رزومه آگهی آگهی کار عمران و ساخت سازی
4 هفته پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی


دسته:آگهی کار عمران و ساخت سازی


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:جویای کار جوشکاری و ساختمانی.حراست .راننده


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟بیشتر از ۱۰ سال
جنسیت : مرد هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی ثابت ماهانه
چت کردن با آگهی دهنده :
نیاز به جای خواب دارید؟ خیر

شماره تماس: 09918783309
آدرس حدودی:خوزستان/اهواز
مهارت ها:

استاد کار جوشکاری های ساختمانی با سابقه ۱۰‌ساله مسلط به کارهای ساختمانی سرپرستی نیرو ها


سابقه کارها:

نزدیک به ۱۰ سال کارهای اجرایی ساختمانی جوشکاری بازسازی


توضیحات:

توانایی کار در تمامی روز

جویای کار جوشکاری و ساختمانی.حراست .راننده

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

ابلاغ دستورالعمل هدف‌گذاری برای ایجاد ۱۵۰ هزار فرصت شغلی در حوزه مشاغل خانگی

به گزارش خبرنگاراقتصادی خبرگزاری تسنیم، آزیتا همتیان, رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی مشاغل خانگی کشور با حضور در چهل‌و‌هشتمین نشست ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی و سومین جلسه در دولت سیزدهم اظهار داشت: اعطای اینماد(نماد اعتماد الکترونیک) به دارندگان مجوز مشاغل خانگی، صدور مجوز در 10رشته شغلی با یک کد ملی، ایجاد و راه‌اندازی 512نمایشگاه و بازار عرضه و فروش محصولات مشاغل خانگی در کشور، ایجاد بیش از 700شبکه و زنجیره تأمین و رتبه اوّل صدور مجوزها در بین دستگاه‌های اجرایی از مهم‌ترین اقدامات در حوزه توسعه مشاغل خانگی بوده است.همچنین توسعه و افزایش رشته ها به 622رشته شغلی و تشکیل 20تعاونی تامین نیاز استانی از دیگر اقدامات شاخص این دبیرخانه می باشد.

دیدن متن کامل

اگهی نیروی کار ساخت و ساز و عمرانی

اگهی نیروی کار در صنعت ساخت و ساز و عمرانی یکی از مهمترین ابزارهای موفقیت در این حوزه است. این صنایع نیازمند افراد ماهر و با تجربه هستند که بتوانند به صورت حرفه‌ای و با دقت بالا کارهای ساختمانی انجام دهند. از جمله نیروهایی که در این حوزه نیاز است مهندسین عمران، کارگران ساختمانی، نقاشان، لوله کشان و افراد متخصص در حوزه معماری و طراحی داخلی هستند. اگهی نیروی کار در این صنایع به صورت دائمی یا موقت ارائه می‌شود و این امر به کمک کسب و کارهای مختلف در این حوزه می‌آید تا بهترین نیروها را برای پروژه‌های خود جذب کنند و کیفیت کار خود را افزایش دهند.

دیدن متن کامل

اگهی کار  و استخدام  مناسب پاره وقت

استخدام پاره وقت یک فرصت عالی برای افرادی است که به دنبال انعطاف پذیری در زمان کاری و تعادل بین زندگی شخصی و حرفه ای خود هستند. با اینکه کار پاره وقت ممکن است به نظر برخی افراد کمتر اهمیت داشته باشد، اما واقعیت این است که این نوع استخدام می تواند مزایای بسیاری برای کارمندان و کسب و کارها داشته باشد. از جمله مزایای این نوع استخدام می توان به انعطاف پذیری در زمان کاری، امکان کسب درآمد اضافی، فرصت برای کسب تجربه و مهارت های جدید اشاره کرد.

دیدن متن کامل

اهمیت استفاده از اگهی کار و استخدام در بازار کار امروزی

استفاده از اگهی کار و استخدام در دنیای امروزه امری حیاتی برای شرکت‌ها و کسب و کارها است. با توجه به رقابت شدید در بازار کار و تنوع فرصت‌های شغلی، اگهی کار می‌تواند به عنوان یک ابزار اساسی برای جذب نیروی کار ماهر و متناسب با نیازهای سازمانی عمل کند. از آنجا که افراد با مهارت‌ها و توانایی‌های مختلف در جامعه وجود دارند، استفاده از اگهی کار می‌تواند به شرکت‌ها کمک کند تا به سرعت و به صورت موثر، نیروی کاری با توانایی‌های مورد نیاز خود را جذب کنند.

دیدن متن کامل

نگاهی نوین به نحوه استفاده از سایت های استخدامی برای جذب توانمندی های با استعداد

در دنیای امروز، یافتن و جذب توانمندی های با استعداد برای سازمان ها و شرکت ها امری حیاتی و اساسی است. با توجه به رقابت بیش از پیش در بازار کار، استفاده از روش های نوین و موثر برای جذب نیروی کار با کیفیت و مناسب بسیار اهمیت دارد. یکی از روش های موثر برای جذب توانمندی های با استعداد، استفاده از سایت های استخدامی است. در این مقاله، به بررسی نحوه استفاده از سایت های استخدامی برای جذب توانمندی های با استعداد پرداخته خواهد شد.

دیدن متن کامل

خبر جدید از آزمون استخدامی وزارت راه و شهرسازی

ایسنا : زمان توزیع کارت شرکت در جلسه آزمون تأسیس و فعالیت شرکت‌های حمل و نقل بین المللی کالا سازمان راهداری و حمل و نقل جادهای وزارت راه و شهرسازی مشخص شد.

دیدن متن کامل