رزومه آگهی اگهی کار برنامه نویسی و فناوری
2 روز قبل

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی


دسته:اگهی کار برنامه نویسی و فناوری


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:برنامه نویسی seo مدیریت فضای مجازی


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟سابقه کار ندارم
جنسیت : مرد هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی توافقی
چت کردن با آگهی دهنده :
نیاز به جای خواب دارید؟ خیر

شماره تماس: 09305036815
آدرس حدودی:تهران/تهران
مهارت ها:

لطفا به واتساپ شماره موجود پیام بگذارید با تشکر. برنامه نویسی سایت seo مدیریت فضای مجازی شما پرداخت توافقی مدیرت حرفه و اشنا با تمام الگو های شبکه های مجازی


سابقه کارها:

سابقه کار در زمینه مختلف برنامه نویسی وب


توضیحات:

اشنا با برنامه های ادیت و الگوهای شبکه های مجازی

برنامه نویسی seo  مدیریت فضای مجازی

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

اگهی کار زیبایی و ارایشگر

اگهی کار زیبایی و ارایشگر یکی از حرفه های پرطرفدار و پردرآمد در زمینه زیبایی و آرایش است. این حرفه به عنوان یکی از روش های ارتقای زیبایی و جلوه گری استفاده می شود و افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند، توانایی ایجاد تغییرات زیبایی در افراد را دارند. در این مقاله به بررسی این حرفه و نکات مهم آن خواهیم پرداخت.

دیدن متن کامل

کار ادمین و مدیریت شرایط فضایی

کار ادمین یکی از مهمترین وظایف در هر سازمان و شرکت است که به عنوان یک پیشوای اصلی، مسئولیت‌های گوناگونی را بر عهده دارد. ادمین همواره باید دقت و حوصله بسیاری را داشته باشد و باید توانایی مدیریت زمان و برنامه‌ریزی را داشته باشد تا بتواند به خوبی واجد وظایف خود را انجام دهد.

دیدن متن کامل

ترس از دست دادن مشاغل به واسطه هوش مصنوعی چقدر واقعیت دارد؟

خبرگزاری آریا-بیراه نیست اگر ادعا شود اغلب افرادی که نگران نقش هوش مصنوعی در بازار کار هستند، قبل از هر چیز نگران از دست‌ دادن شغل خود هستند. حال سؤال اینجاست این ترس تا چه حد مقرون به واقعیت است؟

دیدن متن کامل

کدام شغل ها با هوش مصنوعی از بین نمی روند

به گزارش خبرگزاری آریا،همزمان با پیشرفت بی‌امان هوش مصنوعی در صنایع مختلف، نگرانی‌ها درباره از بین رفتن مشاغل به موضوع بحث‌برانگیزی تبدیل شده است. با این حال، در میان تغییرات دگرگون‌کننده‌ای که هوش مصنوعی ایجاد کرده است، شغل‌های مشخصی وجود دارند که نه تنها در برابر ظهور تکنولوژی مقاوم هستند، بلکه حتی با وجود آن‌ها شکوفا می‌شوند. در ادامه 10 شغلی که کارشناسان معتقدند در برابر انقلاب هوش مصنوعی مقاوم خواهند ماند را مرور می‌کنیم.

دیدن متن کامل

فریب تبلیغات موسسات کاریابی غیرمجاز برای تبدیل رمز ارز‌ها را نخورید!

سرهنگ داود معظمی گودرزی رئیس پلیس فتا تهران گفت: بیشترین پرونده های ورودی به پلیس فتای تهران بزرگ در حوزه جرایم اقتصادی و بانکداری الکترونیک است و از نظر عدد و رقم ،تعداد این موضوعات در صدر جرایم قرار دارد. رتبه دوم جرم‌های مرتبط با حوزه رمز ارز ها است.

دیدن متن کامل

بازاریاب برای کسب کار خود به صورت رایگان

در دنیای امروز، بازاریابی یکی از عوامل اصلی موفقیت در هر کسب و کار است. اما برای کسب و کارهای کوچک و متوسط، ممکن است منابع مالی محدودی برای سرمایه گذاری در بازاریابی داشته باشند. اما این موضوع هیچ ارزشی برای عدم رشد و توسعه کسب و کار ندارد. به همین دلیل، مطالعه و استفاده از روش‌های بازاریابی رایگان می‌تواند به کسب و کارها کمک کند تا به رشد و توسعه خود برسند.

دیدن متن کامل