته:اگهی کار نیروی فنی و مهندسی


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:مکانیک ماشین های ایرانی و خارجی کارمیکنم.


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟بیشتر از ۱۰ سال
جنسیت : مرد هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی پورسانت
چت کردن با آگهی دهنده :
نیاز به جای خواب دارید؟ بله

شماره تماس: 09164764396
آدرس حدودی:تهران/تهران
مهارت ها:

مکانیک. تعمیر موتور وگیریبکس کامل. تنظیم موتور. جلوبندی. ماشین های ایرانی و خارجی کارمیکنم


سابقه کارها:

حدود 10سال سابقه کار بصورت حرفه ای.


توضیحات:

فقط. اهل شهرکرد هستم الان تهرانم. ماشین‌های ایرانی و خارجی کارمیکنم. فقط گیربکس اتوماتیک کارنمیکنم. فقط حتما جای خواب داشته باشه.

مکانیک ماشین های ایرانی و خارجی کارمیکنم.

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

اهمیت و تأثیر اگهی کار و استخدام در بازار کار

با توجه به اهمیت اگهی کار، افراد باید به این نکته توجه کنند که چگونه می‌توانند از این ابزار بهترین استفاده را بردارند. اولین گام برای این کار، تهیه یک رزومه حرفه‌ای و جذاب است. رزومه باید شامل تجربیات، مهارت‌ها و توانایی‌های شخصی شما باشد تا کارفرمایان متمایل به همکاری با شما شوند. همچنین، باید به دقت توضیحات اگهی‌های کاری را مطالعه کرده و با شرایط ارائه شده آشنا شوید تا بتوانید برای جذب توجه کارفرمایان مناسب واکنشگر باشید.

دیدن متن کامل

مشاغل در عصر هوش مصنوعی

سال ۲۰۱۵ میلادی، شرکت «آمازون» دریافت که نرم‌‌‌افزارهای مورد استفاده این شرکت برای جذب نیرو، دچار سوگیری منفی و غیرمنطقی نسبت به گروهی از متقاضیان کار است. شاید بتوان این درک را نقطه شروعی جدی برای نگاه منفی به فناوری هوش مصنوعی در حوزه اشتغال دانست. پس از آن گزارش‌‌‌های متعدد دیگری به موضوع هوش مصنوعی و تاثیر آن بر مشاغل پرداختند که عموما با نگاه منفی همراه بود.

دیدن متن کامل

کار در منزل برای بانوان بسته بندی مزایا و خوبی ها چیست؟

در نهایت، کار در منزل برای بانوان بسته بندی محصولات می‌تواند یک فرصت شغلی پر درآمد و انعطاف پذیر باشد. اما برای موفقیت در این حوزه، بانوان باید از راهکارهای مناسب استفاده کرده و توازن بین کار و زندگی خانوادگی خود را حفظ کنند.

دیدن متن کامل

استخدام و کار راننده

همچنین، استفاده از تجهیزات مدرن نیز می تواند به افزایش ایمنی کمک کند. از تجهیزاتی مانند لوازم اضافی برای آماده بودن در مواقع اضطراری، تجهیزات ایمنی فردی مانند کمربند ایمنی و کلاه ایمنی و همچنین تجهیزات ایمنی خودرو مانند ترمزهای ضد قفل و کنترل استحکام خودرو می توان استفاده کرد. از طرفی، رعایت قوانین و مقررات رانندگی و همچنین رعایت نکات ایمنی از اهمیت بسیاری برخوردار است و می تواند به کاهش حوادث رانندگی کمک کند. به طور کلی، با ترکیب این روش ها و استراتژی ها، می توان بهبود ایمنی و کارایی راننده را بهبود داد و خطرات مرتبط با رانندگی را کاهش داد

دیدن متن کامل

سایت های انتشار اگهی کار و استخدام کل کشور

در دنیای امروز، اینترنت به عنوان یکی از ابزارهای اصلی برای جستجوی کار و استخدام به شمار می‌رود. سایت‌هایی که به انتشار آگهی‌های استخدامی می‌پردازند، امکان برقراری ارتباط بین کارفرما و کارجو را بسیار ساده‌تر کرده‌اند. این سایت‌ها به افراد فرصت می‌دهند تا به راحتی بتوانند به جستجوی شغل مورد نظر خود بپردازند و از طریق ارسال رزومه و انجام مصاحبه‌های آنلاین، به امید یافتن شغلی مناسب برای خود برسند.

دیدن متن کامل

اشتغال و سرمایه‌گذاری نکنیم باید به توسعه زندان‌ها فکر کنیم

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مجید خدابخش پیش از ظهر امروز در مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان اردبیل اظهار داشت: ما باید تمام توان خود را در حل مشکلات اقتصادی، رونق تولید، اشتغال و جذب سرمایه‌گذاری‌ها به کار گیریم که اگر این کار را نکنیم قطعاً منابع ما صرف توسعه نیروی انتظامی، دادگستری، زندان، برخورد با مجرمان و بسیاری از گروه‌های مختلف می‌شود.

دیدن متن کامل