کسب و کار کسب و کار
2 هفته پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی های کسب و کار :

دسته:کسب و کار


عنوان آگهی:نقاش کناف و نقاشی ساختمان


شماره تماس: 09352486354
استان و شهر:همدان/همدان
توضیحات:

نقاشی با رنگ پلاستیک و رنگ رو غنی پایه آب اکریلیک استخری ماستیک زیر کاغذ

نقاش کناف و نقاشی ساختمان

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

ارسال اگهی رزومه و کسب و کار

ارسال رزومه و انجام تبلیغات ابزارهای بسیار مهمی برای رشد و موفقیت در زمینه‌های شغلی و تجاری هستند. اهمیت دقت و حرفه‌ای بودن در این دو زمینه بسیار بالا است. ارسال یک رزومه قوی و جذاب و انجام تبلیغات موثر می‌تواند به شما کمک کند تا به اهداف خود در حوزه شغلی و تجاری برسید. در دنیای امروز، ارسال رزومه و انجام تبلیغات به یکی از ابزارهای بسیار مهم برای جذب توجه و دستیابی به فرصت‌های شغلی و تجاری تبدیل شده است. از طریق ایمیل، شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌ها، افراد و کسب و کارها می‌توانند رزومه‌های خود را ارسال کرده و تبلیغات خود را منتشر کنند.

دیدن متن کامل

اگهی استخدام 

اگهی استخدام یکی از روش‌های معمول برای جذب نیروی انسانی در یک سازمان است. این اگهی‌ها ممکن است به صورت رایگان یا با پرداخت هزینه‌های خاص در رسانه‌های مختلف منتشر شوند. اطلاعات مربوط به شرایط استخدام، مهارت‌های مورد نیاز، موقعیت مکانی و زمانی، حقوق و مزایا و دیگر جزئیات مهم در این اگهی‌ها ذکر می‌شود. افراد علاقمند به استخدام می‌توانند با مطالعه این اگهی‌ها، مهارت‌ها و تجربیات خود را با نیازهای شغلی موجود مقایسه کرده و درخواست استخدام خود را ارسال کنند. این اگهی‌ها نقش مهمی در ایجاد ارتباط بین کارفرما و کارجو دارند و به واحدهای مختلف سازمان کمک می‌کنند تا به بهترین نیروی انسانی برای انجام وظایف خود دست یابند.

دیدن متن کامل

ضرورت توجه به مسائل ایمنی برای کارگران غیررسمی و فاقد قرارداد

رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران با اشاره به پیوستن ایران به مقاوله نامه ۱۵۵ سازمان جهانی کار گفت: در راستای این مقاوله نامه باید نگاهی به مشاغل غیررسمی و کارگرانی که فاقد قرارداد کار هستند هم بشود .

دیدن متن کامل

بیش از هزار نفر در شهرستان بهار صاحب شغل شدند

محمد رضا شفیعی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: میزان تعهد اشتغال شهرستان بهار برای سال جاری یک هزار و ۶۱۹ نفر بود که تعداد یک هزار و ۸۰ نفر از آنها محقق شده که این میزان تحقق در مقایسه با سال گذشته که ۲۲ درصد بود، سه برابر افزایش داشته است.

دیدن متن کامل

آموزش کسب و کار و اشتغال در خانه درآمد،درامد از بسته بندی قند

در سالهای گذشته مادرها و مادربزرگهایمان وقتی قند خانه تمام می شد. کله قند های بزرگ خریداری می کردند و درگوشه ای از خانه و یا مسکن یا حیاط منزل پارچه بزرگ پهن میشد و بساط قند شکستن به راه می افتاد. کلی از تکه ها به این طرف و آن طرف میپرید و بچه ها تکه ها را در دهانشان مزمزه می کردند و دبه ها پر میشد از حبه های قند یکدست و خاک قند های مانده ته ظرف قند شکن، برای پختن شیرینی های عید جابجا می شدند.

دیدن متن کامل

کاریابی  و استخدام در سایت ما

در دنیای امروز، بازار کار بسیار رقابتی و پویا است و افراد برای پیدا کردن شغلی مناسب و مطابق با توانایی‌ها و علاقه‌های خود، با چالش‌های زیادی روبرو هستند. یکی از روش‌هایی که برای یافتن شغل مورد نظر می‌توان از آن استفاده کرد، استفاده از سایت‌های کاریابی و استخدام است. در این مقاله قصد داریم به بررسی اهمیت و ابزارهای موجود برای کاریابی و استخدام در سایت‌های مختلف بپردازیم.

دیدن متن کامل