رزومه آگهی اگهی کار کارگر ساده
5 ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:اگهی کار کارگر ساده


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:شاطرهستم لواش وتافتون بابالای 10سال سابقه کار


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟بیشتر از ۱۰ سال
جنسیت : مرد هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی وزارت کار
نیاز به جای خواب دارید؟ بله

شماره تماس: 09941853525
آدرس حدودی:سیستان و بلوچستان/سیستان و بلوچستان
توضیحات:

دنبال کاردرنانوایی هستم شاطرم با سابقه بالا فرقی نداره کجاباشه فقط خونه داشته باشه مزدش خوب باشه درخدمتم بهترین نون هم میزنم

شاطرهستم لواش وتافتون بابالای 10سال سابقه کار

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

کانون کارآفرینان زنجان تسهیل کننده ارتباط صنعت و دانشگاه

به گزارش ایرنا، کانون کارآفرینان استان مجموعه‌ای متشکل از کارآفرینان برتر، صاحبنظران و کارشناسان حوزه کارآفرینی استان است که به طور مستقل و غیردولتی به عنوان اتاق فکر حوزه کارآفرینی استان به منظور تحقق بخشیدن به اهداف و وظایف جمهوری اسلامی آغاز به کار کرد.

دیدن متن کامل

ایجاد سامانه‌ مشکل بیکاری را حل نمی‌کند ضرورت مشارکت تعاونی ها در اشتغالزایی

به گزارش خبرنگاراقتصادی خبرگزاری تسنیم، طی چند وقت اخیربارها دولتی ها از کاهش نرخ بیکاری و ثبت کمترین نرخ بیکاری طی چندسال اخیر خبر داده اند.

دیدن متن کامل

اگهی کار زیبایی

روش‌های اگهی کار شامل مختلف ابزارها و روش‌ها می‌شود. برخی از روش‌های معمول شامل تبلیغات تلویزیونی، رادیویی، مطبوعاتی، آنلاین و تبلیغات موبایلی است. هر یک از این روش‌ها و ابزارها مزایا و معایب خود را دارند و بسته به نوع کسب و کار و هدف تبلیغ، انتخاب می‌شوند. به عنوان مثال، تبلیغات تلویزیونی می‌تواند به شرکت‌ها کمک کند تا به یک جمعیت وسیع‌تر دسترسی پیدا کنند، در حالی که تبلیغات آنلاین می‌تواند به شرکت‌ها کمک کند تا به صورت هدفمندتری با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند.

دیدن متن کامل

نیروی کار ساده برای کار در خانه

با گسترش تکنولوژی و رشد اقتصادی، بسیاری از افراد به دنبال پیدا کردن نیروی کار ساده برای کار در خانه هستند. این نیروی کار معمولاً برای انجام وظایف روزمره مانند پخت و پز، تمیز کردن خانه، مراقبت از کودکان یا سالمندان استخدام می‌شوند. این نوع کارها به عنوان یک فرصت برای کسب درآمد اضافی برای افرادی که به دنبال فرصت‌های کاری انعطاف‌پذیر هستند، جذاب است. اما باید توجه داشت که انتخاب یک نیروی کار ساده برای کار در خانه نیازمند انتخاب دقیق و اطلاعات کافی در مورد شخصیت و توانایی‌های آن فرد است تا بتوانید از خدمات وی به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

دیدن متن کامل

بکارگیری 710 نفر از جویندگان کار توسط کاریابی های غیر دولتی استان

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، حسینعلی خواجه مظفری در جلسه هیات اسـتانی کاریابی‌های غیر دولتی در محل سالن جلسات اداره‌کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: از ابتدای سال تا کنون یک هزار و ۶۱۷ فرصت شغلی توسط کاریابی های غیردولتی استان کسب شده که این مهم از طریق مراجعه کارفرمایان به سامانه جستجوی شغل و یا مراکز کاریابی انجام شده است.

دیدن متن کامل

اگهی کار در خانه و دور کار

در دنیای امروزه، با پیشرفت فناوری و افزایش استفاده از اینترنت، روش‌های کار و فعالیت‌های اقتصادی تغییر کرده و مفهوم کار در خانه یا دورکار به عنوان یک امکان جذاب و محبوب برای بسیاری از افراد جوان و حتی بزرگسالان جلب توجه کرده است. این روش‌های کاری به افراد اجازه می‌دهند که از راحتی خانه خود لذت ببرند و در عین حال به فعالیت‌های اقتصادی و حرفه‌ای خود ادامه دهند.

دیدن متن کامل