دسته آگهی آگهی کار ادمین و تولید محتوا و بلاگری
3 ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی


دسته:آگهی کار ادمین و تولید محتوا و بلاگری


عنوان آگهی:کار در منزل (دور کاری سراسر کشور)


امکان استخدام فرد دارای معلولیت:خیر
امکان استخدام اتباع خارجی:خیر
دهنده آگهی:کارفرما
سابقه کار:نیاز ندارد
بیمه:بیمه ندارد
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی توافقی
همراه جای خواب باشد؟ خیر

چت کردن با آگهی دهنده :

آدرس حدودی:آذربایجان شرقی/تبريز
توضیحات:

به نام خدا به تعدادی‌ نیروی خانوم جهت کار در منزل بدون شرایط سنی و تحطیلی ۱۷ الی ۵۰ سال ادمین اپلیکیشن های ایرانی حقوق ثابت یک ملیون تومان بدون قید شرط در سراسر کشور نیازمندیم حقوق بی قید و شرط و ویژه بانوان میباشد تسویه هفتگی میباشد ساعت کاری اختیاری میباشد در هر ۲۴ساعت به صورت اختیاری ۶ساعت فعالیت پاسخگویی داشته باشد نام سن تعهد تحصیلات شهر منطقه سکونت تلفن ثابت و همراه خود را از طریق چت ارسال نمایید و منتظر پاسخگویی همکاران ما باشید

کار در منزل (دور کاری سراسر کشور)

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

بازاریابی کسب و کار شما به صورت کاملا رایگان

در دنیای امروز، بازاریابی یکی از عناصر اساسی برای موفقیت هر کسب و کار است. اما هزینه های بازاریابی ممکن است برای بسیاری از کسب و کارها بسیار بالا باشد و این می تواند یک مانع بزرگ برای رشد و توسعه آنها باشد. اما با پیشرفت تکنولوژی و ابزارهای جدید، امروزه امکان بازاریابی کسب و کار به صورت کاملا رایگان وجود دارد.

دیدن متن کامل

استخدام پرستار سالمند از کجا شروع کنیم که خیالمان راحت باشد؟

ممکن است شما درباره استخدام پرستار سالمند در روزنامه یا مجله، سایت های اینترنتی، با تجربه شخصی و یا با کمک آژانس های پرستار سالمند ،ممکن است پرستار مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین ممکن است با دادن آگهی شخصی در روزنامه ها و یا فضای مجازی، پرستار سالمند مورد نظر خود را بیابید. همه این راه ها برای یافتن مراقب در دسترس هستند.

دیدن متن کامل

چه سایت های را می توان با لاراول طراحی کرد؟

چرا طراحی سایت با لاراول؟برای پاسخ به این سوال بهتر است آشنایی مختصری با فریم ورک لاراول داشته باشید. با خیال راحت میتوانید از لاراول برای هر نوع بیزینسی که قصد ارایه خدمات خود را در حوزه وب دارد استفاده کنید. چراکه این فریم‌ورک قدرتمند در سالهای اخیر، باتوجه‌به اینکه پایداری فوق‌العاده بالایی دارد، بسیار موردتوجه صاحبان کسب وکار و به‌خصوص رستوران‌ها قرار گرفته است.

دیدن متن کامل

اگهی کار پزشکی و پرستاری

اگهی کار در حوزه پزشکی و پرستاری یکی از موارد گسترده‌ای است که در بازار کار حاکم است. با توجه به اهمیت و حساسیت حوزه پزشکی و پرستاری، یافتن کار مناسب در این زمینه برای افراد بسیار حیاتی است. در این مقاله، به بررسی اهمیت اگهی کار در حوزه پزشکی و پرستاری پرداخته و راه‌هایی برای یافتن کار مناسب و مطابق با توانایی‌ها و تجربیات فرد را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

دیدن متن کامل

دنبال کار هستی اگهی کار رایگان منتشر کن

اگر دنبال کار هستید، می‌توانید یک آگهی کار رایگان منتشر کنید تا بهترین فرصت های شغلی را دستیابی کنید. این روش علاوه بر صرفه جویی در هزینه‌ها، به شما کمک می‌کند تا به سرعت به موقعیت شغلی مطلوب دست یابید. درج آگهی کار رایگان، یک راه کار اقتصادی و کارآمد برای یافتن شغل مورد نظر است.

دیدن متن کامل

اگهی کار در تهران

تهران به عنوان پایتخت ایران، یکی از پرجمعیت‌ترین و پرترافیک‌ترین شهرهای کشور است. این شهر به عنوان مرکز فرهنگی، اقتصادی و تجاری ایران، همواره جذابیت‌های فراوانی برای افراد جویای کار داشته است. از این رو، اگهی های استخدام در تهران به عنوان یکی از مهمترین راه‌های جذب نیروی کار در این شهر، مورد توجه قرار گرفته است.

دیدن متن کامل