رزومه آگهی اگهی کار کارگر ساده
5 ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:اگهی کار کارگر ساده


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:قسمت تولید و بسته بندی دارو سازی


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟حداقل ۴ سال
جنسیت : خانم هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی وزارت کار
نیاز به جای خواب دارید؟ خیر

شماره تماس: 09381639989
آدرس حدودی:تهران/تهران
توضیحات:

دنبال کار داروسازی تولید هستم سابقه کار در داروسازی الحاوی حدود 4 سال ،و‌ مدرک تکنسین داروخانه دارم، پرداختی طبق وزرات کار ادرس ،شهریار اندیشه و دو سال در یک فروشگاه‌غرفه دار بودم که بنا به دلیل اقتصادی جمع شد

قسمت تولید و بسته بندی دارو سازی

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

نیروی کار ساده برای کار در خانه

با گسترش تکنولوژی و رشد اقتصادی، بسیاری از افراد به دنبال پیدا کردن نیروی کار ساده برای کار در خانه هستند. این نیروی کار معمولاً برای انجام وظایف روزمره مانند پخت و پز، تمیز کردن خانه، مراقبت از کودکان یا سالمندان استخدام می‌شوند. این نوع کارها به عنوان یک فرصت برای کسب درآمد اضافی برای افرادی که به دنبال فرصت‌های کاری انعطاف‌پذیر هستند، جذاب است. اما باید توجه داشت که انتخاب یک نیروی کار ساده برای کار در خانه نیازمند انتخاب دقیق و اطلاعات کافی در مورد شخصیت و توانایی‌های آن فرد است تا بتوانید از خدمات وی به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

دیدن متن کامل

قانون جدید بیمه کارگران ساختمانی مشکل بیمه کارگران را حل نمی‌کند

رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی با اشاره به اینکه بیمه حق مسلم تمام کارگران ساختمانی است گفت: طبق گفته ی کارشناسان تأمین اجتماعی با تصویب قانون بیمه کارگران ساختمانی فقط ۷۰۰هزار نفری که بیمه هستند حفظ می شوند امکان بیمه جدید نیست.

دیدن متن کامل

موج مهاجرت پزشکان و پرستاران سالانه ۱۰ هزار پزشک و ۲ هزار پرستار از ایران می‌روند

آمارهای مهاجرت کادر پزشکی به مرز هشدار رسیده است. نماینده سابق مجلس گفته که سالانه ۱۰ هزار پزشک به خارج از کشور مهاجرت می‌کنند و این یعنی با ادامه این روند ممکن است در سال‌های پیش رو نظام سلامت ایران با چالش‌هایی روبه‌رو شود.

دیدن متن کامل

جویای کار در شرکت

علاوه بر این، شبکه‌سازی نیز می‌تواند به شما کمک کند تا به یک شغل مناسب دست پیدا کنید. از طریق شرکت در رویدادها، کارگاه‌ها، و جلسات شبکه‌سازی، می‌توانید ارتباطات جدیدی برقرار کنید و فرصت‌های شغلی را ایجاد کنید. پیگیری و انعطاف‌پذیری نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. اگرچه ممکن است در ابتدا به دلایلی مثل عدم تطابق با شغل مورد نظر یا حقوق پایین انخاب شوید، اما با انعطاف‌پذیری و پیگیری، می‌توانید به شغلی مناسب دست یابید و رو به پیشرفت در حرفه‌ی خود بگذارید. به طور کلی، یافتن کار در یک شرکت ممکن است چالش‌هایی را به همراه داشته باشد، اما با روش‌های مناسب و تلاش، می‌توانید به موفقیت‌های بزرگی دست یابید.

دیدن متن کامل

استخدام آنلاین روند رو به افزایش در جذب نیروی کار

در دنیای امروز، اگهی های کار و استخدام از جمله روش های اصلی برای جذب نیروی کار در شرکت ها و سازمان ها محسوب می‌شوند. این اگهی ها به عنوان یک پل ارتباطی بین کارجو و کارفرما عمل می‌کنند و اطلاعاتی از شرایط شغلی، حقوق و مزایا، مهارت های مورد نیاز و دیگر جزئیات مربوط به شغل را در اختیار افراد قرار می‌دهند. این اگهی ها می‌توانند به صورت آنلاین یا در روزنامه ها و مجلات منتشر شوند.

دیدن متن کامل

بیش از هزار نفر در شهرستان بهار صاحب شغل شدند

محمد رضا شفیعی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: میزان تعهد اشتغال شهرستان بهار برای سال جاری یک هزار و ۶۱۹ نفر بود که تعداد یک هزار و ۸۰ نفر از آنها محقق شده که این میزان تحقق در مقایسه با سال گذشته که ۲۲ درصد بود، سه برابر افزایش داشته است.

دیدن متن کامل