رزومه آگهی آگهی کار عمران و ساخت سازی
4 هفته پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی


دسته:آگهی کار عمران و ساخت سازی


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:نقاشی ساختمان


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟بیشتر از ۱۰ سال
جنسیت : مرد هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی توافقی
چت کردن با آگهی دهنده :
نیاز به جای خواب دارید؟ خیر


آدرس حدودی:تهران/تهران
توضیحات:

نقاشی ساختمان اعم از رنگهای روغنی ،اکرولیک،پلاستیک،جوتن،رنگ،نما وغیره

نقاشی ساختمان

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

قطعات خودروهای چینی کمیاب شد گرانی کاذب قطعات چینی

رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو تهران گفت: قطعات خودورهای نسل جدید چینی در بازار کم است و به همین دلیل نیز قیمت این قطعات به صورت کاذب بالا رفته است بنابراین مالکین خودرو دچار سردرگمی شده اند.

دیدن متن کامل

اگهی نیروی کار برنامه نویس و مدیریت فضای مجازی

در دنیای امروز، با پیشرفت فناوری و استفاده گسترده از اینترنت، نیاز به نیروی کار متخصص در حوزه برنامه نویسی و مدیریت فضای مجازی بیش از پیش احساس می شود. با توجه به اهمیت این حوزه و رشد روز افزون تکنولوژی، افراد متخصص و با تجربه در این زمینه دارای ارزش بسیاری می باشند. در این مقاله، به بررسی اهمیت اگهی نیروی کار برنامه نویس و مدیریت فضای مجازی می پردازیم و نکات مهمی را در این زمینه مورد بررسی قرار می دهیم.

دیدن متن کامل

آگهی کار

آگهی کار یکی از روش‌های مهم برای جذب نیروی کار در هر سازمان و شرکت است. این روش تبلیغاتی، اطلاعات مربوط به شغل وظایف و مسئولیت‌های آن را به افراد علاقه‌مند منتقل می‌کند و از آن‌ها دعوت می‌کند تا برای شرکت در فرآیند انتخاب و انتصاب به ارزیابی‌های لازم بپردازند. در این مقاله به بررسی اهمیت آگهی کار، انواع آگهی‌ها و روش‌های موثر جذب نیروی کار خواهیم پرداخت.

دیدن متن کامل

استفاده از ابزارهای رایگان یا پولی برای جلب توجه به اگهی استخدام و افزایش احتمال دریافت رزومه‌های کامل از متقاضیان

در دنیای امروز، با رقابت شدید بین شرکت‌ها برای جذب بهترین استعدادها، استفاده از ابزار‌های مختلف برای جلب توجه به اگهی استخدام و افزایش احتمال دریافت رزومه‌های کامل از متقاضیان امری حیاتی و ضروری است. در این مقاله، به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت و ابعاد مختلف استفاده از ابزار‌های رایگان یا پولی برای این منظور را بررسی خواهیم کرد.

دیدن متن کامل

تعیین عنوان واضح و جذاب برای آگهی کار

تعیین عنوان مناسب برای یک آگهی کار می‌تواند نقش بسیار مهمی در جذب نیروهای متخصص و ماهر برای یک شغل داشته باشد. انتخاب یک عنوان جذاب و واضح به کارفرما کمک می‌کند تا بهترین افراد را به خود جذب کند و از ابتدای ارتباط به خوبی با آن‌ها ارتباط برقرار کند. در این مقاله به بررسی اهمیت تعیین عنوان مناسب برای آگهی کار، روش‌های تعیین یک عنوان جذاب و نکاتی که باید در نظر گرفته شوند، پرداخته خواهد شد.

دیدن متن کامل

مشاغل در عصر هوش مصنوعی

سال ۲۰۱۵ میلادی، شرکت «آمازون» دریافت که نرم‌‌‌افزارهای مورد استفاده این شرکت برای جذب نیرو، دچار سوگیری منفی و غیرمنطقی نسبت به گروهی از متقاضیان کار است. شاید بتوان این درک را نقطه شروعی جدی برای نگاه منفی به فناوری هوش مصنوعی در حوزه اشتغال دانست. پس از آن گزارش‌‌‌های متعدد دیگری به موضوع هوش مصنوعی و تاثیر آن بر مشاغل پرداختند که عموما با نگاه منفی همراه بود.

دیدن متن کامل