رزومه آگهی آگهی کار عمران و ساخت سازی
4 هفته پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی


دسته:آگهی کار عمران و ساخت سازی


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:استا بنا


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟حداقل ۵ سال
جنسیت : مرد هستم
نوع همکاری:فوری
شرایط پرداخت:پرداختی توافقی
نیاز به جای خواب دارید؟ خیر

شماره تماس: 09034847235
آدرس حدودی:هرمزگان/هرمزگان
مهارت ها:

باسلام کاربنای انجام من میدم دیوار چینی پلاستر موازییک شیب بندی نرمه سیمان سفید وطوسی گچ خاک سقف آجری /زربی/جوشکاری درب پنجره سایبان وغیره


سابقه کارها:

شهرها زاهدان یزد مشهد بندر کارکردم مغازه درب پنجره سازی داشتم


استا بنا

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

خبر خوش استخدامی برای پرستاران

ایسنا نوشت: معاون پرستاری وزارت بهداشت از جذب ۱۰ هزار نیروی پرستاری در بخش درمان در آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۲۸ مهرماه خبر داد.

دیدن متن کامل

استخدام نیروی کار پرستاری

استخدام نیروی کار پرستاری یکی از مهمترین و حیاتی‌ترین موضوعات در حوزه بهداشت و درمان است. با توجه به افزایش نیاز به خدمات بهداشتی و درمانی در سراسر جهان، نیاز به نیروی کار پرستاری نیز افزایش یافته است. این مقاله به بررسی اهمیت استخدام نیروی کار پرستاری، چالش‌ها و راهکارهای موجود در این حوزه می‌پردازد.

دیدن متن کامل

ضرورت کسب مهارت‌های شغلی قبل از ورود به بازار کار

به گزارش خبرنگاراقتصادی خبرگزاری تسنیم، به اعتقاد کارشناسان توجه به کسب مهارت‌های شغلی مورد نیاز بازار کار باعث می‌شود تا نرخ بیکاری در فارغ التحصیلان کاهش یابد، زیرا مهارت‌آموزی می‌تواند زمینه آشنایی با محیط کسب و کار را فراهم و آینده شغلی فارغ التحصیلان را تضمین کند.

دیدن متن کامل

اگهی کار کافرما و کارجو در سایت کار50

سایت کار50 یک پلتفرم آنلاین است که به کارفرمایان و کارجویان کمک می‌کند تا با یکدیگر در تماس باشند و فرصت‌های شغلی مناسب را پیدا کنند. این سایت به کارفرمایان این امکان را می‌دهد که آگهی‌های خود را برای جذب نیرو در حوزه‌های مختلف ارسال کنند و به کارجویان این فرصت را می‌دهد که درخواست‌های شغلی خود را ثبت کنند و به دنبال فرصت‌های شغلی جدید بگردند.

دیدن متن کامل

بکارگیری 710 نفر از جویندگان کار توسط کاریابی های غیر دولتی استان

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، حسینعلی خواجه مظفری در جلسه هیات اسـتانی کاریابی‌های غیر دولتی در محل سالن جلسات اداره‌کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: از ابتدای سال تا کنون یک هزار و ۶۱۷ فرصت شغلی توسط کاریابی های غیردولتی استان کسب شده که این مهم از طریق مراجعه کارفرمایان به سامانه جستجوی شغل و یا مراکز کاریابی انجام شده است.

دیدن متن کامل

اگهی کار بازاریابی در سایت

در دنیای امروز، بازاریابی اینترنتی یکی از مهمترین راه‌های تبلیغات و ترویج کسب و کارها شده است. با توجه به روند رو به رشد اینترنت و استفاده گسترده مردم از آن، کار بازاریابی در سایت‌ها به یکی از ابزارهای اصلی برای جذب مشتریان تبدیل شده است. در این مقاله، به بررسی اهمیت اگهی کار بازاریابی در سایت‌ها و نحوه استفاده از آن برای افزایش فروش و شناخت برند پرداخته خواهد شد.

دیدن متن کامل