دسته آگهی آگهی کار هنری
یک ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:آگهی کار هنری


عنوان آگهی:آموزشگاه آنلاین نویسندگی داستان نویسی


امکان استخدام فرد دارای معلولیت:خیر
امکان استخدام اتباع خارجی:خیر
دهنده آگهی:کارفرما
سابقه کار:نیاز ندارد
بیمه:بیمه ندارد
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی ماهانه
همراه جای خواب باشد؟ خیر

چت کردن با آگهی دهنده :
شماره تماس: 09369445378
آدرس حدودی:اصفهان/اصفهان
توضیحات:

آموزش : داستان کوتاه . رمان . شعر . مقاله آموزش : به همراه مدرک پایان دوره ها آموزش : زیر نظر استادان تخصصی نویسندگی استاد حمید درکی استاد پرستو مهاجر فقط تماس تلفنی پاسخگو هستیم 09125822957 09369445378

آموزشگاه آنلاین نویسندگی داستان نویسی

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

نیروی کار ساده برای کار در خانه

با گسترش تکنولوژی و رشد اقتصادی، بسیاری از افراد به دنبال پیدا کردن نیروی کار ساده برای کار در خانه هستند. این نیروی کار معمولاً برای انجام وظایف روزمره مانند پخت و پز، تمیز کردن خانه، مراقبت از کودکان یا سالمندان استخدام می‌شوند. این نوع کارها به عنوان یک فرصت برای کسب درآمد اضافی برای افرادی که به دنبال فرصت‌های کاری انعطاف‌پذیر هستند، جذاب است. اما باید توجه داشت که انتخاب یک نیروی کار ساده برای کار در خانه نیازمند انتخاب دقیق و اطلاعات کافی در مورد شخصیت و توانایی‌های آن فرد است تا بتوانید از خدمات وی به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

دیدن متن کامل

کار برندینگ کسب و کار

برندینگ یک فرصت بزرگ برای کسب و کارهاست تا ارتباط بیشتری با مشتریان برقرار کنند، اعتبار و اعتماد را افزایش دهند و ارزش شرکت را افزایش دهند. با انجام مراحل برندینگ به درستی و انتخاب روش‌های مناسب، می‌توانید برند قوی و پر ارزشی برای کسب و کار خود ایجاد کنید.

دیدن متن کامل

اگهی کار در خانه و دور کار

در دنیای امروزه، با پیشرفت فناوری و افزایش استفاده از اینترنت، روش‌های کار و فعالیت‌های اقتصادی تغییر کرده و مفهوم کار در خانه یا دورکار به عنوان یک امکان جذاب و محبوب برای بسیاری از افراد جوان و حتی بزرگسالان جلب توجه کرده است. این روش‌های کاری به افراد اجازه می‌دهند که از راحتی خانه خود لذت ببرند و در عین حال به فعالیت‌های اقتصادی و حرفه‌ای خود ادامه دهند.

دیدن متن کامل

مشکل اشتغال کشور با نظام استاد شاگردی حل نمی‌شود

به گزارش خبرنگار ایلنا، «استاد شاگردی حلقه‌ی مفقوده تربیت نیروی ماهر است»؛ این جمله را وزیر کار پیشتر در دفاع از ماده‌ی ۱۵ لایحه‌ی توسعه‌ی هفتم و نظام استاد شاگردی بیان کرده بود. ماده‌ای که البته از همان ابتدا به دلیلِ مخالفت‌های بسیار در پیش نویسِ نهایی از سوی دولت کنار گذاشته شد. در حالی که این موضوع تمام شده به نظر می‌رسید، به نحوی دیگر باز در لایحه برنامه هفتم توسعه گنجانده شد و مجلس کلیاتِ آن را اواسط هفته به تصویب رساند.

دیدن متن کامل

خبر مهم از طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت وعده رئیسی روی زمین ماند؟

اقتصادنیوز: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت از وعده‌های رئیس جمهور است و مجلس نیز در طول دو سال اخیر این موضوع را با جدیت دنبال کرد، اما شنیده‌ها حاکی است این طرح بار دیگر مورد ایراد شورای نگهبان قرار گرفته است.

دیدن متن کامل

اگهی کار انلاین

اگهی کار انلاین یک فرصت عالی برای افرادی است که به دنبال فرصت‌های شغلی در دسترس و متنوع هستند. با استفاده از پلتفرم‌های انلاین مانند وب‌سایت‌های استخدامی و شبکه‌های اجتماعی حرفه‌ای، افراد می‌توانند به راحتی رزومه خود را بارگذاری کنند و با جستجوی شغل‌های مورد نظر، به فرصت‌های جذاب دست پیدا کنند. این روش از آنجایی که زمان و هزینه‌های مربوط به حضور در مصاحبه‌های حضوری را صرفه‌جویی می‌کند، بسیار محبوب است. همچنین، این روش به افراد امکان می‌دهد تا با کارفرمایان و شرکت‌های مختلف در سراسر جهان در ارتباط باشند و از فرصت‌های شغلی بین‌المللی نیز بهره‌مند شوند.

دیدن متن کامل