کسب و کار کسب و کار
23 ساعت قبل

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی های کسب و کار :

دسته:کسب و کار


عنوان آگهی:مدلینگ بلاگری جوراب پارازین


شماره تماس: 09358880429
استان و شهر:البرز/جهان‌شهر
آدرس حدودی:کرج چهاراه طالقانی پارک نژاد فلاح
توضیحات:

تعدادی نیرو خانم جهت کار مدلینگ بلاگری پا جوراب پارازین نیازمندیم سن سال اصلا مهم نیست مهم علاقه هستش جهت کسب اطلاع بیشتر لطفا فقط،فقط،پیامک کنید،همراه کلی مزایا با تشکر سپاس

مدلینگ بلاگری جوراب پارازین

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

آگهی کار

آگهی کار یکی از روش‌های مهم برای جذب نیروی کار در هر سازمان و شرکت است. این روش تبلیغاتی، اطلاعات مربوط به شغل وظایف و مسئولیت‌های آن را به افراد علاقه‌مند منتقل می‌کند و از آن‌ها دعوت می‌کند تا برای شرکت در فرآیند انتخاب و انتصاب به ارزیابی‌های لازم بپردازند. در این مقاله به بررسی اهمیت آگهی کار، انواع آگهی‌ها و روش‌های موثر جذب نیروی کار خواهیم پرداخت.

دیدن متن کامل

اگهی کارجو و کارفرما برای انجام خدمات خود

در دنیای امروز، اینترنت و فناوری اطلاعات به عنوان یکی از ابزارهای اصلی برای ارتباط بین افراد و شرکت‌ها به شدت تأثیرگذار است. افرادی که به دنبال کاری هستند و شرکت‌هایی که نیاز به استخدام دارند، از این طریق به دنبال یافتن یکدیگر می‌گردند. اگهی کارجو و کارفرما به عنوان یکی از روش‌های مؤثر برای این ارتباط، در حال جایگزینی روش‌های قدیمی تر مانند آگهی‌های روزنامه‌ها و تبلیغات در محله‌های مختلف است.

دیدن متن کامل

اگهی کار در اصفهان سایت های اشتغال

استفاده از اینترنت به عنوان یک ابزار برای جستجوی کار و اشتغال برای بسیاری از افراد به یکی از راه‌های اصلی برای یافتن فرصت‌های شغلی تبدیل شده است. امروزه، با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش تعداد سایت‌های اشتغال، افراد می‌توانند به راحتی به اطلاعات مربوط به موقعیت‌های شغلی در شهرها و استان‌های مختلف دسترسی پیدا کنند. یکی از شهرهایی که اعتبار خوبی در زمینه ایجاد فرصت‌های شغلی دارد، اصفهان است.

دیدن متن کامل

ایجاد ۱۶۰ هزار شغل خانگی طی ۲ سال گذشته

رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت کار گفت:در ۲سالی که گذشت بیش از ۳۹۰هزار مجوز مشاغل خانگی صادر شد و به اشتغال بیش از ۱۶۰هزار نفر انجامید که در هر ۲ زمینه رشد بی‌سابقه‌ای ثبت شد.

دیدن متن کامل

اختصاص ۴ هزار میلیارد تومان برای توسعه مشاغل خانگی در سال‌جاری

به گزارش خبرنگاراقتصادی خبرگزاری تسنیم، سیدصولت مرتضوی؛ وزیرکار با حضور در چهل‌و‌هشتمین نشست ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی با گرامیداشت یاد شهدای مقاومت و محکومیت جنایات رژیم صهیونسیتی در نوار غزه، اظهار داشت: در حمله به بیمارستان و کشتار زنان و کودکان اوج نیت پلید صهیونیسم مشاهده شد.

دیدن متن کامل

تعیین عنوان واضح و جذاب برای آگهی کار

تعیین عنوان مناسب برای یک آگهی کار می‌تواند نقش بسیار مهمی در جذب نیروهای متخصص و ماهر برای یک شغل داشته باشد. انتخاب یک عنوان جذاب و واضح به کارفرما کمک می‌کند تا بهترین افراد را به خود جذب کند و از ابتدای ارتباط به خوبی با آن‌ها ارتباط برقرار کند. در این مقاله به بررسی اهمیت تعیین عنوان مناسب برای آگهی کار، روش‌های تعیین یک عنوان جذاب و نکاتی که باید در نظر گرفته شوند، پرداخته خواهد شد.

دیدن متن کامل