دسته آگهی آگهی کار عمران و ساخت سازی
3 هفته پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی


دسته:آگهی کار عمران و ساخت سازی


عنوان آگهی:به یک گروه بنا ماهر برای اجرچینی با سفال نیازمندم


امکان استخدام فرد دارای معلولیت:خیر
امکان استخدام اتباع خارجی:بله تایید اگهی رایگان
دهنده آگهی:کارفرما
سابقه کار:حداقل ۶ سال
بیمه:بیمه ندارد
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی پورسانت
همراه جای خواب باشد؟ بله

شماره تماس: 09123856279
آدرس حدودی:قزوین/محمديه
مهارت ها:

بنا و کارگر ها نقشه خوانی بلد باشه (بنا)


توضیحات:

کار بسیار امن هستش ایرانی یا اتباع قبول میشود

به یک گروه بنا ماهر برای اجرچینی با سفال نیازمندم

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

کاهش یازده درصدی مرگ های ناشی از حوادث کار و اشتغال

معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سال گذشته با کمک نهادهای ذیربط حوادث کار ۱۴ درصد نسبت به نرخ جهانی کاهش داشت و فوتی‌های ناشی از حوادث کار نیز افت ۱۱ درصدی را تجربه کرد.

دیدن متن کامل

نیروی کار ساده برای کار در خانه

با گسترش تکنولوژی و رشد اقتصادی، بسیاری از افراد به دنبال پیدا کردن نیروی کار ساده برای کار در خانه هستند. این نیروی کار معمولاً برای انجام وظایف روزمره مانند پخت و پز، تمیز کردن خانه، مراقبت از کودکان یا سالمندان استخدام می‌شوند. این نوع کارها به عنوان یک فرصت برای کسب درآمد اضافی برای افرادی که به دنبال فرصت‌های کاری انعطاف‌پذیر هستند، جذاب است. اما باید توجه داشت که انتخاب یک نیروی کار ساده برای کار در خانه نیازمند انتخاب دقیق و اطلاعات کافی در مورد شخصیت و توانایی‌های آن فرد است تا بتوانید از خدمات وی به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

دیدن متن کامل

شغل‌های پردرآمد در کانادا کدامند؟

مشاغل زیادی در کانادا هستند که این مشاغل یا با تحصیلات عالیه بدست می‌آیند یا بدون مدرک می‌توان با آن‌ها کسب درآمد کرد. اگر نیاز به مدرک دانشگاهی نداشته باشند، مسلما نیاز به سابقه کاری، مهارت و گذراندن دوره‌ای خاص دارند. به طور کل در کانادا با داشتن شغلی می‌توانید درآمد خوب و زندگی باکیفیتی داشته باشید. درآمد این مشاغل نیز بسته به فاکتورهای مختلفی مانند مدرک تحصیلی، سابقه کاری، منطقه مشغول به فعالیت و غیره متفاوت است. مثلا هر چه سابقه کاری بیشتر باشد درآمد نیز بالاتر خواهد بود.

دیدن متن کامل

بازاریابی برای کسب و کار های تازه کار

رونق کسب و کار های تازه کار در دنیای امروز بیش از هر زمان دیگری به بازاریابی موثر و هوشمند نیاز دارد. با ورود فناوری های جدید و تغییرات رو به روی بازار، رقابت بین کسب و کار ها بیشتر از هر زمانی دیگری افزایش یافته است. در این مقاله به بررسی روش های بازاریابی برای کسب و کار های تازه کار می پردازیم و نکات مهمی را برای موفقیت آنها مورد بررسی قرار می دهیم.

دیدن متن کامل

بازار داغ لباس مجلسی در پایان صفر قیمت مزون ها دود از سرتان بلند می کند

پایان ماه صفر معمولا به راه افتادن دوباره مراسم‌های عروسی معروف است. مراسم‌هایی که چه برای میزبان و چه برای میهمان هزینه ساز است و اولین نیاز برای شرکت در چنین مراسم‌هایی تهیه لباس مناسب است. اغلب در هفته‌های پایانی ماه صفر خیاط‌ها با خیل حجیمی از سفارش روبرو می‌شوند. سفارش‌هایی که از پیراهن‌های مجلسی زنانه تا کت و شلوارهای مردانه ادامه‌دار است. برخی از مردم به جای خرید و تهیه لباس به صورت آماده از بازار، به خیاط‌ها مراجعه می‌کنند و لباس مورد نظرشان را سفارش می‌دهند.

دیدن متن کامل

اگهی استخدام راننده

در زمان حاضر، با توجه به رشد روز افزون صنعت حمل و نقل و نیاز های مختلف شرکت ها و سازمان ها به خدمات حمل و نقل، استخدام رانندگان حرفه ای بسیار مهم و حیاتی است. اگهی های استخدام راننده ابزاری قدرتمند برای کسب و کارها و شرکت ها می باشند تا به دنبال یافتن نیروهایی ماهر و متعهد برای تامین نیازهای حمل و نقل خود باشند.

دیدن متن کامل