رزومه آگهی آگهی کار عمران و ساخت سازی
یک ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی


دسته:آگهی کار عمران و ساخت سازی


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:بنا هستم وتمامی کارهای ساختمانی با کمترین قیمت انجاممی شود


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟بیشتر از ۱۰ سال
جنسیت : مرد هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی توافقی
چت کردن با آگهی دهنده :
نیاز به جای خواب دارید؟ خیر

شماره تماس: 09118447027
آدرس حدودی:گیلان/رشت
مهارت ها:

بنایی دیوار چینی آجر چینی سفال چینی سیمانکاری پودر کشی موزائیک جدول نصب درب وپنجره وتخریب وخردهکاری انجام ميشود


سابقه کارها:

۱۵سال سابقه کاری


توضیحات:

تمامی کار های ذکر شده انجام میشودحتا روزهای تعطيل با کمترین قیمت روز انجام ميشود با کمال تشکر از سایت محترم

بنا هستم وتمامی کارهای ساختمانی با  کمترین قیمت انجاممی شود

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

سایت های کاریابی

در دنیای امروز، به دنبال یافتن شغلی مناسب و بازاریابی خود به منظور یافتن موقعیت های شغلی متناسب با توانایی ها و تجربیات شخصی شان، افراد به دنبال سایت های کاریابی معتبر و موثق می گردند. سایت های کاریابی به عنوان یک سکوی ارتباطی بین کارجویان و کارفرمایان، امکان انتخاب شغل مورد نظر را برای هر دو طرف فراهم می کنند. اما در این فضا، وجود گسترده سایت های کاریابی باعث می شود که افراد گیج شوند و دچار سردرگمی شوند که کدام سایت برای یافتن شغل مناسب برای خود انتخاب کنند. در این مقاله، به بررسی سایت های کاریابی مختلف پرداخته و به اهمیت و انتخاب صحیح سایت های کاریابی پرداخته خواهد شد.

دیدن متن کامل

ایجاد یک وبسایت یا اپلیکیشن موبایل برای انتشار آگهی‌های کاری و استخدامی در تهران و سراسر کشور

در دنیای امروز، انتشار آگهی‌های کاری و استخدامی از اهمیت بسیاری برخوردار است. با توجه به رشد روزافزون تکنولوژی و استفاده گسترده از اینترنت، ایجاد یک وبسایت یا اپلیکیشن موبایل برای انتشار آگهی‌ها از جمله روش‌های موثر برای جذب کارجویان و کارفرمایان می‌باشد. در این مقاله، به بررسی اهمیت و نیاز به ایجاد یک وبسایت یا اپلیکیشن موبایل برای انتشار آگهی‌های کاری و استخدامی در تهران و سراسر کشور می‌پردازیم.

دیدن متن کامل

ورود هوش مصنوعی به صنعت رستوران‌داری

تحلیلگران می‌‌‌گویند یک مزیت کلیدی استفاده از هوش مصنوعی، پتانسیل کاهش چالش‌های نیروی کار در بازار فشرده استخدام است. انجمن ملی رستوران‌‌‌های ایالات متحده پیش‌بینی می‌کند که این صنعت تا پایان سال ۲۰۲۳حدود ۵۰۰‌هزار شغل به اقتصاد اضافه کند، اما خاطرنشان می‌کند که در حال حاضر به ازای هر دو موقعیت شغلی خالی، فقط یک کارجو وجود دارد. علاوه بر این، TD Cowen شرکت سرمایه‌گذاری آمریکایی تخمین می‌‌‌زند که هوش مصنوعی با قابلیت صوتی می‌تواند فروش را تا ۱۵‌درصد از طریق فروش پیشنهادی افزایش داده و همچنین سرعت بخشیدن به زمان خدمات را ۱۰ ثانیه افزایش دهد.

دیدن متن کامل

استخدام آنلاین روند رو به افزایش در جذب نیروی کار

در دنیای امروز، اگهی های کار و استخدام از جمله روش های اصلی برای جذب نیروی کار در شرکت ها و سازمان ها محسوب می‌شوند. این اگهی ها به عنوان یک پل ارتباطی بین کارجو و کارفرما عمل می‌کنند و اطلاعاتی از شرایط شغلی، حقوق و مزایا، مهارت های مورد نیاز و دیگر جزئیات مربوط به شغل را در اختیار افراد قرار می‌دهند. این اگهی ها می‌توانند به صورت آنلاین یا در روزنامه ها و مجلات منتشر شوند.

دیدن متن کامل

آشنایی با انواع پنیر و کاربرد‌های متفاوت پنیر در اشپزی

پنیر دارای انواع متفاوتی است که این تفاوت‌ها ممکن است از لحاظ نوع شیر مورد استفاده برای تولید پنیر، فرایند تولید، میزان رطوبت، بافت پنیر، رنگ و مزه پنیر باشد. هر کدام از این پنیر‌ها دارای خواص متفاوت و کاربرد‌های جداگانه هستند.

دیدن متن کامل

اهمیت مدیریت استرس در فضای کسب و کار

به گزارش خبرگزاری مهر، سید صدرالدین نجاتی گیلانی، کارشناس حوزه کسب و کار درباره راهکارهایی برای مدیریت کسب و کار و بهبود آن در برنامه‌ای تلویزیونی گفت: هنگامی که مدل کسب و کار را آماده کردیم، در گام بعدی باید خود را آماده سازیم. برای تحقق این امر لازم است که شخصیت و مهارت خود را به خوبی بشناسیم. در واقع ما باید قبول کنیم که شروع یک کسب و کار، فرهنگ زندگی ما را تغییر می‌دهد.

دیدن متن کامل