دسته آگهی آگهی کار ادمین و تولید محتوا و بلاگری
3 ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی


دسته:آگهی کار ادمین و تولید محتوا و بلاگری


عنوان آگهی:استخدام خانوم در شرکت تایپست


امکان استخدام فرد دارای معلولیت:بله تایید اگهی رایگان
امکان استخدام اتباع خارجی:خیر
دهنده آگهی:کارفرما
سابقه کار:نیاز ندارد
بیمه:بیمه دارد
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی روزانه
همراه جای خواب باشد؟ خیر

چت کردن با آگهی دهنده :

آدرس حدودی:اصفهان/اصفهان
توضیحات:

استخدام خانوم در کار غیر حضوری با پورسانت وحقوق خوب در کار تایپ..دستنویسی.. ترجمه..ادمین کانال..ویراستاری

استخدام خانوم در شرکت تایپست

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

سایت های کاریابی

در دنیای امروز، به دنبال یافتن شغلی مناسب و بازاریابی خود به منظور یافتن موقعیت های شغلی متناسب با توانایی ها و تجربیات شخصی شان، افراد به دنبال سایت های کاریابی معتبر و موثق می گردند. سایت های کاریابی به عنوان یک سکوی ارتباطی بین کارجویان و کارفرمایان، امکان انتخاب شغل مورد نظر را برای هر دو طرف فراهم می کنند. اما در این فضا، وجود گسترده سایت های کاریابی باعث می شود که افراد گیج شوند و دچار سردرگمی شوند که کدام سایت برای یافتن شغل مناسب برای خود انتخاب کنند. در این مقاله، به بررسی سایت های کاریابی مختلف پرداخته و به اهمیت و انتخاب صحیح سایت های کاریابی پرداخته خواهد شد.

دیدن متن کامل

برخورد جدی با رستوران‌های متخلف در شاهرود/ امحاء مواد غذایی فاسد

آرش صید آبادی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره شائبه جمع‌آوری یک هزار و ۲۰۰ کیلوگرم گوشت فاسد از برخی رستوران‌های شاهرود و نگرانی مردم بابت این امر، تاکید کرد: علوم پزشکی متولی بهداشت و غذا است و به شکایت‌ها رسیدگی خواهد کرد.

دیدن متن کامل

نقش کار آفرینی در توسعه تعاونی های گردشگری

به گزارش خبرنگاراقتصادی خبرگزاری تسنیم، کارآفرینی در حوزه گردشگری، شامل ایجاد و توسعه کسب و کارهایی است که به صورت مستقل یا با همکاری با دیگران، خدمات و محصولات گردشگری را ارائه می‌دهند. این کسب و کارها می‌توانند شامل هتل، رستوران، تور واحد، مراکز تفریحی و سایر امکانات گردشگری باشند.

دیدن متن کامل

استفاده از ابزارهای رایگان یا پولی برای جلب توجه به اگهی استخدام و افزایش احتمال دریافت رزومه‌های کامل از متقاضیان

در دنیای امروز، با رقابت شدید بین شرکت‌ها برای جذب بهترین استعدادها، استفاده از ابزار‌های مختلف برای جلب توجه به اگهی استخدام و افزایش احتمال دریافت رزومه‌های کامل از متقاضیان امری حیاتی و ضروری است. در این مقاله، به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت و ابعاد مختلف استفاده از ابزار‌های رایگان یا پولی برای این منظور را بررسی خواهیم کرد.

دیدن متن کامل

آگهی نیروی کار ارایشگری

انتخاب نیروی کار مناسب در صنعت ارایشگری باید به مواردی از قبیل تخصص و مهارت‌های فنی، تجربه کاری، استعداد و انگیزه، شخصیت و ارتباطات بین فردی توجه کند. همچنین، انتخاب نیروی کار مناسب باید با فرهنگ و اهداف سالن زیبایی و ارایشگری همخوانی داشته باشد.

دیدن متن کامل

اگهی کار و اشتغال برای نیرو به همراه جای خواب

در جوامع مدرن امروزی، مشکل کار و اشتغال یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی است که بسیاری از افراد با آن روبرو هستند. بدون شک، داشتن یک شغل پایدار و مناسب، نه تنها به فرد بلکه به جامعه نیز کمک بسیاری می‌کند. اما یکی از مشکلاتی که افراد در جستجوی کار با آن مواجه می‌شوند، این است که گاهی اوقات پیدا کردن یک شغل مناسب به همراه یک محل اقامت مناسب نیز می‌تواند چالش برانگیز باشد.

دیدن متن کامل