دسته آگهی آگهی کار هلدینگ و سرمایه گذاری
یک ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی


دسته:آگهی کار هلدینگ و سرمایه گذاری


عنوان آگهی:کارشناس داخلی


امکان استخدام فرد دارای معلولیت:خیر
امکان استخدام اتباع خارجی:خیر
دهنده آگهی:کارفرما
سابقه کار:نیاز ندارد
بیمه:بیمه دارد
نوع همکاری:فوری
شرایط پرداخت:پرداختی ماهانه
همراه جای خواب باشد؟ خیر

شماره تماس: 09386111407
آدرس حدودی:تهران/تهران
توضیحات:

در شرکت سازمان موفقیتایران( هلدینگ آموزشی/اقتصادی) در گروه الماس پلاس کشوری اقدام به فراخوان و گذراندن مراحل گزینش ،آموزش و آزمون کتبی استخدامی نموده است. حقوق : از ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان تماس: از ده صبح تا ۱۶

کارشناس داخلی

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

برگزاری دوره‌های آموزشی و کارگاه‌های عملی برای ارتقای دانش و توانایی نیروهای فروش و بازاریاب

در دنیای امروزی رقابت بین شرکت‌ها برای جذب مشتریان و افزایش فروش بسیار شدید است. بنابراین، توانایی نیروهای فروش و بازاریابی در انجام وظایف خود به درستی و بهترین شکل، امری بسیار حیاتی است. برای این منظور، برگزاری دوره‌های آموزشی و کارگاه‌های عملی می‌تواند به ارتقای دانش و توانایی این نیروها کمک شایانی کند.

دیدن متن کامل

خدمات ناخن مانند کاشت ناخن و طراحی ناخن و... چیست و چه انواعی دارد؟

توجه به ناخن ها و زیبایی آنها قدمتی به اندازه تاریخ دارد، آرایش دادن ناخن‌ها با رنگ‌های طبیعی از جمله حنا در زمان‌های بسیار قدیم امروزه جای خود را به لاک زدن، کاشت ناخن و سایر خدمات در این زمینه بخشیده است. در یک دهه اخیر شاهد رشد روز افزون تعداد علاقمندان به دریافت خدمات ناخن بوده‌ایم، در این مقاله به بررسی خدمات ناخن، انواع و مزایای آن خواهیم پرداخت.

دیدن متن کامل

نیروی کار ماهر مهندسی در تهران

در تهران، نیروی کار مهندسی بسیار موثر و ماهری وجود دارد که به‌عنوان انجمنی از افراد با توانمندی‌های بالا شناخته می‌شوند. این مهندسین با تحصیلات عالی و تجربه‌های گسترده در زمینه‌های مختلفی مانند مکانیک، برق، کامپیوتر و عمران فعالیت می‌کنند. آنها با استفاده از توانایی‌های خود و بهره‌وری بالا، به حل مشکلات پیچیده و پیشرفت فناوری کمک می‌کنند. نیروی کار مهندسی تهران با آموزش‌های مدام و دسترسی به آخرین ابزارها و تکنولوژی‌ها، در صنعت مهندسی به یکی از مهمترین نقاط جهان تبدیل شده است و نقش بسیار مهمی در توسعه و پیشرفت اقتصاد این شهر دارد.

دیدن متن کامل

اگهی کارجو و کارفرما برای انجام خدمات خود

در دنیای امروز، اینترنت و فناوری اطلاعات به عنوان یکی از ابزارهای اصلی برای ارتباط بین افراد و شرکت‌ها به شدت تأثیرگذار است. افرادی که به دنبال کاری هستند و شرکت‌هایی که نیاز به استخدام دارند، از این طریق به دنبال یافتن یکدیگر می‌گردند. اگهی کارجو و کارفرما به عنوان یکی از روش‌های مؤثر برای این ارتباط، در حال جایگزینی روش‌های قدیمی تر مانند آگهی‌های روزنامه‌ها و تبلیغات در محله‌های مختلف است.

دیدن متن کامل

اصرار بی‌نتیجه کارگران برای برگزاری جلسه شورای عالی کار

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،با توجه به عدم رضایت نمایندگان کارگران در پایان سال گذشته برای میزان افزایش دستمزد, مزد کارگران برای سال1402 حدود 27درصد افزایش یافت و این مسئله باعث شد تا نمایندگان کارگران در جلسه از وزیرکار و دولتی ها قول این موضوع را بگیرند که در صورت عدم کنترل تورم مجدداً مزد بازنگری شود. حالا در شرایطی که دولتی ها معقتدند مزد کنترل شده است, نمایندگان کارگران گلایه ها از عدم برگزاری جلسه شورای عالی کار و بررسی وضعیت معیشتی کارگران دارند.

دیدن متن کامل

چه سایت های را می توان با لاراول طراحی کرد؟

چرا طراحی سایت با لاراول؟برای پاسخ به این سوال بهتر است آشنایی مختصری با فریم ورک لاراول داشته باشید. با خیال راحت میتوانید از لاراول برای هر نوع بیزینسی که قصد ارایه خدمات خود را در حوزه وب دارد استفاده کنید. چراکه این فریم‌ورک قدرتمند در سالهای اخیر، باتوجه‌به اینکه پایداری فوق‌العاده بالایی دارد، بسیار موردتوجه صاحبان کسب وکار و به‌خصوص رستوران‌ها قرار گرفته است.

دیدن متن کامل