رزومه آگهی آگهی کار ادمین و تولید محتوا و بلاگری
4 هفته پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی


دسته:آگهی کار ادمین و تولید محتوا و بلاگری


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:ادمین پاسخگو به فضای مجازی


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟حداقل ۲ سال
جنسیت : خانم هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی توافقی
چت کردن با آگهی دهنده :
نیاز به جای خواب دارید؟ خیر


آدرس حدودی:اصفهان/بهاران
توضیحات:

سلام ادمین حرفه ای پاسخگو به فضاهای مجازی می باشیم به شبکه های اجتماهی هم اشنا هستم دور کار می تونم انجام بدم لطفا یام بزارید با تشکر

ادمین پاسخگو به فضای مجازی

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

انتشار اگهی بازاریابی کسب و کار 

در دنیای امروز، بازاریابی به یکی از اصلی‌ترین عوامل موفقیت کسب و کارها تبدیل شده است. با توجه به رقابت فراوان و تغییرات پیوسته در بازار، انتشار اگهی بازاریابی کسب و کار یکی از راه‌های مهم برای جذب مشتریان و افزایش فروش است. در این مقاله، به بررسی اهمیت و روش‌های انتشار اگهی بازاریابی کسب و کار پرداخته خواهد شد.

دیدن متن کامل

خبر جدید از آزمون استخدامی وزارت راه و شهرسازی

ایسنا : زمان توزیع کارت شرکت در جلسه آزمون تأسیس و فعالیت شرکت‌های حمل و نقل بین المللی کالا سازمان راهداری و حمل و نقل جادهای وزارت راه و شهرسازی مشخص شد.

دیدن متن کامل

اگهی کار برای دانشجویان

در امروزه با توجه به رشد روزافزون فناوری و اینترنت، دانشجوان به دنبال فرصت‌های کاری مختلف هستند. اگهی‌های کار برای دانشجویان یکی از راه‌های موثر برای یافتن فرصت‌های شغلی مناسب می‌باشد. این اگهی‌ها می‌توانند شامل مواردی مانند پروژه‌های تحقیقاتی، استخدام در شرکت‌های فناوری، کارهای پاره‌وقت و یا کارهای فریلنسری باشند. از آنجایی که دانشجویان به دنبال تجربه کاری و کسب درآمد هستند

دیدن متن کامل

قانون جدید بیمه کارگران ساختمانی مشکل بیمه کارگران را حل نمی‌کند

رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی با اشاره به اینکه بیمه حق مسلم تمام کارگران ساختمانی است گفت: طبق گفته ی کارشناسان تأمین اجتماعی با تصویب قانون بیمه کارگران ساختمانی فقط ۷۰۰هزار نفری که بیمه هستند حفظ می شوند امکان بیمه جدید نیست.

دیدن متن کامل

انتشار اگهی کار و استخدام با بازدید بالا و رایگان

در دنیای امروز، اینترنت یکی از ابزارهای اصلی برای انتشار اطلاعات و جذب مخاطبین است. از طریق اینترنت، افراد و شرکت‌ها می‌توانند به راحتی اگهی کار و استخدام خود را منتشر کرده و به دنبال کاندیداهای مناسب برای شغل‌های مختلف بگردند. با توجه به اهمیت استفاده از اینترنت در جستجوی کار و استخدام، انتشار اگهی کار و استخدام با بازدید بالا و رایگان یک موضوع حیاتی است که نیازمند بررسی دقیق و تحلیل است.

دیدن متن کامل

مشکل اشتغال کشور با نظام استاد شاگردی حل نمی‌شود

به گزارش خبرنگار ایلنا، «استاد شاگردی حلقه‌ی مفقوده تربیت نیروی ماهر است»؛ این جمله را وزیر کار پیشتر در دفاع از ماده‌ی ۱۵ لایحه‌ی توسعه‌ی هفتم و نظام استاد شاگردی بیان کرده بود. ماده‌ای که البته از همان ابتدا به دلیلِ مخالفت‌های بسیار در پیش نویسِ نهایی از سوی دولت کنار گذاشته شد. در حالی که این موضوع تمام شده به نظر می‌رسید، به نحوی دیگر باز در لایحه برنامه هفتم توسعه گنجانده شد و مجلس کلیاتِ آن را اواسط هفته به تصویب رساند.

دیدن متن کامل