دسته آگهی آگهی کار اعطای نمایندگی
2 هفته پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:آگهی کار اعطای نمایندگی


عنوان آگهی:بیمه سامان جهت تکمیل کادر خود استخدامی انجام میدهد


امکان استخدام فرد دارای معلولیت:خیر
امکان استخدام اتباع خارجی:خیر
دهنده آگهی:کارفرما
سابقه کار:نیاز ندارد
بیمه:بیمه دارد
نوع همکاری:فوری
شرایط پرداخت:پرداختی پورسانت
همراه جای خواب باشد؟ خیر

شماره تماس: 09384828517
آدرس حدودی:هرمزگان/هرمزگان
مهارت ها:

2نفر آقا یا خانم مدرک تحصیلی دیپلم برای بازاریابی 2خانم یااقاجهت کارشناسی حداقل مدرک تحصیلی کاردانی 2نفراقا یاخانم مدیرفروش مدرک تحصیلی کارشناسی دارای فن بیان بالا، ظاهری آراسته. منظم.


توضیحات:

بیمه دارد. حقوق بصورت پورسانت، تایم کاری پاره وقت وتمام وقت میتونه باشه، درآمد بستگی به فعالیت شما دارد

بیمه سامان جهت تکمیل کادر خود استخدامی انجام میدهد

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

بازاریابی برای کسب و کار های تازه کار

رونق کسب و کار های تازه کار در دنیای امروز بیش از هر زمان دیگری به بازاریابی موثر و هوشمند نیاز دارد. با ورود فناوری های جدید و تغییرات رو به روی بازار، رقابت بین کسب و کار ها بیشتر از هر زمانی دیگری افزایش یافته است. در این مقاله به بررسی روش های بازاریابی برای کسب و کار های تازه کار می پردازیم و نکات مهمی را برای موفقیت آنها مورد بررسی قرار می دهیم.

دیدن متن کامل

اشتغال و زندگی نیاز به کار

اشتغال یکی از عوامل مهمی است که بر تعادل زندگی انسان تاثیرگذار است. این امر نه تنها به افراد احساس استقلال و اعتماد به نفس می‌دهد، بلکه به افراد کمک می‌کند تا اهداف و آرزوهای خود را دنبال کنند و به رشد و توسعه شخصی خود بپردازند. بنابراین، بررسی اهمیت اشتغال و ارتباط آن با زندگی موضوعی جذاب و حائز اهمیت است که در این مقاله به آن پرداخته خواهد شد.

دیدن متن کامل

آشنایی با هتل‌های تهران برای سفرهای کاری با دسترسی مناسب

انتخاب هتل‌های شهر تهران برای اقامت در یک سفر کاری باید دارای ویژگی‌های مختلفی باشند تا افراد بتوانند یک اقامت راحت و خوب را در آن‌ها تجربه کنند. یک سری هتل‌های تهران مناسب برای اقامت افراد در سفر های کاری وجود دارند. افراد با دانستن ویژگی این هتل‌ها می‌توانند راحت‌تر انتخاب کرده و بدون فوت وقت در آن‌ها اقامت گزینند. حال با ما همراه باشید تا در رابطه با ویژگی‌های هتل‌های در تهران اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

دیدن متن کامل

وزارت کار: اشتغال اتباع فاقد پروانه کار ممنوع است

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، وزارت کار طرح ملی تعیین وضعیت اشتغال اتباع افغانستانی (سامانه جامع اشتغال اتباع خارجی) را از 9 اسفندماه 1401 در 16 استان کشور آغاز کرده است. به‌موجب این طرح اقامت مجاز این افراد منوط به روشن‌ شدن وضعیت شغلی آنان خواهد بود و افراد شرکت‌کننده از مزایای قانونی این طرح برخوردار خواهند شد.

دیدن متن کامل

اگهی کار  و استخدام  مناسب پاره وقت

استخدام پاره وقت یک فرصت عالی برای افرادی است که به دنبال انعطاف پذیری در زمان کاری و تعادل بین زندگی شخصی و حرفه ای خود هستند. با اینکه کار پاره وقت ممکن است به نظر برخی افراد کمتر اهمیت داشته باشد، اما واقعیت این است که این نوع استخدام می تواند مزایای بسیاری برای کارمندان و کسب و کارها داشته باشد. از جمله مزایای این نوع استخدام می توان به انعطاف پذیری در زمان کاری، امکان کسب درآمد اضافی، فرصت برای کسب تجربه و مهارت های جدید اشاره کرد.

دیدن متن کامل

اگهی کار انلاین

در دنیای امروزی که فناوری اطلاعات و ارتباطات روز به روز در حال پیشرفت است، انجام کارها از طریق اینترنت به یکی از مهمترین روش‌های انجام کارها تبدیل شده است. اگهی کار انلاین یکی از این روش‌های موثر است که افراد را قادر می‌سازد تا به راحتی و با سرعت بالا به فرصت‌های شغلی دسترسی داشته باشند. در این مقاله قصد داریم به بررسی این موضوع و اهمیت آن در جامعه مدرن بپردازیم.

دیدن متن کامل