رزومه آگهی اگهی کار کارگر ساده
4 روز قبل

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:اگهی کار کارگر ساده


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:برقکاری ساختمان وصنعتی


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟حداقل ۵ سال
جنسیت : مرد هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی ثابت ماهانه
چت کردن با آگهی دهنده :
نیاز به جای خواب دارید؟ خیر

شماره تماس: 09915437517
آدرس حدودی:مشهد/مشهد
مهارت ها:

کار در برقکاری و تعمیر نگهداری برق صنعتی و ساختمانی


سابقه کارها:

سابقه کاری ۵ سال


برقکاری ساختمان وصنعتی

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

کار ارایشگر و ارایشگری در ایران

ارایشگری یکی از حرفه‌هایی است که به شدت مورد توجه قرار گرفته و تبدیل به یک صنعت پردرآمد در ایران شده است. این حرفه از یک سطح معمولی به یک صنعت پیچیده و پرافتخار تبدیل شده است، که افراد متخصص و ماهر آن را برای برگزاری مراسم‌های مختلف مانند عروسی‌ها، مراسم‌های مذهبی و حتی جشن‌های شبانه مورد استفاده قرار می‌دهند. ارایشگران حرفه‌ای با توانایی‌ها و مهارت‌های خاص خود توانسته‌اند بازار بزرگی را در این زمینه ایجاد کنند و به افراد این امکان را بدهند که به زیبایی و جذابیت خود اهمیت بیشتری بدهند.

دیدن متن کامل

ایجاد یک برنامه مشاوره و راهنمایی رایگان برای کمک به افراد در جستجوی کار

از آنجا که بیکاری یکی از چالش‌های اساسی جوامع مختلف جهان است، ایجاد برنامه‌های مشاوره و راهنمایی برای کمک به افراد در جستجوی کار امری ضروری به نظر می‌رسد. این برنامه‌ها می‌توانند به افراد کمک کنند تا بهترین راه‌حل‌ها را برای ورود به بازار کار پیدا کنند و مهارت‌های لازم برای موفقیت در آن را بیاموزند. در این مقاله، به بررسی اهمیت ایجاد یک برنامه مشاوره و راهنمایی رایگان برای کمک به افراد در جستجوی کار می‌پردازیم.

دیدن متن کامل

کار در شیراز با حقوق بالا

علاوه بر این، کار در شیراز با حقوق بالا می‌تواند به افراد امکان دهد تا وقت کافی برای خانواده و دوستانشان صرف کنند. افراد با درآمد مناسب می‌توانند اوقات فراغت خود را با خانواده و دوستانشان سپری کنند و لذت بردن از زندگی اجتماعی خود را تجربه کنند. همچنین، این امر می‌تواند به افراد کمک کند تا تعادلی سالم بین کار و زندگی شخصی خود داشته باشند و از بروز استرس و فشارهای ناشی از کار، جلوگیری کنند.

دیدن متن کامل

کار در منزل برای بانوان بسته بندی مزایا و خوبی ها چیست؟

در نهایت، کار در منزل برای بانوان بسته بندی محصولات می‌تواند یک فرصت شغلی پر درآمد و انعطاف پذیر باشد. اما برای موفقیت در این حوزه، بانوان باید از راهکارهای مناسب استفاده کرده و توازن بین کار و زندگی خانوادگی خود را حفظ کنند.

دیدن متن کامل

با حداقل دستمزد در شهرستان‌ها دو هفته هم نمی‌شود دوام آورد زندگی در تهران ۳۰ میلیون حقوق ماهانه می‌خواهد!

گزارش خبرنگار ایلنا، بیست و دوم خردادماه سال جاری، سه عضو کارگری شورایعالی کار با ثبت یک درخواست رسمی در دبیرخانه‌ی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خواستار برگزاری یک نشست سه‌جانبه با موضوع ترمیم دستمزد شدند.

دیدن متن کامل

انتشار اگهی کار برای کارجو و کارفرما

در دنیای امروزه، بازار کار بسیار پویا و پر رقابت است و هر روز شاهد افزایش تعداد کارجویان و کارفرمایان جدید هستیم. یافتن کار مناسب برای کارجوها و پیدا کردن نیروهای متخصص برای کارفرمایان امری اساسی و حیاتی است. به همین دلیل، انتشار اگهی های کاری برای جذب نیروهای کاری مورد نیاز و یافتن فرصت های شغلی برای کارجویان بسیار اهمیت دارد.

دیدن متن کامل