دسته آگهی آگهی استخدام آرایشگر
3 هفته پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:آگهی استخدام آرایشگر


عنوان آگهی:ناخن شینون بافت براشینگ اصلاح ابرو نیاز دارم


امکان استخدام فرد دارای معلولیت:خیر
امکان استخدام اتباع خارجی:خیر
دهنده آگهی:کارفرما
سابقه کار:نیاز ندارد
بیمه:بیمه ندارد
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی توافقی
همراه جای خواب باشد؟ خیر

شماره تماس: 09109888684
آدرس حدودی:تهران/تهران
ناخن شینون بافت براشینگ اصلاح ابرو نیاز دارم

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

انجام کار برنامه نویسی و طراحی سایت

برنامه نویسی یکی از مهارت‌هایی است که به شدت درخواست دارد و افراد ماهر در این زمینه می‌توانند به راحتی شغلی پردرآمد و پرفراز و نشاط داشته باشند. بسیاری از شرکت‌ها و کارفرمایان به دنبال برنامه نویسان با توانایی‌های برتر هستند تا برنامه‌ها و وبسایت‌های خود را بهتر و کارآمدتر کنند. از این رو، افرادی که این مهارت‌ها را به خوبی یاد می‌گیرند و به آنها مسلط می‌شوند، می‌توانند به راحتی مشغول به کار شوند و حتی به عنوان فریلنسرها درآمد خوبی کسب کنند.

دیدن متن کامل

موج مهاجرت پزشکان و پرستاران سالانه ۱۰ هزار پزشک و ۲ هزار پرستار از ایران می‌روند

آمارهای مهاجرت کادر پزشکی به مرز هشدار رسیده است. نماینده سابق مجلس گفته که سالانه ۱۰ هزار پزشک به خارج از کشور مهاجرت می‌کنند و این یعنی با ادامه این روند ممکن است در سال‌های پیش رو نظام سلامت ایران با چالش‌هایی روبه‌رو شود.

دیدن متن کامل

انتشار اگهی بازاریابی کسب و کار 

در دنیای امروز، بازاریابی به یکی از اصلی‌ترین عوامل موفقیت کسب و کارها تبدیل شده است. با توجه به رقابت فراوان و تغییرات پیوسته در بازار، انتشار اگهی بازاریابی کسب و کار یکی از راه‌های مهم برای جذب مشتریان و افزایش فروش است. در این مقاله، به بررسی اهمیت و روش‌های انتشار اگهی بازاریابی کسب و کار پرداخته خواهد شد.

دیدن متن کامل

استخدام ارایشگر کار

استخدام ارایشگر یکی از مهمترین مراحل در فرآیند تجهیز یک مرکز زیبایی یا استودیو آرایش است. ارایشگران حرفه‌ای با توانایی‌های خاص و استعدادهای منحصر به فردی می‌توانند به رویای زیبایی مشتریان کمک کنند. در این مقاله به بررسی اهمیت استخدام ارایشگران و نکاتی که در این فرآیند باید مد نظر قرار گیرد، خواهیم پرداخت.

دیدن متن کامل

استفاده از اینستاگرام و فیس‌بوک برای آموزش هوش مصنوعی متا

نیک کلِگ، رئیس امور جهانی شرکت «متا پلتفرم» در مصاحبه‌ای به رویترز گفت: پست‌هایی که به هوش مصنوعی جدید داده می‌شود شامل متن و تصویر هستند. با این حال، هوش مصنوعی با پست‌های خصوصی مانند پست‌هایی که تنها با دوستان و خانواده به اشتراک گذاشته شده است، کاری ندارد.

دیدن متن کامل

ایجاد ۱۱ هزار و ۳۲۱ شغل در لرستان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، سیروس ابراهیمی ظهر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی لرستان، اظهار داشت: سهمیه اشتغال این استان در امسال 29 هزار و 544 نفر است که بنابر اطلاعات ثبت‌ شده در سامانه رصد تاکنون 11 هزار و 321 شغل جدید ایجاد شده‌ است.

دیدن متن کامل