دسته آگهی آگهی کار خیاط و دوزندگی
یک ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:آگهی کار خیاط و دوزندگی


عنوان آگهی:مردی دوز مانتو


امکان استخدام فرد دارای معلولیت:خیر
امکان استخدام اتباع خارجی:بله تایید اگهی رایگان
دهنده آگهی:کارفرما
سابقه کار:نیاز ندارد
بیمه:بیمه ندارد
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی توافقی
همراه جای خواب باشد؟ خیر

چت کردن با آگهی دهنده :
شماره تماس: 09227974551
آدرس حدودی:تهران/تهران
مهارت ها:

به تعدادی بیرون بر مانتو نیازمندیم کاردائم چهارفصل تسویه نقدی تهران وحومه


توضیحات:

به تعدادی بیرون بر مانتو نیازمندیم کاردائم چهارفصل تسویه نقدی تهران وحومه

مردی دوز مانتو

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

ایجاد اشتغال جدید برای ۵۰۰ نفر با حمایت دادگستری البرز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، حسین فاضلی هریکندی در تشریح اقدامات دستگاه قضایی استان در حمایت از واحد‌های تولیدی و صنعتی استان البرز در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و شعار سال گفت: یکی از شرکت‌های بزرگ تولید لوازم خانگی کشور در استان البرز که در زمینه اجرای برنامه و طرح‌های توسعه‌ای خود با مشکلاتی روبه رو بود با ورود دبیرخانه ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی استان البرز، موانع برطرف و طرح توسعه‌ای به بهره برداری رسید.

دیدن متن کامل

نیاز به نیروی کار ماهر واقعیت غیرقابل انکار جامعه

گزارش های میدانی حکایت از این دارد که عدم مهارت نیروی جویای کار از دلایل اصلی بیکاری است؛ معاون وزیر کار معتقد است اینکه بنگاه های اقتصادی نیازمند نیروی کار ماهر هستند، غیرقابل انکار است.

دیدن متن کامل

رتبه برتر گلستان در توسعه کارآفرینی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از گرگان، حسینعلی خواجه مظفری بعدازظهر امروز در کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، اظهار کرد: ۲۲ مرکز در گلستان مجوز کارآفرینی داشته و استان به همراه خراسان رضوی، رتبه برتر در توسعه کارآفرینی را کسب کرده است.

دیدن متن کامل

کار بسته بندی در منزل چیست؟

کار بسته بندی در منزل یک فرصت بسیار جذاب و سودآور برای کسانی است که علاقه‌مند به کار از خانه هستند. با داشتن طرح کسب و کار مناسب، تجهیزات لازم و مهارت‌های لازم، می‌توانید در این زمینه موفق شوید و درآمد خود را افزایش دهید. اما برای موفقیت در این زمینه، باید به بازار مورد نظر خود دقت کنید، به کیفیت محصولات خود توجه داشته باشید و همیشه به روز باشید. از تجربه دیگران نیز می‌توانید بهره‌مند شوید تا بهترین راه حل‌ها را برای کار خود انتخاب کنید.

دیدن متن کامل

اگهی کار انلاین

در دنیای امروزی که فناوری اطلاعات و ارتباطات روز به روز در حال پیشرفت است، انجام کارها از طریق اینترنت به یکی از مهمترین روش‌های انجام کارها تبدیل شده است. اگهی کار انلاین یکی از این روش‌های موثر است که افراد را قادر می‌سازد تا به راحتی و با سرعت بالا به فرصت‌های شغلی دسترسی داشته باشند. در این مقاله قصد داریم به بررسی این موضوع و اهمیت آن در جامعه مدرن بپردازیم.

دیدن متن کامل

اگهی کار

اگهی کار یکی از روش‌های معمول برای جذب نیروی کار در شرکت‌ها و سازمان‌ها است. این روش اغلب توسط شرکت‌ها برای اطلاع‌رسانی درباره فرصت‌های شغلی و جذب کارمندان جدید استفاده می‌شود. اگهی کار معمولاً در رسانه‌های مختلف نظیر رادیو، تلویزیون، روزنامه‌ها، اینترنت و شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود. این اگهی‌ها شامل جزئیات مهمی نظیر نام شرکت، نوع شغل، شرایط حقوقی و مزایا، مهارت‌ها و تجربیات موردنیاز، مکان و زمان مصاحبه و روش ارتباطی با کاندیداها می‌باشد. اگهی کار به شرکت‌ها کمک می‌کند تا به راحتی کاندیداهای مناسب را پیدا کرده و جذب کنند و به عنوان یک ابزار مهم در فرآیند استخدام شناخته می‌شود.

دیدن متن کامل