رزومه آگهی آگهی کار ادمین و تولید محتوا و بلاگری
4 ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی


دسته:آگهی کار ادمین و تولید محتوا و بلاگری


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:ادمین پاسخگویی هستم. جهت پاسخ به دایرکت ها


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟کمتر از ۱ سال
جنسیت : خانم هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی توافقی
چت کردن با آگهی دهنده :
نیاز به جای خواب دارید؟ خیر


آدرس حدودی:خراسان رضوی/خراستان رضوی
توضیحات:

دنبال کار مجازی ادمینی هستم. سابقه ادمین پاسخگویی داشتم

ادمین پاسخگویی هستم. جهت پاسخ به دایرکت ها

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

رتبه برتر گلستان در توسعه کارآفرینی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از گرگان، حسینعلی خواجه مظفری بعدازظهر امروز در کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، اظهار کرد: ۲۲ مرکز در گلستان مجوز کارآفرینی داشته و استان به همراه خراسان رضوی، رتبه برتر در توسعه کارآفرینی را کسب کرده است.

دیدن متن کامل

نکات اگهی نویسی

اگهی نویسی، یکی از ابزارهای اساسی در بازاریابی است که می‌تواند به رشد و توسعه کسب و کار شما کمک کند. با رعایت نکات مهم اگهی نویسی مانند انتخاب عنوان مناسب، استفاده از تصاویر و ویدیوها، توضیح مزایا و معایب محصول، ایجاد فرصت‌های ویژه، ایجاد ارتباط با مشتریان و پیگیری و اندازه‌گیری نتایج، می‌توانید اگهی‌های مؤثری طراحی و اجرا کنید و به دستیابی به اهداف بازاریابی خود نزدیک شوید.

دیدن متن کامل

اگهی کار زیبایی

روش‌های اگهی کار شامل مختلف ابزارها و روش‌ها می‌شود. برخی از روش‌های معمول شامل تبلیغات تلویزیونی، رادیویی، مطبوعاتی، آنلاین و تبلیغات موبایلی است. هر یک از این روش‌ها و ابزارها مزایا و معایب خود را دارند و بسته به نوع کسب و کار و هدف تبلیغ، انتخاب می‌شوند. به عنوان مثال، تبلیغات تلویزیونی می‌تواند به شرکت‌ها کمک کند تا به یک جمعیت وسیع‌تر دسترسی پیدا کنند، در حالی که تبلیغات آنلاین می‌تواند به شرکت‌ها کمک کند تا به صورت هدفمندتری با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند.

دیدن متن کامل

استخدام ارایشگر و کار زیبایی

در دنیای امروزه، بهبود ظاهر و زیبایی برای بسیاری از افراد اهمیت زیادی دارد. از این رو، استخدام یک ارایشگر و کار زیبایی می‌تواند برای انجام کارهای روزمره یا حتی برای رویدادهای ویژه و مهمی که در زندگی شخصی یا حرفه‌ای تجربه می‌شوند، بسیار مفید باشد. در این مقاله، به بررسی مزایا و معایب استخدام ارایشگر و کار زیبایی پرداخته و نکات مهمی را در نظر گرفته‌ایم.

دیدن متن کامل

تکذیب موافقت وزیر کار با ساخت خانه‌های ۲۵متری

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادعای مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های عمرانی شهر تهران مبنی بر موافقت وزیر کار با ساخت خانه‌های ۲۵متری را تکذیب کرد.

دیدن متن کامل

اگر بین زمان اخراج و اعلام بیکار شدن به بیمه فاصله باشد تکلیف کارگر چیست؟

به گزارش خبرنگاراقتصادی خبرگزاری تسنیم، یکی از مشکلات نیروی کار در دریافت بیمه بیکاری بعد از اخراج از کارگاهی مدت زمان مشخص و مهلت قانونی برای مراجعه به تأمین اجتماعی است.

دیدن متن کامل