کسب و کار کسب و کار
2 هفته پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی های کسب و کار :

دسته:کسب و کار


عنوان آگهی:ارایشی گیاهی و دست ساز ازین


چت کردن با آگهی دهنده :

استان و شهر:اصفهان/خمینی‌شهر
آدرس حدودی:اصفهان-خمینی شهر
توضیحات:

لوازم ارایشی گیاهی و دست ساز مناسب برای همه حتی دختران و افراد باردار ساخته شده از ویتامین ای و کره کاکایو و روغن کرچک نارگیل و موم عسل اصفهان...خمینی شهر به سلامتی خودت اهمیت دهید. لینک سفارش تلگرام: ایدی:organic_lips_azin

ارایشی گیاهی و دست ساز ازین

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

کار یا بیکاری؛ پیروزی در خوزستان با کیست

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، استان خوزستان با جمعیتی بالغ بر ۵ میلیون نفر، یکی از پرجمعیت‌ترین استان‌های ایران است. این استان با وجود ظرفیت‌های فراوان در حوزه‌های مختلف اقتصادی، از جمله نفت و گاز، کشاورزی، صنعت و گردشگری، با مشکل بیکاری روبرو است.

دیدن متن کامل

سامانه رصد اشتغال هر روز به روز رسانی می‌شود

معاون اشتغال و کارآفرینی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سامانه رصد اشتغال کشور با دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی هر روز به روزرسانی می‌شود.

دیدن متن کامل

کانون کارآفرینان زنجان تسهیل کننده ارتباط صنعت و دانشگاه

به گزارش ایرنا، کانون کارآفرینان استان مجموعه‌ای متشکل از کارآفرینان برتر، صاحبنظران و کارشناسان حوزه کارآفرینی استان است که به طور مستقل و غیردولتی به عنوان اتاق فکر حوزه کارآفرینی استان به منظور تحقق بخشیدن به اهداف و وظایف جمهوری اسلامی آغاز به کار کرد.

دیدن متن کامل

فواید استخدام پرستار کودک در منزل

امروزه با توجه به شاغل بودن پدران و مادران، در جامعه، نیاز خانواده هایی که کودک خردسال دارند به پرستار مخصوص و آموزش دیده کودک جزوی از ضروریات خانواده ها می باشد. ضمن این که بخاطر این که تعداد مهد کودک هایی که مراقبت از خردسالان را برعهده می گیرند محدود می باشد در خیلی از شهرها استخدام پرستار کودک ضروری ترین کاری است که والدین بایستی برای کودک خود انجام دهند‌. استخدام پرستار کودک در منزل فوایدی به همراه دارد.

دیدن متن کامل

ازمون استخدامی برای شغل و کار

ازمون‌های استخدامی یکی از روش‌های متداول برای انتخاب و استخدام نیروی کار در اکثر سازمان‌ها و شرکت‌ها است. این امتحانات به عنوان یک فرآیند انتخابی برای ارزیابی مهارت‌ها، دانش، تجربه و سایر ویژگی‌های مورد نیاز برای یک شغل خاص، استفاده می‌شوند. هدف نهایی این امتحانات، انتخاب افرادی است که بهترین تطابق را با نیازهای وظایف شغلی دارند و می‌توانند به بهترین شکل ممکن در آن شغل عمل کنند.

دیدن متن کامل

نشانه‌های کلاهبرداری در آگهی‌های استخدام و روش‌های مقابله با آنها

ینکه روزها و ماه‌ها دنبال شغل مناسب بگردیم و پیدا نکنیم، اینکه گاهی برای رسیدن به آرزوهایی که با رنگ خوش رنگ اسکناس محقق می‌شود عجله می‌کنیم، باعث می‌شود تا فریب آگهی‌های استخدام جعلی را بخوریم.

دیدن متن کامل