دسته آگهی آگهی کار رستوران و آشپزی
یک ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:آگهی کار رستوران و آشپزی


عنوان آگهی:کارگر ساده جهت کار در سفره خانه


امکان استخدام فرد دارای معلولیت:خیر
امکان استخدام اتباع خارجی:بله تایید اگهی رایگان
دهنده آگهی:کارفرما
سابقه کار:نیاز ندارد
بیمه:بیمه ندارد
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی ماهانه
همراه جای خواب باشد؟ خیر

چت کردن با آگهی دهنده :
شماره تماس: 09905403629
آدرس حدودی:البرز/البرز
توضیحات:

از ساعت ۸ تا ۸ شب حقوق ماهانه از ۶ تومن تا ۸ تومن

کارگر ساده جهت کار در سفره خانه

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

تاثیر مدیریت نیروی کار بر کیفیت کار و پیشرفت در مسیر کسب و کار

مدیریت نیروی کار یکی از عوامل اساسی برای موفقیت و پیشرفت کسب و کارها است. امروزه، بازار کار بسیار رقابتی شده است و شرکت‌ها بیش از هر زمان دیگری نیاز به مدیریت کارکنان ماهر و متعهد دارند. مدیریت نیروی کار، علاوه بر تأثیر بر کیفیت کار، همچنین می‌تواند تأثیر گذاری بسزایی بر پیشرفت و توسعه کسب و کار داشته باشد. در این مقاله، به بررسی تأثیر مدیریت نیروی کار بر کیفیت کار و پیشرفت در مسیر کسب و کار می‌پردازیم.

دیدن متن کامل

اگهی کار برای ارایشگران

در دنیای امروز، با توجه به رشد روز افزون صنعت زیبایی و ارایش، ارایشگران نقش بسیار مهمی در زندگی مردم ایفا می‌کنند. آن‌ها با تخصص و تجربه‌ی خود، به مشتریان خود اعتماد و زیبایی را به آن‌ها باز می‌گردانند. اگهی کار برای ارایشگران ابزاری موثر برای جذب مشتریان جدید و افزایش شناخت برند شخصی ارایشگران است.

دیدن متن کامل

آگهی های جدید کار در منزل سال

با وجود اینکه کار در منزل مزایای بسیاری دارد، اما باید توجه داشت که نیاز به تمرکز و پشتکار بیشتری دارد. در محل کار، افراد ممکن است با محیطی تحریک کننده و همکارانی که انگیزه آنها را افزایش می دهند، روبرو شوند، اما در خانه این امکانات ممکن است محدود باشد. بنابراین، برای موفقیت در کار در منزل، افراد باید برنامه ریزی دقیقی داشته باشند و از ابزارهای مدیریت زمان استفاده کنند. همچنین، ارتباط موثر با همکاران و مدیران نیز برای افرادی که از خانه کار می کنند، بسیار اهمیت دارد. به طور کلی، کار در منزل می تواند یک فرصت عالی برای کسب درآمد و انجام کارهای مورد علاقه باشد، اما نیاز به تمرکز، پشتکار و سازماندهی دقیق دارد.

دیدن متن کامل

کار در منزل برای بانوان بسته بندی مزایا و خوبی ها چیست؟

در نهایت، کار در منزل برای بانوان بسته بندی محصولات می‌تواند یک فرصت شغلی پر درآمد و انعطاف پذیر باشد. اما برای موفقیت در این حوزه، بانوان باید از راهکارهای مناسب استفاده کرده و توازن بین کار و زندگی خانوادگی خود را حفظ کنند.

دیدن متن کامل

مرتضوی: بانک‌ها کمک کنند تا اقتصاد در حوزه اشتغال پویا شود

به گزارش ایلنا، نشست بررسی عملکرد اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی از منابع تکلیفی و بودجه سنواتی و تشریح برنامه‌های اعطای تسهیلات از منابع جدید برگزار شد. «سیدصولت مرتضوی» در این نشست؛ ضمن تقدیر از عملکرد بانک‌های کشور اظهار کرد: تحقق مأموریت‌های خطیر دولت در زمینه‌هایی همچون ایجاد اشتغال مولد و پایدار و صیانت از نیروی کار جز با اتکاء به عنایت الهی، سرلوحه قراردادن خدمات صادقانه خودجوش به مردم، وجدان کاری و مسئولیت‌پذیری نسبت به آحاد جامعه میسر نمی‌شود.

دیدن متن کامل

کارگران، آسیب پذیرترین قشر در برابر تورم

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،کارگران و حقوق بگیران در شرایط تورمی آسیب پذیر ترین قشر کسب و کار محسوب می شوند.کسبه و کارفرمایان، تولید و توزیع کالا و خدمات خود را با تورم هر ساله متناسب می‌کنند و مزدبگیران دولتی نیز دستکم از امنیت شغلی مناسبی برخوردارند و همچنین فرصت های اشتغال جانبی نیز دارند اما این کارگرانند که نه تنها افزایش حداقل دستمزدهایشان همیشه از تورم پایین تر بوده بلکه حتی از امنیت شغلی مناسبی نیز برخوردار نیستند .

دیدن متن کامل